CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -219
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 24 okt
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater Achterom
Hilversum
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
zo 25 okt
Theater de Bussel
Oosterhout
C.C. Den Herd
Bladel
13:30
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
ma 26 okt
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
di 27 okt
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Goudse Schouwburg
Gouda
De Muze
Noordwijk
20:00
Parktheater
Eindhoven
Toomler Theater
Amsterdam
1
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
wo 28 okt
Leidse Schouwburg
Leiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Meerpaal
Dronten
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Amphion
Doetinchem
van Beresteyn
Veendam
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
do 29 okt
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Kleine Komedie
Amsterdam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Den heuvel
Alphen
C.C. De Brouckere
Torhout
Theater Idea
Soest
C.C. De Pas
Heesch
Werftheater
Utrecht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Zaantheater
Zaandam
City Theater
Schijndel
Schouwburg Almere
Almere
Papenstraattheater
Zwolle
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
1
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
De Molenberg
Delfzijl
De Maaspoort
Venlo
Theater Walhalla
Rotterdam
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Goudse Schouwburg
Gouda
1
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Het Klooster
Woerden
1
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Taverne
Bergen
vr 30 okt
Kennemer Theater
Beverwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Ludens
Voorburg
1
Cultura
Ede
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Perron-3
Rosmalen
De Maagd
Bergen op Zoom
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
Theater Achterom
Hilversum
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Zaantheater
Zaandam
De Kunstgreep
Oostzaan
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
C.C. Stroud
Putten
Papenstraattheater
Zwolle
1
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Reggehof
Goor
20:00
Vrijplaats Leiden
Leiden
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk

zaterdag 24 oktober 2015

20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB! Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Appels met Peren Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
André Manuel Diligentia, Den Haag
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten Theater De Omval, Diemen
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden Theater Achterom, Hilversum
20:30
Fred Delfgaauw - Minder is Meer Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Daniël Arends Kennemer Theater, Beverwijk

zondag 25 oktober 2015

Vet Kindercabaret - Vetter dan VET Theater de Bussel, Oosterhout
Ashton Brothers - Enfants Terribles C.C. Den Herd, Bladel
13:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag Koninklijke Schouwburg, Den Haag

maandag 26 oktober 2015

Alex Roeka - Voort! De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door? Theaters Tilburg, Tilburg

dinsdag 27 oktober 2015

Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de Lach Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Lankmoed - Onvergetelijk Goudse Schouwburg, Gouda
Ashton Brothers - Enfants Terribles De Muze, Noordwijk
20:00
Huub Stapel - MV² Parktheater, Eindhoven
Foto Doug Stanhope
Doug Stanhope Toomler Theater, Amsterdam
1
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door? Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen Theater Bellevue, Amsterdam

woensdag 28 oktober 2015

Ton Kas - JABROER Leidse Schouwburg, Leiden
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd De Kleine Komedie, Amsterdam
Hans Liberg - Jazz & Comedy Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Kasper van Kooten De Meerpaal, Dronten
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Zaantheater, Zaandam
Ali B - Je Suis Ali Schouwburg Almere, Almere
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf Schouwburg Amphion, Doetinchem
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar van Beresteyn, Veendam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Eric van Sauers - Ontroert Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden Theater PePijn, Den Haag
20:30
Johan Goossens - Daglicht Parktheater, Eindhoven
20:30
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen Theater Bellevue, Amsterdam

donderdag 29 oktober 2015

Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ton Kas - JABROER Theater de Stoep, Spijkenisse
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de Lach Het Postkantoor, Bovenkarspel
De Partizanen - De Partizanen Den heuvel, Alphen
Hans Liberg - Jazz & Comedy C.C. De Brouckere, Torhout
Kasper van Kooten Theater Idea, Soest
Leon van der Zanden - Supergewoon C.C. De Pas, Heesch
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST Werftheater, Utrecht
Jasper van Kuijk - Onder de streep Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Zaantheater, Zaandam
Mark van de Veerdonk - TOF City Theater, Schijndel
Ali B - Je Suis Ali Schouwburg Almere, Almere
Lenette van Dongen - Tegenwind Papenstraattheater, Zwolle
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
1
Lebbis - De Paardenpoetser Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar De Molenberg, Delfzijl
Dolf Jansen - Hardverwarmend De Maaspoort, Venlo
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Theater Walhalla, Rotterdam
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
Huub Stapel - MV² Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop Schouwburg Venray, Venray
Foto Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Goudse Schouwburg, Gouda
1
20:00
Daniël Arends Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Foto André Manuel
André Manuel Het Klooster, Woerden
1
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden Theater PePijn, Den Haag
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015 Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
20:30
Nathalie Baartman - Louter Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Patrick Nederkoorn Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Badaboom Comedy Club Taverne, Bergen

vrijdag 30 oktober 2015

Ton Kas - JABROER Kennemer Theater, Beverwijk
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd De Kleine Komedie, Amsterdam
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook Theater Ludens, Voorburg
1
De Partizanen - De Partizanen Cultura, Ede
André Manuel - Het geval apart Stadstheater Arnhem, Arnhem
Hans Liberg - Jazz & Comedy Perron-3, Rosmalen
Kasper van Kooten De Maagd, Bergen op Zoom
Rayen Panday - Vrijspraak Orpheus, Apeldoorn
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue Posttheater, Arnhem
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Theater Achterom, Hilversum
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Zaantheater, Zaandam
Ashton Brothers - Enfants Terribles De Kunstgreep, Oostzaan
Najib Amhali - I Amhali Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ali B - Je Suis Ali C.C. Stroud, Putten
Foto Lenette van Dongen - Tegenwind
Lenette van Dongen - Tegenwind Papenstraattheater, Zwolle
1
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf Oude Luxor Theater, Rotterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend De Reggehof, Goor
20:00
Dario di Mango / Edith E. Veerhoek / Esther van der Voort / John Klepp Vrijplaats Leiden, Leiden
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Kulturhus Holten, Holten
20:00
Rob en Emiel - Da's sterk Schouwburg Venray, Venray
20:00
Daniël Arends Agnietenhof, Tiel
20:15
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Huub Stapel - MV² Theater Harderwijk, Harderwijk
Pagina -219