CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -219
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 23 apr
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
S.C.C. Maldensteijn
Malden
20:00
C.C. Mechelen
Mechelen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
1
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
De Maaspoort
Venlo
17:00
Zaantheater
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
20:30
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
vr 24 apr
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Almere
Almere
1
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:00
Podium Boxtel
Boxtel
20:30
BREStheater
Brielle
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
1
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
De Djoelen
Oud-Turnhout
1
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
1
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Het Musiater
Zevenaar
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
za 25 apr
20:00
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Flint
Amersfoort
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Posttheater
Arnhem
20:00
GC 't Heilaar
Beerse
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Theater Kulturhus
Borne
20:00
BREStheater
Brielle
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater De Kik
Elst
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Theater 't Pand
Gorinchem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
1
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Theater Achterom
Hilversum
20:00
Kulturhus Holten
Holten
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
De Smeltkroes
Maarheeze
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:00
Arto Theater
Schoonhoven
Agnietenhof
Tiel
1

donderdag 23 april 2015

20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door? Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood S.C.C. Maldensteijn, Malden
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant C.C. Mechelen, Mechelen
20:15
Jan Rot, Marjolein Meijers & Jan ver de Meij - Kampvuur Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Eric van Sauers - Ontroert Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Harteveld en Fretz - Kleur bekennen Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Foto Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel Stadstheater de Bond, Oldenzaal
1
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Lach het weg Hoftheater, Raalte
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen! Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise) De Maaspoort, Venlo
17:00
Op Sterk Water - Improvisatietheater Zaantheater, Zaandam
Daniël Arends - Carte Blanche Zaantheater, Zaandam
20:30
Madelijne Kool - Kool aan de Gang De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy Theater de Spiegel, Zwolle

vrijdag 24 april 2015

Henry van Loon | Sluimer Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Foto Daniël Arends
Daniël Arends Schouwburg Almere, Almere
1
21:00
Omar Ahaddaf / Soundos Podium Mozaiek, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB! Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3 De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Greg Shapiro | Part-time Hypocrite Meervaart, Amsterdam
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:00
Brokstukken - Heavy Balls Podium Boxtel, Boxtel
20:30
Jan Rot, Marjolein Meijers & Jan ver de Meij - Kampvuur BREStheater, Brielle
Foto Eric van Sauers - Ontroert
Eric van Sauers - Ontroert Isala Theater, Capelle aan den IJssel
1
20:30
Eva Crutzen - Bankzitten Theater PePijn, Den Haag
20:00
René van Meurs - Voor de Storm Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise) Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Lach het weg Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Jasper van Kuijk - Schoon Schip Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud Theater Aan de Slinger, Houten
Buitenstaanders Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen! Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
De Getergde Mannen - Dat Hakt Erin Zeg! Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Howard Komproe - De LULverhalen 2 Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:00
Maarten Ebbers / Nina de la Croix - Meer hebben we niet nodig Theater de Kom, Nieuwegein
Martin Simek - Enkelspel Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Foto Javier Guzman - Absurd verlicht
Javier Guzman - Absurd verlicht De Djoelen, Oud-Turnhout
1
20:15
Ellen Dikker - Groene Vingers Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:00
Rayen Panday - Vrijspraak SplotsZ, Roelofarendsveen
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten Theater Zuidplein, Rotterdam
Hans Liberg - ATTACCA Theater Sneek, Sneek
20:30
Eric Koller - blijft thuis! S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Schudden - Perrongeluk Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde Scheldetheater, Terneuzen
1
20:30
Herman in een bakje geitenkwark -2 Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Oeloek - Prille Roest De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise) Het Musiater, Zevenaar
20:30
Marc de Hond - Scherven brengen geluk Theater de Spiegel, Zwolle

zaterdag 25 april 2015

20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood Theater Hof 88, Almelo
20:30
Rayen Panday - Vrijspraak Flint, Amersfoort
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB! Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3 De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
René van Meurs | Voor de storm Meervaart, Amsterdam
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe Extra Plus Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Henry van Loon | Sluimer Posttheater, Arnhem
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent GC 't Heilaar, Beerse
20:00
De Partizanen - De Partizanen Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Nathalie Baartman - Louter Theater Kulturhus, Borne
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor BREStheater, Brielle
20:00
Fuad Hassen - Pareidolia Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Marc de Hond - Scherven brengen geluk Theater Hofpoort, Coevorden
20:30
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd (try-out) Theater PePijn, Den Haag
20:00
Javier Guzman - Absurd verlicht Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Pieter Jouke - Tot nu toe Theater De Kik, Elst
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Margriet Bolding - Zo zijn we niet getrouwd Theater 't Pand, Gorinchem
Foto Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Claudia de Breij - Teerling (reprise) Stadsschouwburg Groningen, Groningen
1
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen (try-out) Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Reijn en Goed - The Friendshow Theater Achterom, Hilversum
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten Kulturhus Holten, Holten
Buitenstaanders Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Schudden - Perrongeluk Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Howard Komproe - De LULverhalen 2 Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Eric Koller - blijft thuis! De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen! Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Eva Crutzen - Bankzitten De Smeltkroes, Maarheeze
Hans Liberg - ATTACCA Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Eric van Sauers - Ontroert Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Ellen Dikker - Groene Vingers Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
20:00
Anuar - Integer Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:00
Jan Rot, Marjolein Meijers & Jan ver de Meij - Kampvuur Kantine Walhalla, Rotterdam
20:00
Johan Goossens - Daglicht Arto Theater, Schoonhoven
Foto Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Pieter Derks - Zo goed als nieuw Agnietenhof, Tiel
1
Pagina -219