Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Agora Theater Druten
Druten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. De steiger Boom
Boom
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
De Kunstgreep
Oostzaan
De Meenthe
Steenwijk
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Weijer
Boxmeer
Diligentia
Den Haag
Drommedaris
Enkhuizen
Het Evertshuis
Bodegraven
Het Klooster
Woerden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Meervaart
Amsterdam
Munttheater
Weert
Ons Mierloos Theater
Mierlo
Posttheater
Arnhem
S.C.C. De Enck
Oirschot
S.C.C. De Ruchte
Someren
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Singer Theater
Laren
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
Veluvine
Nunspeet
Comedy Cafe
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
16:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Cultura
Ede
Meervaart
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
CulturA & Zo
Nootdorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
Dorpshuis Heerde
Heerde
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Agnietenhof
Tiel
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
Fulcotheater
IJsselstein
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Veste
Delft
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. 't Vondel
Halle
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cultura
Ede
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Wennekerpand
Schiedam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
zaterdag 03 februari 2018
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Agora Theater Druten, Druten
Leon van der Zanden - Kameleon
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
David Galle / Dries Heyneman
Blue Collar Hotel, Eindhoven
Cameretten - Finalistentournee 2017
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De steiger Boom, Boom
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cpunt Theater, Hoofddorp
Martijn Koning - Koning te rijk
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Harmonie, Leeuwarden
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
De Kunstgreep, Oostzaan
Tineke Schouten - T-Splitsing
De Meenthe, Steenwijk
Marco Lopes - Moedt
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Weijer, Boxmeer
Eva Crutzen - Opslaan Als
Diligentia, Den Haag
Soundos - Niets te verliezen
Drommedaris, Enkhuizen
Kirsten van Teijn - Zalf
Het Evertshuis, Bodegraven
Lebbis - De Bovengrens
Het Klooster, Woerden
Claudia de Breij - Nu
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Piepschuim
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Murth Mossel / Rayen Panday
Meervaart, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Munttheater, Weert
Vincent Geers - Als beste getest
Ons Mierloos Theater, Mierlo
Johan Goossens - Vlam
Posttheater, Arnhem
William Boeva - Reset
S.C.C. De Enck, Oirschot
Pieter Derks - Spot
S.C.C. De Ruchte, Someren
René van Meurs - Ik beloof niks
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Singer Theater, Laren
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Bellevue, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Kom, Nieuwegein
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Zonder verdoving
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
Theater De Veste, Delft
20:15
Percossa - BAM!
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Joep Onderdelinden - Ooit
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
van Beresteyn, Veendam
20:15
Ali B - Koorts
Veluvine, Nunspeet
zondag 04 februari 2018
Quirine Melssen - What the Gluck?
Comedy Cafe, Amsterdam
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Cultura, Ede
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater de Koornbeurs, Franeker
16:00
Woiski vs. Woiski van Orkater
Theater Zuidplein, Rotterdam
maandag 05 februari 2018
20:15
Ali B - Koorts
Cultura, Ede
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Meervaart, Amsterdam
dinsdag 06 februari 2018
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Agnietenhof, Tiel
Roué Verveer - Heppie de Peppie
CulturA & Zo, Nootdorp
Martijn Koning - Koning te rijk
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
Dorpshuis Heerde, Heerde
20:00
Percossa - BAM!
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Zonder verdoving
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Op Sterk Water - Hotel
Theater De Lievekamp, Oss
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
woensdag 07 februari 2018
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Agnietenhof, Tiel
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Thomas Smith - Strak
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Martijn Koning - Koning te rijk
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Zonder verdoving
Diligentia, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Fulcotheater, IJsselstein
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
René van Meurs - Ik beloof niks
Parktheater, Eindhoven
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Eva Crutzen - Opslaan Als
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Ali B - Koorts
Theater Aan de Slinger, Houten
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Theater de Schalm, Veldhoven
Stefano Keizers - Erg heel
Theater De Veste, Delft
Pieter Derks - Spot
Theater De Willem, Papendrecht
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Percossa - BAM!
Theaterhotel Almelo, Almelo
Johan Goossens - Vlam
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
donderdag 08 februari 2018
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. 't Vondel, Halle
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Sanne Franssen en Christian van Eijkelenburg - De Fransse Eijkel
Cultura, Ede
Lebbis - De Bovengrens
De Kattendans, Bergeijk
Martijn Koning - Koning te rijk
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Maaspoort, Venlo
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Zonder verdoving
Diligentia, Den Haag
Richard Groenendijk - Om alles
Goudse Schouwburg, Gouda
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Het Wennekerpand, Schiedam
20:30
André Manuel - De Onzen
Meervaart, Amsterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
Parktheater, Eindhoven
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Parktheater, Eindhoven
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Schaffelaartheater, Barneveld
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schiller Theater Place Royal, Utrecht