Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
De Maaspoort
Venlo
De Klif
Nijmegen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Dialoog
Ermelo
20:30
C.C. Den Blank
Overijse
20:30
Zaantheater
Zaandam
van Beresteyn
Veendam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Ludens
Voorburg
Theater De Tuin
Leusden
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Stichting Cultureel NUT Workum
Workum
Podium Vlieland
Vlieland
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
19:00
Parkgebouw
Rijssen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
M-Lab
Amsterdam
20:15
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Klooster
Woerden
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
15:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
15:30
Theater De Winsinghhof
Roden
Schouwburg Almere
Almere
Podium Vlieland
Vlieland
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Het Veur Theater
Leidschendam
De Maaspoort
Venlo
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schuur
Haarlem
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
Parktheater
Eindhoven
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
De Maaspoort
Venlo
20:00
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
BREStheater
Brielle
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater PePijn
Den Haag
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Cardo
Groesbeek
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schuur
Haarlem
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Parktheater
Eindhoven
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Ons Mierloos Theater
Mierlo
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Munttheater
Weert
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Het Postkantoor
Bovenkarspel
De Muze
Noordwijk
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Zaantheater
Zaandam
Vestzaktheater
Son
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater PePijn
Den Haag
vrijdag 09 oktober 2015
20:30
André Manuel
De Maaspoort, Venlo
Jasper van Kuijk - Onder de streep
De Klif, Nijmegen
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
De Dialoog, Ermelo
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
C.C. Den Blank, Overijse
zaterdag 10 oktober 2015
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Zaantheater, Zaandam
Hans Liberg - Jazz & Comedy
van Beresteyn, Veendam
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater PePijn, Den Haag
Ton Kas - JABROER
Theater Ludens, Voorburg
Dorine Wiersma
Theater De Tuin, Leusden
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater de Purmaryn, Purmerend
Alex Roeka - Voort!
Theater De Omval, Diemen
20:15
Daniël Arends
Theater de Bussel, Oosterhout
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Huub Stapel - MV²
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Stichting Cultureel NUT Workum, Workum
Katinka Polderman
Podium Vlieland, Vlieland
20:00
Piepschuim - Op recept (reprise)
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
19:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Parkgebouw, Rijssen
Najib Amhali - I Amhali
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
M-Lab, Amsterdam
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Kennemer Theater, Beverwijk
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Lebbis - De Paardenpoetser
Het Klooster, Woerden
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
20:15
André Manuel
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Soundos - Geboren met ervaring
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Agora Theater Lelystad, Lelystad
zondag 11 oktober 2015
15:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Theater De Winsinghhof, Roden
Jacquelien de Savornin Lohman
Schouwburg Almere, Almere
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Podium Vlieland, Vlieland
dinsdag 13 oktober 2015
20:15
André Manuel
Theater De Veste, Delft
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Muzeval, Emmen
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ali B - Je Suis Ali
Het Veur Theater, Leidschendam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
De Maaspoort, Venlo
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Cpunt Theater, Hoofddorp
woensdag 14 oktober 2015
Lankmoed - Onvergetelijk
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theaterpand Weesp, Weesp
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater Harderwijk, Harderwijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Muzeval, Emmen
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Johan Goossens
Theater aan de Schie, Schiedam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Huub Stapel - MV²
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ton Kas - JABROER
Posttheater, Arnhem
Najib Amhali - I Amhali
Parktheater, Eindhoven
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Daniël Arends
Deventer Schouwburg, Deventer
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
De Maaspoort, Venlo
20:00
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
BREStheater, Brielle
donderdag 15 oktober 2015
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Zaantheater, Zaandam
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Comedyhuis ComedyCloud
TivoliVredenburg, Utrecht
Cabarestafette
Theaterhotel Almelo, Almelo
Ali B - Je Suis Ali
Theater Walhalla, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater PePijn, Den Haag
Hans Aarsman - Zelf weten
Theater Hof 88, Almelo
20:00
André Manuel
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater De Leest, Waalwijk
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater Cardo, Groesbeek
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Ogterop, Meppel
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Het Park, Hoorn
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Nathalie Baartman - Louter
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Daniël Arends
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Najib Amhali - I Amhali
Parktheater, Eindhoven
20:30
De gebroeders Fretz
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Martijn Koning - Koning van de Lach
Ons Mierloos Theater, Mierlo
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Mark van de Veerdonk - TOF
Munttheater, Weert
20:15
Huub Stapel - MV²
Junushoff Theater, Wageningen
Kasper van Kooten
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
De Muze, Noordwijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
vrijdag 16 oktober 2015
Piepschuim - Op recept (reprise)
Zaantheater, Zaandam
Mark van de Veerdonk - TOF
Vestzaktheater, Son
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Deng Boy - Platzak
Theater Zuidplein, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater PePijn, Den Haag