Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Almere
Almere
Theater Cardo
Groesbeek
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schuur
Haarlem
20:15
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Flint
Amersfoort
Herberg de Pol
Diepenheim
Theater Zuidplein
Rotterdam
Posttheater
Arnhem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Ludens
Voorburg
Theater PePijn
Den Haag
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Vestzaktheater
Son
Kantine Walhalla
Rotterdam
Theater de Koornbeurs
Franeker
Parktheater
Eindhoven
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Zaantheater
Zaandam
CulturA & Zo
Nootdorp
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
De Horst
Venhorst
20:15
Gashouder
Dedemsvaart
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schuur
Haarlem
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Bon theater
Medemblik
Theater de Griffioen
Amstelveen
Toestanden op Podium
Bemmel
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Kom
Nieuwegein
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Ahoy
Rotterdam
Wesopa Weesp
Weesp
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
14:30
Perron-3
Rosmalen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Hof 88
Almelo
Theater De Tuin
Leusden
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater Ludens
Voorburg
Parktheater
Eindhoven
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theatercafe Lexke
Budel
20:30
De hoogte
Winsum
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
De Kattendans
Bergeijk
Schuur
Haarlem
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Cultura
Ede
20:00
Perron-3
Rosmalen
14:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Hulst Cultureel
Hulst
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
C.C. 't Gasthoes
Horst
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
BREStheater
Brielle
Cultura
Ede
Theater de Griffioen
Amstelveen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schuur
Haarlem
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Cultura
Ede
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
14:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Spant!
Bussum
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Munttheater
Weert
donderdag 15 oktober 2015
Najib Amhali - I Amhali
Parktheater, Eindhoven
Nathalie Baartman - Louter
Schouwburg Almere, Almere
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater Cardo, Groesbeek
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Ogterop, Meppel
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Zaantheater, Zaandam
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Het Park, Hoorn
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
vrijdag 16 oktober 2015
Ali B - Je Suis Ali
Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Griffioen, Amstelveen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Cabarestafette
Flint, Amersfoort
De Partizanen - De Partizanen
Herberg de Pol, Diepenheim
Deng Boy - Platzak
Theater Zuidplein, Rotterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Posttheater, Arnhem
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Huub Stapel - MV²
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jasper van Kuijk - Onder de streep
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kasper van Kooten
Theater Ludens, Voorburg
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater PePijn, Den Haag
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Mark van de Veerdonk - TOF
Vestzaktheater, Son
Martijn Koning - Koning van de Lach
Kantine Walhalla, Rotterdam
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Theater de Koornbeurs, Franeker
Najib Amhali - I Amhali
Parktheater, Eindhoven
Niet Schieten! - Kusje erop
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Piepschuim - Op recept (reprise)
Zaantheater, Zaandam
Rayen Panday - Vrijspraak
CulturA & Zo, Nootdorp
Rob en Emiel - Da's sterk
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
De Horst, Venhorst
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Gashouder, Dedemsvaart
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schaffelaartheater, Barneveld
Ton Kas - JABROER
Cpunt Theater, Hoofddorp
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
zaterdag 17 oktober 2015
Ali B - Je Suis Ali
Bon theater, Medemblik
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Griffioen, Amstelveen
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Toestanden op Podium, Bemmel
20:30
Daniël Arends
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
De Partizanen - De Partizanen
Theater de Kom, Nieuwegein
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Gabriel Iglesias
Ahoy, Rotterdam
Hans Aarsman - Zelf weten
Wesopa Weesp, Weesp
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater 't Speelhuis, Helmond
14:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Perron-3, Rosmalen
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater Walhalla, Rotterdam
Kasper van Kooten
Theater Hof 88, Almelo
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Tuin, Leusden
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Lebbis - De Paardenpoetser
De Schattelijn, Geertruidenberg
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Ludens, Voorburg
Najib Amhali - I Amhali
Parktheater, Eindhoven
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Cpunt Theater, Hoofddorp
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theatercafe Lexke, Budel
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
De hoogte, Winsum
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Ton Kas - JABROER
De Kattendans, Bergeijk
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Junushoff Theater, Wageningen
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Cultura, Ede
zondag 18 oktober 2015
20:00
Anuar - Integer
Perron-3, Rosmalen
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Jacquelien de Savornin Lohman
Hulst Cultureel, Hulst
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
C.C. 't Gasthoes, Horst
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
maandag 19 oktober 2015
Najib Amhali - I Amhali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Youp van 't Hek - Licht! (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
dinsdag 20 oktober 2015
Ali B - Je Suis Ali
BREStheater, Brielle
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cultura, Ede
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Griffioen, Amstelveen
Najib Amhali - I Amhali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
woensdag 21 oktober 2015
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cultura, Ede
20:00
Daniël Arends
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Huub Stapel - MV²
Schouwburg Cuijk, Cuijk
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kasper van Kooten
Spant!, Bussum
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Marco Roelofs - Ramkoers
Munttheater, Weert