Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theaterpand Weesp
Weesp
Wesopa Weesp
Weesp
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeMess
Naarden
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater de Beun
Heiloo
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Koningshof
Maassluis
Theater Sneek
Sneek
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Simplon
Groningen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Fulcotheater
IJsselstein
Theater Zinin
Nijverdal
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Luctor et Emergo
Rilland
De Domijnen
Sittard
Agnietenhof
Tiel
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Werftheater
Utrecht
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Den heuvel
Alphen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Fransche School Culemborg
Culemborg
Gashouder
Dedemsvaart
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater Dreumel
Dreumel
20:15
Cultura
Ede
20:00
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C. De Pas
Heesch
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Theater Zinin
Nijverdal
De Muze
Noordwijk
Veluvine
Nunspeet
Parkgebouw
Rijssen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Het Klooster
Woerden
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Musis
Arnhem
Posttheater
Arnhem
20:15
De Weijer
Boxmeer
Podium Boxtel
Boxtel
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Cultureel Centrum 't Perron
Heeze
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Lochem
Lochem
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater Zinin
Nijverdal
Theater De Lievekamp
Oss
Dok6
Panningen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Sneek
Sneek
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Werftheater
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Junushoff Theater
Wageningen
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Meervaart
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
zaterdag 11 november 2017
Ali B - Koorts
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Leon van der Zanden - Kameleon
Theaterpand Weesp, Weesp
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Wesopa Weesp, Weesp
zondag 12 november 2017
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 13 november 2017
Kathy Griffin
Meervaart, Amsterdam
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
DeMess, Naarden
dinsdag 14 november 2017
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Diligentia, Den Haag
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Beun, Heiloo
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Ali B - Koorts
Koningshof, Maassluis
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Sneek, Sneek
woensdag 15 november 2017
Richard Groenendijk - Om alles
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Chassé Theater, Breda
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Youp van 't Hek
Diligentia, Den Haag
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Parktheater, Eindhoven
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Sanne Wallis de Vries - Gut
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Comedy Night: Eric van der Woude / Rayen Panday
Simplon, Groningen
Ali B - Koorts
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Aan de Slinger, Houten
Jan Beuving - Raaklijn
Fulcotheater, IJsselstein
Claudia de Breij - Nu
Theater Zinin, Nijverdal
Jetty Mathurin - De Overdracht
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Luctor et Emergo, Rilland
Pieter Derks - Spot
De Domijnen, Sittard
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Agnietenhof, Tiel
20:15
Zonder verdoving
Markant Uden, Uden
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Werftheater, Utrecht
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Schouwburg Venray, Venray
donderdag 16 november 2017
20:15
Frank van Pamelen / Jan J Pieterse / John Schleipen - Talk
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Den heuvel, Alphen
20:30
De Fransse Eijkel speelt - De Fransse Eijkel speelt
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
T-splitsing
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kathy Griffin
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Fransche School Culemborg, Culemborg
Johan Goossens - Vlam
Gashouder, Dedemsvaart
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Diligentia, Den Haag
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater Dreumel, Dreumel
20:15
Jasper van Kuijk - Janus
Cultura, Ede
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Parktheater, Eindhoven
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Piepschuim
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Leon van der Zanden - Kameleon
C.C. De Pas, Heesch
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Emilio Guzman - Kom dan!
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Claudia de Breij - Nu
Theater Zinin, Nijverdal
Richard Groenendijk - Om alles
De Muze, Noordwijk
René van Meurs - Ik beloof niks
Veluvine, Nunspeet
Ali B - Koorts
Parkgebouw, Rijssen
Pieter Derks - Spot
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Andrea Noske
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jetty Mathurin - De Overdracht
Theater Zuidplein, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Sneek, Sneek
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Zonder verdoving
Markant Uden, Uden
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Werftheater, Utrecht
20:30
Sjaak Bral
Theater Ludens, Voorburg
Jan Beuving - Raaklijn
Het Klooster, Woerden
vrijdag 17 november 2017
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Sanne Wallis de Vries - Gut
Musis, Arnhem
Martijn Koning - Koning te rijk
Posttheater, Arnhem
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Weijer, Boxmeer
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Podium Boxtel, Boxtel
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater PePijn, Den Haag
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Diligentia, Den Haag
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Cultureel Centrum 't Perron, Heeze
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Het Park, Hoorn
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Lochem, Lochem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Ali B - Koorts
Theater Zinin, Nijverdal
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Theater De Lievekamp, Oss
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Dok6, Panningen
Jetty Mathurin - De Overdracht
Theater de Purmaryn, Purmerend
Fuad Hassen - Held
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Sneek, Sneek
Richard Groenendijk - Om alles
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Stefano Keizers - Erg heel
Werftheater, Utrecht
Pieter Derks - Spot
Theater de Hofnar, Valkenswaard
René van Meurs - Ik beloof niks
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Daniël Arends - De Afterparty
Junushoff Theater, Wageningen
Emilio Guzman - Kom dan!
Theaterpand Weesp, Weesp
André Manuel - De Onzen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
zaterdag 18 november 2017
René van Meurs - Ik beloof niks
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Meervaart, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
Posttheater, Arnhem
Johan Goossens - Vlam
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater PePijn, Den Haag
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Theater de Kampanje, Den Helder