Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Wilminktheater
Enschede
20:30
Vorstin
Hilversum
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Idea
Soest
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Almere
Almere
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Posttheater
Arnhem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Musis
Arnhem
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Lieve Vrouwe Theater
Amersfoort
Leidse Schouwburg
Leiden
Het Wennekerpand
Schiedam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Molenberg
Delfzijl
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
CineCity
Vlissingen
Chassé Theater
Breda
C.C. Genk
Genk
ATLAS Theater
Emmen
van Beresteyn
Veendam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kampanje
Den Helder
19:30
Theater De Boerderij
Huizen
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Posttheater
Arnhem
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Podium Hoge Woerd
De Meern
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Markant Uden
Uden
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Junushoff Theater
Wageningen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Hoftheater
Raalte
Herberg de Pol
Diepenheim
HAL60
Roelofarendsveen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Diligentia
Den Haag
De Muze
Noordwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Chassé Theater
Breda
20:30
Cacaofabriek
Helmond
C.C. Lokeren
Lokeren
20:15
C.C. De Pas
Heesch
BREStheater
Brielle
ZIMIHC theater Wittevrouwen
Utrecht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Tuin
Leusden
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Singer Theater
Laren
Schouwburg Venray
Venray
woensdag 14 maart 2018
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Agora Theater Lelystad, Lelystad
donderdag 15 maart 2018
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Wilminktheater, Enschede
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Kirsten van Teijn - Zalf
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Idea, Soest
Johan Goossens - Vlam
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Willem, Papendrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Spiegel, Zwolle
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Purmaryn, Purmerend
George van Houts - Kom Plot
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater De Lievekamp, Oss
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Zonder verdoving
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
José Schuringa
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Schouwburg Lochem, Lochem
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Buitenspel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Koorts
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Almere, Almere
Daniël Arends - De Afterparty
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Posttheater, Arnhem
Fuad Hassen - Held
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Richard Groenendijk - Om alles
Musis, Arnhem
20:00
Yentl & de Boer - Magie
Lindenberg Theater, Nijmegen
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Lieve Vrouwe Theater, Amersfoort
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Leidse Schouwburg, Leiden
Eva Crutzen - Opslaan Als
Het Wennekerpand, Schiedam
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Cameretten - Finalistentournee 2017
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
René van Meurs - Ik beloof niks
Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
Goudse Schouwburg, Gouda
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Martijn Koning - Koning te rijk
De Molenberg, Delfzijl
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
CineCity, Vlissingen
Claudia de Breij - Nu
Chassé Theater, Breda
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Genk, Genk
Jochen Otten - Troosten
ATLAS Theater, Emmen
vrijdag 16 maart 2018
Martijn Koning - Koning te rijk
van Beresteyn, Veendam
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Zuidplein, Rotterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Schalm, Veldhoven
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater de Kom, Nieuwegein
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Kom, Nieuwegein
Pieter Derks - Spot
Theater de Kampanje, Den Helder
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater De Boerderij, Huizen
Soundos - Niets te verliezen
Theater Dakota, Den Haag
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Posttheater, Arnhem
20:15
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Posthuis Theater, Heerenveen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Podium Hoge Woerd, De Meern
Yentl & de Boer - Magie
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
René van Meurs - Ik beloof niks
Markant Uden, Uden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Zonder verdoving
Kennemer Theater, Beverwijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Junushoff Theater, Wageningen
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Fuad Hassen - Held
Hoftheater, Raalte
Marco Lopes - Moedt
Herberg de Pol, Diepenheim
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
HAL60, Roelofarendsveen
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
Fulcotheater, IJsselstein
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Johan Goossens - Vlam
Diligentia, Den Haag
Ali B - Koorts
De Muze, Noordwijk
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kirsten van Teijn - Zalf
De Harmonie, Leeuwarden
Emilio Guzman - Kom dan!
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Richard Groenendijk - Om alles
Chassé Theater, Breda
20:30
Comedy Night
Cacaofabriek, Helmond
Thomas Smith - Strak
C.C. Lokeren, Lokeren
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
C.C. De Pas, Heesch
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
BREStheater, Brielle
zaterdag 17 maart 2018
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
ZIMIHC theater Wittevrouwen, Utrecht
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Zuidplein, Rotterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater Zinin, Nijverdal
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Tuin, Leusden
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Lievekamp, Oss
André Manuel - De Onzen
Theater de Koornbeurs, Franeker
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater Aan de Slinger, Houten
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Zonder verdoving
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Johan Goossens - Vlam
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Percossa - BAM!
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Spant!, Bussum
20:15
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Singer Theater, Laren
Martijn Koning - Koning te rijk
Schouwburg Venray, Venray