CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -222
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 08 okt
Theater RhederArt
Dieren
Theater De Tuin
Leusden
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Perron-3
Rosmalen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Muze
Noordwijk
Theater Achterom
Hilversum
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
vr 09 okt
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater PePijn
Den Haag
Ledeltheater
Oostburg
De Klif
Nijmegen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
1
Theater Ludens
Voorburg
Theater De Kolk
Assen
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
De Weijer
Boxmeer
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Piet Hein Eek
Eindhoven
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Spant!
Bussum
20:15
De Dialoog
Ermelo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
C.C. Den Blank
Overijse
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
De Maaspoort
Venlo
za 10 okt
Theater De Omval
Diemen
Theater Ludens
Voorburg
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater Bouwkunde
Deventer
van Beresteyn
Veendam
Theater De Tuin
Leusden
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
M-Lab
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
1
Het Klooster
Woerden
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
Podium Vlieland
Vlieland
19:00
Parkgebouw
Rijssen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Stichting Cultureel NUT Workum
Workum
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Zaantheater
Zaandam
zo 11 okt
Podium Vlieland
Vlieland
Schouwburg Almere
Almere
15:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
15:30
Theater De Winsinghhof
Roden
di 13 okt
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
De Maaspoort
Venlo
Theater De Boerderij
Huizen
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
Theater De Veste
Delft
wo 14 okt
Posttheater
Arnhem
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
De Maaspoort
Venlo
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Geert Teis
Stadskanaal
BREStheater
Brielle
20:00
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Toneelschuur
Haarlem
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Theater De Muzeval
Emmen

donderdag 08 oktober 2015

Hans Liberg - Jazz & Comedy Theater RhederArt, Dieren
Kasper van Kooten Theater De Tuin, Leusden
Rayen Panday - Vrijspraak Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue Theater de Stoep, Spijkenisse
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Theater Geert Teis, Stadskanaal
Mark van de Veerdonk - TOF Perron-3, Rosmalen
Najib Amhali - I Amhali Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater Walhalla, Rotterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf Theater de Griffioen, Amstelveen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Lindenberg Theater, Nijmegen
Dolf Jansen - Hardverwarmend De Muze, Noordwijk
Katinka Polderman Theater Achterom, Hilversum
Yora Rienstra - Drukt haar snor Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop De Molenberg, Delfzijl
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Flint, Amersfoort
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Daniël Arends Theaters Tilburg, Tilburg

vrijdag 09 oktober 2015

Ton Kas - JABROER Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook Theater PePijn, Den Haag
Hans Liberg - Jazz & Comedy Ledeltheater, Oostburg
Jasper van Kuijk - Onder de streep De Klif, Nijmegen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Theater Geert Teis, Stadskanaal
Mark van de Veerdonk - TOF De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Foto Najib Amhali - I Amhali
Najib Amhali - I Amhali Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
1
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu Theater Ludens, Voorburg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf Theater De Kolk, Assen
20:00
Johan Goossens - Daglicht Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Youp van 't Hek De Weijer, Boxmeer
20:00
Huub Stapel - MV² Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Soundos - Geboren met ervaring Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend Schouwburg Almere, Almere
20:00
Piepschuim - Op recept (reprise) Piet Hein Eek, Eindhoven
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Spant!, Bussum
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg De Dialoog, Ermelo
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde C.C. Den Blank, Overijse
20:30
Kasper van Kooten - Bonte Avond (try-out) Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
André Manuel De Maaspoort, Venlo

zaterdag 10 oktober 2015

Alex Roeka - Voort! Theater De Omval, Diemen
Ton Kas - JABROER Theater Ludens, Voorburg
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Het Postkantoor, Bovenkarspel
Martijn Koning - Koning van de Lach Theater Bouwkunde, Deventer
Hans Liberg - Jazz & Comedy van Beresteyn, Veendam
Dorine Wiersma Theater De Tuin, Leusden
Soundos - Geboren met ervaring Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Lankmoed - Onvergetelijk Theater de Purmaryn, Purmerend
Mark van de Veerdonk - TOF Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Najib Amhali - I Amhali Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu M-Lab, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf TAQA Theater De Vest, Alkmaar
1
Lebbis - De Paardenpoetser Het Klooster, Woerden
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
Katinka Polderman Podium Vlieland, Vlieland
19:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak Parkgebouw, Rijssen
20:00
Huub Stapel - MV² Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Piepschuim - Op recept (reprise) Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck Stichting Cultureel NUT Workum, Workum
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Daniël Arends Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
André Manuel De Schattelijn, Geertruidenberg
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos Theater PePijn, Den Haag
20:30
Johan Goossens - Daglicht Zaantheater, Zaandam

zondag 11 oktober 2015

Katinka Polderman - Polderman tiert welig Podium Vlieland, Vlieland
Jacquelien de Savornin Lohman Schouwburg Almere, Almere
15:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag Theater De Winsinghhof, Roden

dinsdag 13 oktober 2015

Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien De Maaspoort, Venlo
Lebbis - De Paardenpoetser Theater De Boerderij, Huizen
Ali B - Je Suis Ali Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Theater De Muzeval, Emmen
20:15
Paul van Vliet - Alleen op zondag Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:15
André Manuel Theater De Veste, Delft

woensdag 14 oktober 2015

Ton Kas - JABROER Posttheater, Arnhem
Hans Liberg - Jazz & Comedy Theater de Hofnar, Valkenswaard
Lankmoed - Onvergetelijk Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien De Maaspoort, Venlo
Najib Amhali - I Amhali Parktheater, Eindhoven
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf Theater Geert Teis, Stadskanaal
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar BREStheater, Brielle
20:00
René van Meurs - Even Goede Vrienden Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:00
Huub Stapel - MV² Schouwburg Amphion, Doetinchem
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Toneelschuur, Haarlem
20:00
Daniël Arends Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Johan Goossens Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Theater De Muzeval, Emmen
Pagina -222