Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Omval
Diemen
Theater Aan de Slinger
Houten
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Zaantheater
Zaandam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Arto Theater
Schoonhoven
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
JH Knipperlicht
Zulte
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Scheldetheater
Terneuzen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Posttheater
Arnhem
De Molenberg
Delfzijl
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:30
De Flux
Zaandam
AFAS Live
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Hof 88
Almelo
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Diligentia
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Werftheater
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Fulcotheater
IJsselstein
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:30
Posttheater
Arnhem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Fulcotheater
IJsselstein
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Hof in Salland
Raalte
Drommedaris
Enkhuizen
Flint
Amersfoort
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Zuidplein
Rotterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
De Singer
Rijkevorsel
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
De Weverij
Zierikzee
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Hofnar
Valkenswaard
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Kunstenhuis De Bilt * Theater het Lichtruim
Bilthoven
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Kielzog
Hoogezand
Parktheater
Eindhoven
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schaffelaartheater
Barneveld
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Meerpaal
Dronten
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
zaterdag 25 februari 2017
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater De Omval, Diemen
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater Aan de Slinger, Houten
René van Meurs - Even goede vrienden
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Zaantheater, Zaandam
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Matroesjka - Brainwash
Arto Theater, Schoonhoven
Martijn Koning - Koning van de Lach
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
William Boeva - Reset
JH Knipperlicht, Zulte
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Scheldetheater, Terneuzen
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Hans Teeuwen - Echte Rancune
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
CulturA & Zo, Nootdorp
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Spant!, Bussum
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater De Veste, Delft
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Watskeburt?! - de musical
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Oldenosborn - #Life
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Posttheater, Arnhem
zondag 26 februari 2017
Karin Bloemen - Volle Bloei
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Fabian Franciscus / Arie Koomen - Keihard Lachen
De Flux, Zaandam
Hans Teeuwen - Echte Rancune
AFAS Live, Amsterdam
maandag 27 februari 2017
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Werftheater, Utrecht
dinsdag 28 februari 2017
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater Hof 88, Almelo
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Karin Bloemen - Volle Bloei
Diligentia, Den Haag
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Matroesjka - Brainwash
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Werftheater, Utrecht
woensdag 01 maart 2017
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Fulcotheater, IJsselstein
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Diligentia, Den Haag
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Rietveld Theater, Delft
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Posttheater, Arnhem
donderdag 02 maart 2017
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Fulcotheater, IJsselstein
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Hof in Salland, Raalte
Matroesjka - Brainwash
Drommedaris, Enkhuizen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Flint, Amersfoort
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater Zuidplein, Rotterdam
Jochen Otten
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
William Boeva - Reset
De Singer, Rijkevorsel
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Watskeburt?! - de musical
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Philippe Geubels
Zaantheater, Zaandam
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
De Weverij, Zierikzee
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
André Manuel - De Onzen
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
George van Houts - Kom Plot
Theater De Omval, Diemen
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
Chassé Theater, Breda
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
vrijdag 03 maart 2017
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Kirsten van Teijn - Zalf
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Diligentia, Den Haag
Sanne Wallis de Vries - Gut
De Kleine Komedie, Amsterdam
André Manuel - De Onzen
Posttheater, Arnhem
George van Houts - Kom Plot
Kunstenhuis De Bilt * Theater het Lichtruim, Bilthoven
Matroesjka - Brainwash
Kennemer Theater, Beverwijk
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Het Kielzog, Hoogezand
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schaffelaartheater, Barneveld
Daniël Arends - De Afterparty
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Meerpaal, Dronten
20:00
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Freek de Jonge - De Peiling
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Soundos - Geboren met ervaring
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Hans Liberg - Trálálálá voor iederéén!!
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Diederik van Vleuten
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater de Kom, Nieuwegein