Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater aan het Spui
Den Haag
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Dok6
Panningen
15:00
DeLaMar
Amsterdam
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Compagnietheater
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
C.C. `t Schaliken
Herentals
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
ATLAS Theater
Emmen
Wilminktheater
Enschede
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater aan het Spui
Den Haag
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schuur
Haarlem
20:00
Parktheater
Eindhoven
Leidse Schouwburg
Leiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Zaantheater
Zaandam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Parktheater
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Meervaart
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Casino Beringen
Beringen
Wilminktheater
Enschede
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
zaterdag 27 mei 2017
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater de Bussel, Oosterhout
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Theater aan het Spui, Den Haag
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pieter Derks - Spot
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
René van Meurs / Roel C. Verburg
O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Meervaart, Amsterdam
20:15
Martijn Koning
Flint, Amersfoort
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Dok6, Panningen
15:00
De Ploeg - Pilp Fuction
DeLaMar, Amsterdam
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
De Maaspoort, Venlo
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Micha Wertheim - Iemand Anders
Compagnietheater, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Chassé Theater, Breda
20:00
William Boeva - Reset
C.C. `t Schaliken, Herentals
Marjolijn van Kooten - Paniek
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
André Manuel - De Onzen
ATLAS Theater, Emmen
zondag 28 mei 2017
Bird & Sheep - Yakanuko
Wilminktheater, Enschede
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theaterpand Weesp, Weesp
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Theater aan het Spui, Den Haag
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Karin Bloemen - Volle Bloei
Oude Luxor Theater, Rotterdam
maandag 29 mei 2017
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Parktheater, Eindhoven
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Tom Green
Boom Chicago, Amsterdam
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Beatrix Theater, Utrecht
20:00
De Grote Improvisatieshow
AFAS Circustheater, Scheveningen
dinsdag 30 mei 2017
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater De Veste, Delft
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Griffioen, Amstelveen
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater Bellevue, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Micha Wertheim - Iemand Anders
Schuur, Haarlem
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Parktheater, Eindhoven
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Leidse Schouwburg, Leiden
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Jim Norton
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
woensdag 31 mei 2017
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Kommil Foo - Schoft
Zaantheater, Zaandam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Kampanje, Den Helder
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Marc-Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Jim Norton
Meervaart, Amsterdam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Meervaart, Amsterdam
Mike Boddé - De Geurige Man
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Flint, Amersfoort
Martijn Koning - Koning van de Lach
Diligentia, Den Haag
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
donderdag 01 juni 2017
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater De Willem, Papendrecht
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater De Veste, Delft
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Schalm, Veldhoven
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Marc-Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Parktheater, Eindhoven
Pieter Derks - Spot
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Meervaart, Amsterdam
Kommil Foo - Schoft
De Maagd, Bergen op Zoom
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Caroline Sanders / Dario di Mango / Jeroen van Engelen / Punk / Raymon
De Kargadoor, Utrecht
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Agora Theater Lelystad, Lelystad
vrijdag 02 juni 2017
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Micha Wertheim - Iemand Anders
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Schouwburg Venray, Venray
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg de Lawei, Drachten
De Ploeg - Pilp Fuction
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Orpheus, Apeldoorn
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
William Boeva - Reset
Casino Beringen, Beringen
zaterdag 03 juni 2017
Karin Bloemen - Volle Bloei
Wilminktheater, Enschede
Micha Wertheim - Iemand Anders
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Schouwburg Hengelo, Hengelo
De Ploeg - Pilp Fuction
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Theo Maassen
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:15
Sanne Wallis de Vries - Gut
Meervaart, Amsterdam
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Markant Uden, Uden
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Deventer Schouwburg, Deventer
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
William Boeva - Reset
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
zondag 04 juni 2017
Marc-Marie Huijbregts
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Kommil Foo - Schoft
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 05 juni 2017
Kommil Foo - Schoft
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 06 juni 2017
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem