Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Het Diekhuus
Middelharnis
Fulcotheater
IJsselstein
Fransche School Culemborg
Culemborg
De Klif
Nijmegen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. Meeuwen-gruitrode
Meeuwen-Gruitrode
BREStheater
Brielle
Agora Theater Druten
Druten
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Spant!
Bussum
S.C.C. Hofdael
Geldrop
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
Posthuis Theater
Heerenveen
Pook
Oostknollendam
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Gigant
Apeldoorn
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Diligentia
Den Haag
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Kunstgreep
Oostzaan
20:00
Cultura
Ede
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Chassé Theater
Breda
AINSI
Maastricht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Parktheater
Eindhoven
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
De Oosterpoort
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Meenthe
Steenwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
Chassé Theater
Breda
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Wilminktheater
Enschede
20:00
Wilminktheater
Enschede
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Boerderij
Huizen
Theater Carrousel
Ommen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Spant!
Bussum
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Kubox
Kuurne
Hoftheater
Raalte
vrijdag 26 januari 2018
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Junushoff Theater, Wageningen
Cameretten - Finalistentournee 2017
Het Diekhuus, Middelharnis
Karin Bloemen - Volle Bloei
Fulcotheater, IJsselstein
Marco Lopes - Moedt
Fransche School Culemborg, Culemborg
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
De Klif, Nijmegen
Claudia de Breij - Nu
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Meeuwen-gruitrode, Meeuwen-Gruitrode
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
BREStheater, Brielle
Johan Goossens - Vlam
Agora Theater Druten, Druten
zaterdag 27 januari 2018
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Zuidplein, Rotterdam
Jochen Otten - Troosten
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Bouwkunde, Deventer
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater Bellevue, Amsterdam
Ali B - Koorts
Theater aan de Schie, Schiedam
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Spant!, Bussum
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
S.C.C. Hofdael, Geldrop
20:15
Piepschuim
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Posttheater, Arnhem
Daniël Arends - De Afterparty
Posthuis Theater, Heerenveen
Johan Goossens - Vlam
Pook, Oostknollendam
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Junushoff Theater, Wageningen
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
3Koteboebo
Gigant, Apeldoorn
Karin Bloemen - Volle Bloei
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Kommil Foo
Figi Theater, Zeist
20:15
Stefano Keizers
Diligentia, Den Haag
André Manuel - De Onzen
De Schattelijn, Geertruidenberg
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kunstgreep, Oostzaan
20:00
Matroesjka - Brainwash
Cultura, Ede
Claudia de Breij - Nu
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Martijn Koning - Koning te rijk
Chassé Theater, Breda
William Boeva - Reset
AINSI, Maastricht
zondag 28 januari 2018
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
maandag 29 januari 2018
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Frank van Pamelen / Jan J Pieterse / John Schleipen - Talk
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 30 januari 2018
Joep Onderdelinden - Ooit
Zaantheater, Zaandam
20:00
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater De Lievekamp, Oss
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater de Griffioen, Amstelveen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Griffioen, Amstelveen
Ali B - Koorts
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Parktheater, Eindhoven
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Oosterpoort, Groningen
Fresku - Welkom bij de Fresku show
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 31 januari 2018
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Zaantheater, Zaandam
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Zuidplein, Rotterdam
Claudia de Breij - Nu
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
Theater de Spiegel, Zwolle
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater aan de Schie, Schiedam
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ali B - Koorts
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
William Boeva - Reset
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Schouwburg de Lawei, Drachten
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Junushoff Theater, Wageningen
Richard Groenendijk - Om alles
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Johan Goossens - Vlam
De Meenthe, Steenwijk
Fresku - Welkom bij de Fresku show
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Laura van Dolron - Liefhebben
Cultura, Ede
Leon van der Zanden - Kameleon
Chassé Theater, Breda
20:15
Ali B - Koorts
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
donderdag 01 februari 2018
William Boeva - Reset
Wilminktheater, Enschede
20:00
Zonder verdoving
Wilminktheater, Enschede
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater Harderwijk, Harderwijk
Richard Groenendijk - Om alles
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater de Speeldoos, Baarn
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater de Kampanje, Den Helder
Lebbis - De Bovengrens
Theater de Griffioen, Amstelveen
Stefano Keizers - Erg heel
Theater De Boerderij, Huizen
Pieter Derks - Spot
Theater Carrousel, Ommen
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Bellevue, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Sanne Wallis de Vries - Gut
Spant!, Bussum
Martijn Koning - Koning te rijk
Schouwburg Het Park, Hoorn
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Percossa - BAM!
Posthuis Theater, Heerenveen
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Cameretten - Finalistentournee 2017
Lindenberg Theater, Nijmegen
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Kubox, Kuurne
Emilio Guzman - Kom dan!
Hoftheater, Raalte