Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
Podium Boxtel
Boxtel
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater 't Pand
Gorinchem
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Schouwburg Ogterop
Meppel
00:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Reggehof
Goor
Theater Ludens
Voorburg
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Spant!
Bussum
Schouwburg Odeon
Zwolle
Orpheus
Apeldoorn
Theater aan de Schie
Schiedam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schaffelaartheater
Barneveld
00:00
Den Bolder
Waspik
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater Idea
Soest
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Theater De Kik
Elst
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:15
BaronTheater
Opende
Wesopa Weesp
Weesp
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Het Dorpshuis
Nigtevecht
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
De Muze
Noordwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Parktheater
Eindhoven
20:30
Rietveld Theater
Delft
Posttheater
Arnhem
C.C. Deurne
Deurne
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
C.C. De Werft
Geel
Theater Sneek
Sneek
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Spant!
Bussum
C.C. Stroud
Putten
De Speeldoos
Vught
00:00
Diligentia
Den Haag
Theater de Schalm
Veldhoven
15:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
15:00
Maaspodium
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
15:30
Theater aan het Spui
Den Haag
20:15
Munttheater
Weert
14:30
Theater Dakota
Den Haag
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Floralis
Lisse
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Diligentia
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Kikker
Utrecht
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Domijnen
Sittard
Schuur
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
00:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
Diligentia
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
Theater Kikker
Utrecht
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
vrijdag 30 november 2018
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Podium Boxtel, Boxtel
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Schalm, Veldhoven
zaterdag 01 december 2018
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Meervaart, Amsterdam
20:00
Alex Ploeg - Ultimatum
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Ali B - Koorts
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Theater 't Pand, Gorinchem
André Manuel - DREEJKLEZOEW
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Arie & Silvester - Wie?!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Bert Gabriels - Gelukzoeker
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Ogterop, Meppel
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Schattelijn, Geertruidenberg
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
De Reggehof, Goor
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Ludens, Voorburg
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Schouwburg Het Park, Hoorn
Emilio Guzman - Kom dan!
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Maaspoort, Venlo
20:30
Frank van Pamelen / Jan J Pieterse / John Schleipen - TALK
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Freek de Jonge - De Suppoost
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Hadewych Minis - Minis Plus
Spant!, Bussum
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Odeon, Zwolle
Jan Beuving - Rotatie
Orpheus, Apeldoorn
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater aan de Schie, Schiedam
Jeroen van Merwijk - Lucky
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jochen Otten - Troosten
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Johan Goossens - Vlam
Schaffelaartheater, Barneveld
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Den Bolder, Waspik
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Kiki Schippers - Waar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Lebbis - De Bovengrens
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater Idea, Soest
Louise Korthals - Alles is er
De Kleine Komedie, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Parktheater, Eindhoven
Martijn Kardol - Bang
Theater De Kik, Elst
Martijn Koning - Koning van de dieren
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:15
Murth Mossel - Pauwer
BaronTheater, Opende
Nathalie Baartman - Breek
Wesopa Weesp, Weesp
Oldenhermanns - UNSEXED
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Patrick Laureij
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Berkelland, Eibergen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Purper - Purper's Passie
De Muze, Noordwijk
Rayen Panday - Fenomeen
Kennemer Theater, Beverwijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Parktheater, Eindhoven
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Rietveld Theater, Delft
René van Meurs - Ik beloof niks
Posttheater, Arnhem
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
C.C. Deurne, Deurne
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Stefano Keizers - Erg Heel
C.C. De Werft, Geel
Thomas Acda - Motel
Theater Sneek, Sneek
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Tineke Schouten - Highlights
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ton Kas - Kakmaker
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Spant!, Bussum
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
C.C. Stroud, Putten
William Boeva - Reset
De Speeldoos, Vught
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Diligentia, Den Haag
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Schalm, Veldhoven
zondag 02 december 2018
15:00
Archell Thompson / Jandino Asporaat / Murth Mossel
Theater Zuidplein, Rotterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
15:30
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
15:00
Howard Komproe / Joris Lutz
Maaspodium, Rotterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
15:30
Peter Heerschop - De alles komt goed zondagmiddag show
Theater aan het Spui, Den Haag
20:15
Purper - Purper's Passie
Munttheater, Weert
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater Dakota, Den Haag
maandag 03 december 2018
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Floralis, Lisse
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
dinsdag 04 december 2018
Ali B - Koorts
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Diligentia, Den Haag
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Parktheater, Eindhoven
Henry van Loon - Onze Henry
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Leidse Schouwburg, Leiden
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Kikker, Utrecht
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Richard Groenendijk - Om Alles!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Domijnen, Sittard
Stefano Keizers - Erg Heel
Schuur, Haarlem
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
woensdag 05 december 2018
Arie Vuyk - Oudejaarsconference
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Diligentia, Den Haag
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Parktheater, Eindhoven
Henry van Loon - Onze Henry
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Jörgen Raumann Schudden aan die boom
Meervaart, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater De Veste, Delft
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Kikker, Utrecht
20:00
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen