CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -223
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 01 mei
20:00
Theater Achterom
Hilversum
20:00
Openluchttheater Lochem
Lochem
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Klif 12
Den Hoorn
20:15
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
za 02 mei
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Singer Theater
Laren
20:00
Koningshof
Maassluis
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
C.C. De Bombardon
Heythuysen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
`t Patronaat
Mierlo
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
De Meerpaal
Dronten
De Harmonie
Leeuwarden
1
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
C.C. Zundert
Zundert
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Werftheater
Utrecht
zo 03 mei
Theater PePijn
Den Haag
14:30
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
ma 04 mei
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
di 05 mei
Theater De Veste
Delft
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
wo 06 mei
Theater De Veste
Delft
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Fiji
Amersfoort
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Theater PePijn
Den Haag
do 07 mei
Rietveld Theater
Delft
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
vr 08 mei
De Poorterij
Zaltbommel
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater De Willem
Papendrecht
1
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Venray
Venray

vrijdag 01 mei 2015

20:00
Oeloek - Prille Roest Theater Achterom, Hilversum
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop Openluchttheater Lochem, Lochem
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen! Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel Klif 12, Den Hoorn
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd (try-out) J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook Theater De Veste, Delft
20:30
Nico Dijkshoorn - VUIG Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Jan Rot, Marjolein Meijers & Jan ver de Meij - Kampvuur Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Henry van Loon | Sluimer Meervaart, Amsterdam
20:30
Herman in een bakje geitenkwark -2 Werftheater, Utrecht

zaterdag 02 mei 2015

Buitenstaanders Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen! De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Eric van Sauers - Ontroert Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde Orpheus, Apeldoorn
20:00
René van Meurs - Voor de Storm Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3 Parktheater, Eindhoven
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen Jan van Besouw, Goirle
20:00
Youp van 't Hek - Mooie verhalen Singer Theater, Laren
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde Koningshof, Maassluis
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise) Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten C.C. De Bombardon, Heythuysen
20:00
Najib Amhali - I Am Hali Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop `t Patronaat, Mierlo
20:15
De Partizanen - Daar kun je maar beter bij zijn geweest Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Howard Komproe - De LULverhalen 2 Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw Schouwburg Almere, Almere
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht De Meerpaal, Dronten
Foto Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook De Harmonie, Leeuwarden
1
20:30
Jan Rot, Marjolein Meijers & Jan ver de Meij - Kampvuur Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Rayen Panday - Vrijspraak Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Eric Koller - blijft thuis! Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Harteveld en Fretz - Kleur bekennen (première) Witte Theater, IJmuiden
20:30
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd (try-out) Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Berit Companjen - Genoeg is niet genoeg Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Max van den Burg - Amok C.C. Zundert, Zundert
20:30
Op Sterk Water - Improvisatietheater Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Herman in een bakje geitenkwark -2 Werftheater, Utrecht

zondag 03 mei 2015

Jasper van Kuijk - Schoon Schip Theater PePijn, Den Haag
14:30
Jan Rot, Marjolein Meijers & Jan ver de Meij - Kampvuur MFC Kloosterhof, Hoogerheide

maandag 04 mei 2015

20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3 Oude Luxor Theater, Rotterdam

dinsdag 05 mei 2015

Daniël Arends - Carte Blanche Theater De Veste, Delft
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden Oude Luxor Theater, Rotterdam

woensdag 06 mei 2015

Daniël Arends - Carte Blanche Theater De Veste, Delft
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen! Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
De Partizanen - De Partizanen Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3 Theater De Omval, Diemen
20:00
Youp van 't Hek - Mooie verhalen Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde Diligentia, Den Haag
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Najib Amhali - I Am Hali Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Lieneke le Roux, Pamela Teves e.a | Powervrouwen 2, een revue van nu Meervaart, Amsterdam
20:30
Afke Teunen / Clive Emanuelson / Johan van Gulik / Kevin van Kalkeren Fiji, Amersfoort
20:30
Jan Rot, Marjolein Meijers & Jan ver de Meij - Kampvuur Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Madelijne Kool - Kool aan de Gang Theater PePijn, Den Haag

donderdag 07 mei 2015

Jasper van Kuijk - Schoon Schip Rietveld Theater, Delft
Marjolijn van Kooten - In principe wel De Kattendans, Bergeijk
20:00
Eric van Sauers - Ontroert Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
De Partizanen - De Partizanen Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3 Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Youp van 't Hek - Mooie verhalen Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde Diligentia, Den Haag
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Najib Amhali - I Am Hali Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Voor De Prijzen en De Roem Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop Theater Ludens, Voorburg
20:15
Nico Dijkshoorn - VUIG Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen! Zaantheater, Zaandam
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Howard Komproe - De LULverhalen 2 Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Jan Rot, Marjolein Meijers & Jan ver de Meij - Kampvuur Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd (try-out) Zaantheater, Zaandam
20:30
Cameretten Finalistentournee Parkstad Limburg Theaters, Heerlen

vrijdag 08 mei 2015

Buitenstaanders De Poorterij, Zaltbommel
Daniël Arends - Carte Blanche Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen! Zaantheater, Zaandam
20:00
Eric van Sauers - Ontroert Parktheater, Eindhoven
20:00
De Partizanen - De Partizanen Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood Werftheater, Utrecht
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB! Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
René van Meurs - Voor de Storm Theater De Veste, Delft
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3 Goudse Schouwburg, Gouda
Foto Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen Theater De Willem, Papendrecht
1
20:00
Youp van 't Hek - Mooie verhalen Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Johan Goossens - Daglicht Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Fauvist - Allemaal op weg Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Ellen Dikker - Groene Vingers Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy Schouwburg Almere, Almere
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise) Schouwburg Venray, Venray
Pagina -223