CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -223
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 11 jan
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Muze
Noordwijk
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
2
20:30
De Kleine Willem
Enschede
2
vr 12 jan
Theater Walhalla
Rotterdam
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater De Leest
Waalwijk
1
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Theater 't Onderdak
Sassenheim
1
Kennemer Theater
Beverwijk
Zaantheater
Zaandam
1
Theater Bouwkunde
Deventer
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Hof 88
Almelo
De Kattendans
Bergeijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Spant!
Bussum
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
De Speeldoos
Vught
za 13 jan
Lindenberg Theater
Nijmegen
Posttheater
Arnhem
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
1
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Podium Reimerswaal
Rilland
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater Ludens
Voorburg
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater de Koornbeurs
Franeker
Kulturhus Holten
Holten
De Kleine Komedie
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Het Klooster
Woerden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
S.C.C. De Ruchte
Someren
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater de Voorveghter
Hardenberg
1
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
BREStheater
Brielle
Orpheus
Apeldoorn
Zaantheater
Zaandam
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
TOP
Bemmel
20:30
Energiehuis
Dordrecht
zo 14 jan
21:00
De Flux
Zaandam
ma 15 jan
Theater Floralis
Lisse
di 16 jan
Theater de Beun
Heiloo
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater PePijn
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
wo 17 jan
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Markant Uden
Uden
De Maagd
Bergen op Zoom
Parktheater
Eindhoven
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
1
De Muze
Noordwijk
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Stoep
Spijkenisse
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
do 18 jan
Theater De Tuin
Leusden
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Omval
Diemen
Theater de wildeman
Linschoten
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater De Winsinghhof
Roden
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Posttheater
Arnhem
Diligentia
Den Haag
Lindenberg Theater
Nijmegen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer

donderdag 11 januari 2018

Eric van Sauers - De lief en leed tour Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden Theater 't Voorhuys, Emmeloord
De Partizanen - Welkom in Partizanië Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles Schouwburg Hengelo, Hengelo
Ton Kas - Kakmaker De Muze, Noordwijk
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
2
20:30
Rundfunk - Wachtstumsschmerzen De Kleine Willem, Enschede
2

vrijdag 12 januari 2018

Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter Theater Walhalla, Rotterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Cameretten - Finalistentournee 2017 Isala Theater, Capelle aan den IJssel
René van Meurs - Ik beloof niks Theater De Lampegiet, Veenendaal
Jan Jaap van der Wal - Schoon Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater De Leest, Waalwijk
1
Stefano Keizers - Erg heel Theater de Blauwe Kei, Veghel
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen Theater 't Onderdak, Sassenheim
1
Fuad Hassen - Held Kennemer Theater, Beverwijk
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Zaantheater, Zaandam
1
Emilio Guzman - Kom dan! Theater Bouwkunde, Deventer
Richard Groenendijk - Om alles De Kleine Komedie, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu Schaffelaartheater, Barneveld
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt Theater Hof 88, Almelo
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid De Kattendans, Bergeijk
Martijn Koning - Koning te rijk Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends - De Afterparty Spant!, Bussum
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles Orpheus, Apeldoorn
Ton Kas - Kakmaker Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort Figi Theater, Zeist
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
Piepschuim Hoftheater, Raalte
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels De Speeldoos, Vught

zaterdag 13 januari 2018

Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter Lindenberg Theater, Nijmegen
Eva Crutzen - Opslaan Als Posttheater, Arnhem
Foto Cameretten - Finalistentournee 2017
Cameretten - Finalistentournee 2017 Theater ’t Mozaïek, Wijchen
1
Jochen Otten - Troosten Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Kirsten van Teijn - Zalf Podium Reimerswaal, Rilland
Marco Lopes - Moedt Het Postkantoor, Bovenkarspel
Johan Goossens - Vlam Theater Ludens, Voorburg
Jan Jaap van der Wal - Schoon Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Stefano Keizers - Erg heel Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Theater de Koornbeurs, Franeker
Emilio Guzman - Kom dan! Kulturhus Holten, Holten
Richard Groenendijk - Om alles De Kleine Komedie, Amsterdam
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt Kennemer Theater, Beverwijk
Ali B - Koorts TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Het Klooster, Woerden
Martijn Koning - Koning te rijk Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Erik van Muiswinkel - De Oplossing S.C.C. De Ruchte, Someren
Eric van Sauers - De lief en leed tour Stadstheater Arnhem, Arnhem
André Manuel - De Onzen Podium Hoge Woerd, De Meern
Daniël Arends - De Afterparty Theater de Voorveghter, Hardenberg
1
Lebbis - De Bovengrens C.C. Ons Gebouw, Bolsward
De Partizanen - Welkom in Partizanië BREStheater, Brielle
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles Orpheus, Apeldoorn
Ton Kas - Kakmaker Zaantheater, Zaandam
20:00
Film: Un prophete PlusEtage, Baarle-Nassau
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
Ronald Snijders (cabaretier) - Welke show? Cultura, Ede
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels TOP, Bemmel
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Energiehuis, Dordrecht

zondag 14 januari 2018

21:00
Steven Brunswijk - Keihard Lachen De Flux, Zaandam

maandag 15 januari 2018

Cameretten - Finalistentournee 2017 Theater Floralis, Lisse

dinsdag 16 januari 2018

Eva Crutzen - Opslaan Als Theater de Beun, Heiloo
Ali B - Koorts Schouwburg Cuijk, Cuijk
Roué Verveer - Heppie de Peppie Theater PePijn, Den Haag
Roué Verveer - Heppie de Peppie Theater PePijn, Den Haag

woensdag 17 januari 2018

Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Fuad Hassen - Held Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Richard Groenendijk - Om alles Markant Uden, Uden
Ali B - Koorts De Maagd, Bergen op Zoom
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX Parktheater, Eindhoven
Daniël Arends - De Afterparty Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
1
De Partizanen - Welkom in Partizanië De Muze, Noordwijk
Roué Verveer - Heppie de Peppie Theater PePijn, Den Haag
Ton Kas - Kakmaker Theater de Stoep, Spijkenisse
Van Der Laan & Woe - Pesetas Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Fresku - Welkom bij de Fresku show Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Schouwburg de Meerse, Hoofddorp

donderdag 18 januari 2018

Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter Theater De Tuin, Leusden
Cameretten - Finalistentournee 2017 Theater De Verwachting, Ritthem
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
René van Meurs - Ik beloof niks Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Johan Goossens - Vlam Theater De Omval, Diemen
Jan Jaap van der Wal - Schoon Theater de wildeman, Linschoten
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen Theater De Winsinghhof, Roden
Richard Groenendijk - Om alles De Harmonie, Leeuwarden
Claudia de Breij - Nu Schouwburg Lochem, Lochem
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt Schouwburg De Kring, Roosendaal
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Theater de Griffioen, Amstelveen
Martijn Koning - Koning te rijk Theater de Stoep, Spijkenisse
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Posttheater, Arnhem
Eric van Sauers - De lief en leed tour Diligentia, Den Haag
André Manuel - De Onzen Lindenberg Theater, Nijmegen
Daniël Arends - De Afterparty Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pagina -223