Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
15:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Kukeleku
Horst
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
16:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Spant!
Bussum
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater de Griffioen
Amstelveen
Posttheater
Arnhem
Theater PePijn
Den Haag
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Theater De Tuin
Leusden
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadstheater Arnhem
Arnhem
De Cerck
Beilen
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater PePijn
Den Haag
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Parktheater
Eindhoven
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
Parktheater
Eindhoven
20:30
De Kleine Willem
Enschede
Wilminktheater
Enschede
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Vorstin
Hilversum
Cpunt Theater
Hoofddorp
Witte Theater
IJmuiden
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Purmaryn
Purmerend
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Maaspoort
Venlo
Theater De Leest
Waalwijk
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Fransche School Culemborg
Culemborg
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
De Kleine Willem
Enschede
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
C.C. Stroud
Putten
De Spil
Roeselare
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Idea
Soest
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater de Stoep
Spijkenisse
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
van Beresteyn
Veendam
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Junushoff Theater
Wageningen
Theaterpand Weesp
Weesp
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:00
Theater Mozaïek
Zuidlaren
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
De Kattendans
Bergeijk
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
20:15
De Weijer
Boxmeer
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
zondag 16 oktober 2016
15:00
Clifton Braam - De Eerste Keer
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Kukeleku, Horst
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Ons Mierloos Theater, Mierlo
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
16:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Oude Luxor Theater, Rotterdam
maandag 17 oktober 2016
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Spant!, Bussum
20:00
Jimmy Carr
TivoliVredenburg, Utrecht
dinsdag 18 oktober 2016
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater de Griffioen, Amstelveen
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Posttheater, Arnhem
Pieter Derks - Spot
Theater PePijn, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Marc-Marie Huijbregts
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater De Tuin, Leusden
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Walhalla, Rotterdam
woensdag 19 oktober 2016
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater de Griffioen, Amstelveen
Wilfried de Jong & Bruut!
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Debby Petter - Bed & Breakfast
De Cerck, Beilen
Ton Kas - JABROER
Kennemer Theater, Beverwijk
Pieter Derks - Spot
Theater PePijn, Den Haag
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
NUHR
Deventer Schouwburg, Deventer
Minou Bosua - Minoux
Parktheater, Eindhoven
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Clifton Braam - De Eerste Keer
De Oosterpoort, Groningen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Walhalla, Rotterdam
donderdag 20 oktober 2016
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Chassé Theater, Breda
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Schouwburg de Lawei, Drachten
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Parktheater, Eindhoven
20:30
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
De Kleine Willem, Enschede
Philippe Geubels
Wilminktheater, Enschede
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Goudse Schouwburg, Gouda
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Lenette van Dongen - Tegenwind
Cpunt Theater, Hoofddorp
Minou Bosua - Minoux
Witte Theater, IJmuiden
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
NUHR
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater de Purmaryn, Purmerend
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Maaspoort, Venlo
Wilfried de Jong & Bruut!
Theater De Leest, Waalwijk
Ton Kas - JABROER
Zaantheater, Zaandam
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Theater de Spiegel, Zwolle
vrijdag 21 oktober 2016
20:00
NUHR
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Clifton Braam - De Eerste Keer
Meervaart, Amsterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Orpheus, Apeldoorn
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
Posttheater, Arnhem
Jochen Otten
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Cabarestafette
Schouwburg Cuijk, Cuijk
André Manuel - De Onzen
Fransche School Culemborg, Culemborg
Ton Kas - JABROER
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Lenette van Dongen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
De Kleine Willem, Enschede
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
Posthuis Theater, Heerenveen
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Het Veur Theater, Leidschendam
Speelman & Speelman - Het moet eruit
C.C. Stroud, Putten
Alex Agnew - Unfinished Business
De Spil, Roeselare
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Spot
Theater Idea, Soest
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater de Stoep, Spijkenisse
Philippe Geubels
Agnietenhof, Tiel
Minou Bosua - Minoux
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Markant Uden, Uden
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Werftheater, Utrecht
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
van Beresteyn, Veendam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Wilfried de Jong & Bruut!
Junushoff Theater, Wageningen
Stefan Pop - Het moest een keer gebeuren
Theaterpand Weesp, Weesp
20:15
Enge Buren - Ruk!
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:00
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater Mozaïek, Zuidlaren
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Theater de Spiegel, Zwolle
zaterdag 22 oktober 2016
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Flint, Amersfoort
20:30
Kamagurka - Vliegangst op de pechstrook
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Orpheus, Apeldoorn
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kattendans, Bergeijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
De Weijer, Boxmeer
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Marc-Marie Huijbregts
Isala Theater, Capelle aan den IJssel