CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -224
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 01 apr
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Martiniplaza
Groningen
20:00
Crown theater
Aalsmeer
20:00
Rietveld Theater
Delft
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Hofman Café
Utrecht
20:30
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
't Bierhuys
Woerden
do 02 apr
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Leidse Schouwburg
Leiden
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater De Klinker
Winschoten
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
S.C.C. Maldensteijn
Malden
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
C.C. Strombeek
Grimbergen
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Hoftheater
Raalte
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
1
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Martiniplaza
Groningen
1
2
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
vr 03 apr
Theater Sneek
Sneek
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Onder de Molen
Vorden
20:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
C.C. Strombeek
Grimbergen
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
1
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
C.C. De Werft
Geel
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater Achterom
Hilversum
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
za 04 apr
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Diligentia
Den Haag
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
't Getouw
Mol
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:00
Theater Zinin
Nijverdal
Parktheater
Eindhoven
1
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Cultuurcentrum Mechelen
Mechelen
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
De Muze
Noordwijk

woensdag 01 april 2015

20:00
Karin Bloemen - Witte Nar Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Nathalie Baartman - Louter Schouwburg Amphion, Doetinchem
Foto Najib Amhali - I Am Hali
Najib Amhali - I Am Hali Martiniplaza, Groningen
20:00
Lach het weg Crown theater, Aalsmeer
20:00
Sander van Opzeeland - Kunst Met Een Grote K Rietveld Theater, Delft
20:15
Ellen Dikker - Groene Vingers Theater De Boerderij, Huizen
20:30
Askr Caminada / Hassan el Rahaui / Jasper Posson / MC WestSaid / Nick Posttheater, Arnhem
20:30
Arie Koomen / Roel C. Verburg / Silvester Zwaneveld Hofman Café, Utrecht
20:30
Rayen Panday - Vrijspraak Schouwburg Almere, Almere
20:30
Howard Komproe - De LULverhalen 2 Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Peter Heerschop - Van horen zeggen (try-out) Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Comedy Inc. 't Bierhuys, Woerden

donderdag 02 april 2015

Hans Liberg - ATTACCA Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Jasper van Kuijk - Schoon Schip Leidse Schouwburg, Leiden
Sjaak Bral - Lik Op Stuk (reprise) Goudse Schouwburg, Gouda
Daniël Arends - Carte Blanche Theater 't Speelhuis, Helmond
Buitenstaanders Theater De Klinker, Winschoten
20:00
Schudden - Perrongeluk Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Eric van Sauers - Ontroert De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door? Orpheus, Apeldoorn
20:00
De Partizanen - De Partizanen Het Klooster, Woerden
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen! Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
René van Meurs - Voor de Storm S.C.C. Maldensteijn, Malden
20:00
Howard Komproe - De LULverhalen 2 De Meenthe, Steenwijk
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde Zaantheater, Zaandam
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent C.C. Strombeek, Grimbergen
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise) Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten Markant Uden, Uden
20:00
Margriet Bolding - Zo zijn we niet getrouwd Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was Hoftheater, Raalte
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
1
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook Theater Geert Teis, Stadskanaal
Foto Najib Amhali - I Am Hali
Najib Amhali - I Am Hali Martiniplaza, Groningen
1
2
20:00
Sander van Opzeeland - Kunst Met Een Grote K De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Kusje erop Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Ellen Dikker - Groene Vingers Het Musiater, Zevenaar
20:15
Op Sterk Water - Improvisatietheater Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Marc de Hond - Scherven brengen geluk Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Nico Dijkshoorn - VUIG Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Eric Koller - blijft thuis! De Maaspoort, Venlo
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen | & Paren & Meervaart, Amsterdam
20:30
Lach het weg De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Herman in een bakje geitenkwark -2 Theater de Kom, Nieuwegein

vrijdag 03 april 2015

Buitenstaanders Theater Sneek, Sneek
Jasper van Kuijk - Schoon Schip Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Comedy Kitchen - Fresh Meat Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen! Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Pieter Jouke - Tot nu toe Onder de Molen, Vorden
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Intgeniep - Op en haar Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Howard Komproe - De LULverhalen 2 Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Fuad Hassen - Pareidolia Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent C.C. Strombeek, Grimbergen
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise) Posttheater, Arnhem
20:00
Brokstukken - Cabaretteketet Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Arnout van den Bossche - De Relatiefluisteraar (reprise) Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was Agnietenhof, Tiel
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
1
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook Wilminktheater, Enschede
20:00
Oeloek - Prille Roest Kantine Walhalla, Rotterdam
20:00
Sander van Opzeeland - Kunst Met Een Grote K De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig Theater De Veste, Delft
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht C.C. De Werft, Geel
20:15
Ellen Dikker - Groene Vingers De Poorterij, Zaltbommel
20:15
Max van den Burg - Amok Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Op Sterk Water - Improvisatietheater Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Herman in een bakje geitenkwark -2 Theater Achterom, Hilversum
20:30
Eric Koller - blijft thuis! TAQA Theater De Vest, Alkmaar

zaterdag 04 april 2015

Buitenstaanders Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jasper van Kuijk - Schoon Schip Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Daniël Arends - Carte Blanche Diligentia, Den Haag
20:00
Eric van Sauers - Ontroert Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Jetty Mathurin - #LOL Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Fuad Hassen - Pareidolia Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent 't Getouw, Mol
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise) Kulturhus Holten, Holten
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was Theater Zinin, Nijverdal
Foto Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook Parktheater, Eindhoven
1
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Sander van Opzeeland - Kunst Met Een Grote K De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht Cultuurcentrum Mechelen, Mechelen
20:15
MaroComedy | Thema nog niet bekend Meervaart, Amsterdam
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise) Theater Sneek, Sneek
20:15
Lach het weg De Muze, Noordwijk
Pagina -224