Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Meervaart
Amsterdam
Markant Uden
Uden
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Musis
Arnhem
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
15:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Het Perron
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Chassé Theater
Breda
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Hofman
Utrecht
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
C.C. Kadans
Wuustwezel
14:00
Hofman
Utrecht
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
MIDI Tilburg
Tilburg
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
14:00
Hofman
Utrecht
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
21:00
NTGent
Gent
21:00
NTGent
Gent
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
19:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
19:30
DeLaMar
Amsterdam
15:00
DeLaMar
Amsterdam
12:00
Noorderlicht
Amsterdam
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Vondelpark
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
19:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Aardbeientuin
Oene
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
14:00
Houtmansplantsoen
Gouda
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Lievekamp
Oss
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
De Eendracht
Gemert
Bon theater
Medemblik
20:00
Bon theater
Medemblik
Theater de Purmaryn
Purmerend
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
20:00
Theater Sneek
Sneek
20:00
Theater Sneek
Sneek
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
De Weijer
Boxmeer
Wilminktheater
Enschede
Werftheater
Utrecht
20:00
Theater Sneek
Sneek
Theater PePijn
Den Haag
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Werftheater
Utrecht
20:30
Vestzaktheater
Enschede
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Lievekamp
Oss
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Werftheater
Utrecht
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Parktheater
Eindhoven
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
vrijdag 05 juni 2015
20:30
Da Bounce Comedy Nights | Internationale Top Comedians
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - Carte Blanche
Markant Uden, Uden
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht
DeLaMar, Amsterdam
zaterdag 06 juni 2015
20:30
Ellen Dikker - Groene Vingers
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Parktheater, Eindhoven
20:00
Arnout van den Bossche - De Relatiefluisteraar (reprise)
Parktheater, Eindhoven
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Musis, Arnhem
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Meervaart, Amsterdam
20:15
De LULverhalen 2015 | Howard Komproe e.a.
Meervaart, Amsterdam
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht
DeLaMar, Amsterdam
zondag 07 juni 2015
15:00
Javier Guzman - Absurd verlicht
DeLaMar, Amsterdam
dinsdag 09 juni 2015
20:00
Fuad Hassen - Pareidolia
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
woensdag 10 juni 2015
Daniël Arends - Carte Blanche
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
donderdag 11 juni 2015
Daniël Arends - Carte Blanche
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Het Perron, Amsterdam
vrijdag 12 juni 2015
20:00
Javier Guzman
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Daniël Arends - Carte Blanche
Chassé Theater, Breda
zaterdag 13 juni 2015
20:30
Alex Ploeg / Martijn Koning
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
dinsdag 16 juni 2015
20:00
Greg Shapiro
Hofman, Utrecht
vrijdag 19 juni 2015
20:15
Wolven | Opera Theater Amsterdam
Meervaart, Amsterdam
zaterdag 20 juni 2015
20:30
Herman in een bakje geitenkwark / Pepijn Schoneveld
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
vrijdag 26 juni 2015
20:00
Intgeniep - Op en haar
C.C. Kadans, Wuustwezel
zondag 28 juni 2015
14:00
Isabel Nolte
Hofman, Utrecht
zaterdag 04 juli 2015
20:30
Kasper van der Laan / Louise Korthals
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
donderdag 09 juli 2015
20:30
Komedie Night
MIDI Tilburg, Tilburg
vrijdag 10 juli 2015
Katinka Polderman
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
zaterdag 11 juli 2015
20:30
De Partizanen / Tjeerd Gerritsen
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
zondag 12 juli 2015
20:00
Javier Guzman
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
14:00
Café Theater Festival presents: Anti Kater Theater
Hofman, Utrecht
zaterdag 18 juli 2015
20:30
Freek de Jonge / Gebroeders Harteveld & Fretz
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
maandag 20 juli 2015
21:00
Mich Walschaerts - Duizend Man Sterk
NTGent, Gent
dinsdag 21 juli 2015
21:00
Raf Walschaerts - Jongen Toch
NTGent, Gent
woensdag 22 juli 2015
20:30
Lebbis
Theaterpand Weesp, Weesp
zaterdag 25 juli 2015
20:30
Yentl en de Boer / Yvonne van den Eerenbeemt
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
zaterdag 01 augustus 2015
20:30
Jeroen Leenders / Matroesjka
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
zaterdag 08 augustus 2015
20:30
Stephanie Louwrier
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
vrijdag 14 augustus 2015
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
19:30
Huub Stapel - MV²
DeLaMar, Amsterdam
zaterdag 15 augustus 2015
20:30
Dolf Jansen
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
19:30
Huub Stapel - MV²
DeLaMar, Amsterdam
zondag 16 augustus 2015
15:00
Huub Stapel - MV²
DeLaMar, Amsterdam
woensdag 19 augustus 2015
12:00
Fratelli Fiasco
Noorderlicht, Amsterdam
donderdag 20 augustus 2015
20:15
Huub Stapel - MV²
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
vrijdag 21 augustus 2015
20:15
Huub Stapel - MV²
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
zaterdag 22 augustus 2015
20:30
Hanneke Drenth / Johan Goossens
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Johan Goossens - Daglicht
Vondelpark, Amsterdam
20:00
Huub Stapel - MV²
Chassé Theater, Breda
woensdag 26 augustus 2015
19:30
Huub Stapel - MV²
DeLaMar, Amsterdam
donderdag 27 augustus 2015
20:00
Huub Stapel - MV²
DeLaMar, Amsterdam
Alex Roeka - Voort!
Aardbeientuin, Oene
vrijdag 28 augustus 2015
20:00
Huub Stapel - MV²
DeLaMar, Amsterdam
zaterdag 29 augustus 2015
20:00
Huub Stapel - MV²
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
zondag 30 augustus 2015
20:00
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater de Kampanje, Den Helder
14:00
Carolien Borgers
Houtmansplantsoen, Gouda
woensdag 02 september 2015
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Theater Walhalla, Rotterdam
Najib Amhali - I Amhali
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Huub Stapel - MV²
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
donderdag 03 september 2015
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Theater Walhalla, Rotterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater PePijn, Den Haag
Najib Amhali - I Amhali
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Huub Stapel - MV²
Fulcotheater, IJsselstein
vrijdag 04 september 2015
20:00
Huub Stapel - MV²
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater PePijn, Den Haag
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater De Veste, Delft
Najib Amhali - I Amhali
Theater De Lievekamp, Oss
zaterdag 05 september 2015
Najib Amhali - I Amhali
Theater De Lievekamp, Oss
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Mark van de Veerdonk - TOF
De Eendracht, Gemert
Nathalie Baartman - Louter
Bon theater, Medemblik
20:00
Nathalie Baartman - Louter
Bon theater, Medemblik
zondag 06 september 2015
Jacquelien de Savornin Lohman
Theater de Purmaryn, Purmerend
maandag 07 september 2015
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
dinsdag 08 september 2015
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Theater Sneek, Sneek
woensdag 09 september 2015
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Theater Sneek, Sneek
20:00
Huub Stapel - MV²
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
De Weijer, Boxmeer
donderdag 10 september 2015
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Wilminktheater, Enschede
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Werftheater, Utrecht
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Theater Sneek, Sneek
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater PePijn, Den Haag
Najib Amhali - I Amhali
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
vrijdag 11 september 2015
20:15
Huub Stapel - MV²
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Werftheater, Utrecht
20:30
André Manuel
Vestzaktheater, Enschede
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater PePijn, Den Haag
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater De Lievekamp, Oss
Najib Amhali - I Amhali
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
zaterdag 12 september 2015
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Werftheater, Utrecht
Najib Amhali - I Amhali
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Huub Stapel - MV²
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Parktheater, Eindhoven
Mark van de Veerdonk - TOF
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
zondag 13 september 2015
Veldhuis & Kemper
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Dorine Wiersma
Cpunt Theater, Hoofddorp
maandag 14 september 2015
André Manuel - Het geval apart
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Bert Visscher / Herman van Veen / Jochem Myjer / Paul van Vliet / Youp
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam