Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
00:00
Theater Ludens
Voorburg
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
Theaterpand Weesp
Weesp
Het Klooster
Woerden
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
15:00
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Kerk Beets
Beets
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Theater Floralis
Lisse
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
13:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater Floralis
Lisse
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
Chassé Theater
Breda
BREStheater
Brielle
Theater De Veste
Delft
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Agnietenhof
Tiel
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg Odeon
Zwolle
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Flint
Amersfoort
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
C.C. Den Herd
Bladel
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
De Meerpaal
Dronten
Parktheater
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
00:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Cpunt Theater
Hoofddorp
Singer Theater
Laren
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Lievekamp
Oss
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
De Domijnen
Sittard
S.C.C. De Ruchte
Someren
De Meenthe
Steenwijk
Agnietenhof
Tiel
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
De Maaspoort
Venlo
Theater Ludens
Voorburg
Theater De Leest
Waalwijk
Het Klooster
Woerden
Figi Theater
Zeist
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Chassé Theater
Breda
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Veste
Delft
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Parktheater
Eindhoven
ATLAS Theater
Emmen
00:00
MFC De Pluk
Geldermalsen
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Kappen
Haaksbergen
zaterdag 24 november 2018
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Javier Guzman - Sinterklaasconference 2018
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Arie & Silvester - Wie?!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
C.C Warenar, Wassenaar
Kiki Schippers - Waar
Theaterpand Weesp, Weesp
Henry van Loon - Onze Henry
Het Klooster, Woerden
20:00
Purper - Purper's Passie
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
zondag 25 november 2018
15:00
Marjolein de Graaff - Deugzucht
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Kerk Beets, Beets
Kiki Schippers - Waar
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater Floralis, Lisse
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
13:30
Shirma sings Aretha - A Tribute
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
maandag 26 november 2018
20:00
Marc-Marie Huijbregts
Meervaart, Amsterdam
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater Floralis, Lisse
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 27 november 2018
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Ari Shaffir
Meervaart, Amsterdam
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Chassé Theater, Breda
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
BREStheater, Brielle
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater De Veste, Delft
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Agnietenhof, Tiel
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Schalm, Veldhoven
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Schouwburg Odeon, Zwolle
woensdag 28 november 2018
Patrick Laureij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kiki Schippers - Waar
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Tineke Schouten - Highlights
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Thijs Kemperink - Bonje
Flint, Amersfoort
20:00
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Louise Korthals - Alles is er
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Bellevue, Amsterdam
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Orpheus, Apeldoorn
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Posttheater, Arnhem
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Kennemer Theater, Beverwijk
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. Den Herd, Bladel
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater De Veste, Delft
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Stefano Keizers - Erg heel
Diligentia, Den Haag
Brigitte Kaandorp - Eh...
De Meerpaal, Dronten
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Parktheater, Eindhoven
Ali B - Koorts
Goudse Schouwburg, Gouda
Alex Ploeg Ultimatum
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater 't Speelhuis, Helmond
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Freek de Jonge - De Suppoost
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Cpunt Theater, Hoofddorp
Martijn Kardol - Bang
Singer Theater, Laren
Jan Beuving - Rotatie
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Matroesjka - Brainwash
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Lebbis - De Bovengrens
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Ledeltheater, Oostburg
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
Theater de Bussel, Oosterhout
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater De Lievekamp, Oss
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Purper - Purper's Passie
De Domijnen, Sittard
Richard Groenendijk - Om Alles!
S.C.C. De Ruchte, Someren
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Meenthe, Steenwijk
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Agnietenhof, Tiel
20:30
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Ellen Pieters / Guido Spek - Late Lente
Markant Uden, Uden
20:00
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Rayen Panday - Fenomeen
De Maaspoort, Venlo
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Ludens, Voorburg
William Boeva - Reset
Theater De Leest, Waalwijk
Anne-Marie Jung - Ram
Het Klooster, Woerden
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Figi Theater, Zeist
donderdag 29 november 2018
Patrick Laureij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Martijn Kardol - Bang
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Arie & Silvester - Wie?!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Louise Korthals - Alles is er
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Posttheater, Arnhem
De Partizanen - Het leven an sich
Kennemer Theater, Beverwijk
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Richard Groenendijk - Om Alles!
Chassé Theater, Breda
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater De Veste, Delft
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater PePijn, Den Haag
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Tineke Schouten - Highlights
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Parktheater, Eindhoven
Paul de Leeuw - Vette Pech!
ATLAS Theater, Emmen
00:00
Sounds Niets te verliezen
MFC De Pluk, Geldermalsen
Ali B - Koorts
Goudse Schouwburg, Gouda
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Kappen, Haaksbergen