CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -225
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 25 mrt
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Munttheater
Weert
20:00
Capitole
Gent
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
20:15
C.C. Breughelzaal
Bree
20:15
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Café Jong Belegen
Alkmaar
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
21:30
Boom Chicago
Amsterdam
do 26 mrt
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
C.C. De Pas
Heesch
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
De Speeldoos
Vught
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
D' Oude Stoep
Vlaardingen
Theater de Kampanje
Den Helder
1
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Taverne
Bergen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Wilminktheater
Enschede
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
vr 27 mrt
DOK 6
Panningen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
DOK 6
Panningen
20:00
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:00
DOK 6
Panningen
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
C.C. De Werf
Aalst
20:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
De Stenge
Heinkenszand
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Theater Landgraaf
Landgraaf
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater de Griffioen
Amstelveen
1
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Dorpstheater Wormer
Wormer
21:00
De Oosterpoort
Groningen
za 28 mrt
Chassé Theater
Breda

woensdag 25 maart 2015

20:00
Schudden - Perrongeluk Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Eric van Sauers - Ontroert Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB! De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe Extra Plus Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Johan Goossens - Daglicht Theater De Omval, Diemen
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise) Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar Munttheater, Weert
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow Capitole, Gent
20:00
Nathalie Baartman - Louter Goudse Schouwburg, Gouda
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Sander van Opzeeland - Kunst Met Een Grote K Parktheater, Eindhoven
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig Markant Uden, Uden
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud Het Klooster, Woerden
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw Theater De Muzeval, Emmen
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht C.C. Breughelzaal, Bree
20:15
Ellen Dikker - Groene Vingers Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Marc de Hond - Scherven brengen geluk Posttheater, Arnhem
20:30
Comedy Inc. Café Jong Belegen, Alkmaar
20:30
Howard Komproe - De LULverhalen 2 Theater Ludens, Voorburg
20:30
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen DeLaMar, Amsterdam
20:30
Max van den Burg - Amok Theater de Spiegel, Zwolle
21:30
Nicole Mischler / Peter More Boom Chicago, Amsterdam

donderdag 26 maart 2015

Daniël Arends - Carte Blanche Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Ronald Snijders (cabaretier) De Vorstin, Hilversum
20:00
Schudden - Perrongeluk C.C. De Pas, Heesch
20:00
Eric van Sauers - Ontroert Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Piepschuim - Recept Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe Extra Plus Parktheater, Eindhoven
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Fuad Hassen - Pareidolia Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Johan Goossens - Daglicht Theater PePijn, Den Haag
20:00
De Getergde Mannen - Dat Hakt Erin Zeg! De Speeldoos, Vught
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy Het Klooster, Woerden
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise) Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Anuar - Integer Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
20:00
Oeloek - Prille Roest Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Sander van Opzeeland - Kunst Met Een Grote K D' Oude Stoep, Vlaardingen
Foto Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig Theater de Kampanje, Den Helder
1
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door? Flint, Amersfoort
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Ellen Dikker - Groene Vingers De Meenthe, Steenwijk
20:15
Max van den Burg - Amok Markant Uden, Uden
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:15
Op Sterk Water - Improvisatietheater Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Lach het weg Theater Hof 88, Almelo
20:15
Ali B beken(d)t De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Comedyclub Bergen Taverne, Bergen
20:30
Nico Dijkshoorn - VUIG Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Rayen Panday - Vrijspraak Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Howard Komproe - De LULverhalen 2 Theater Ludens, Voorburg
20:30
Eric Koller - blijft thuis! Wilminktheater, Enschede
20:30
Peter Heerschop - Van horen zeggen (try-out) Zaantheater, Zaandam
20:30
Johan Frauenfelder / Marcel Verreck - De weg naar huis Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen DeLaMar, Amsterdam
20:30
Wouter Deprez Parkstad Limburg Theaters, Heerlen

vrijdag 27 maart 2015

Jasper van Kuijk - Schoon Schip DOK 6, Panningen
Daniël Arends - Carte Blanche Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Schudden - Perrongeluk Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor DOK 6, Panningen
20:00
Frank van Pamelen - Complot J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood DOK 6, Panningen
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde Flint, Amersfoort
20:00
André Manuel - Het Geval Apart Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde Fidei et Arti, Oudenbosch
20:00
Johan Goossens - Daglicht Theater PePijn, Den Haag
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent C.C. De Werf, Aalst
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise) Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Urbanus Zelf! Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Brokstukken - Heavy Balls Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten De Stenge, Heinkenszand
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Anuar - Integer Theater Landgraaf, Landgraaf
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Howard Komproe - De LULverhalen 2 Kaleidoskoop, Nieuwkoop
20:15
Eric Koller - blijft thuis! Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen (try-out) Spant!, Bussum
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Ellen Dikker - Groene Vingers Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Ali B beken(d)t De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Jeffrey Spalburg Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Marc de Hond - Scherven brengen geluk De Speeldoos, Vught
20:30
Nico Dijkshoorn - VUIG De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Harteveld en Fretz - Kleur bekennen Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Foto Paulien Cornelisse - Maar ondertussen
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen Theater de Griffioen, Amstelveen
1
20:30
Lach het weg De Kattendans, Bergeijk
20:30
Herman in een bakje geitenkwark -2 Dorpstheater Wormer, Wormer
21:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was De Oosterpoort, Groningen

zaterdag 28 maart 2015

Henry van Loon | Sluimer Chassé Theater, Breda
Pagina -225