Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Sense
Dokkum
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Podium Neede
Neede
20:30
Papenstraattheater
Zwolle
Lindenberg Theater
Nijmegen
Kursaal Oostende
Oostende
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Hoftheater
Raalte
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
De Speeldoos
Vught
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Colosseum Dokkum
Dokkum
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Bon theater
Medemblik
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Witte Theater
IJmuiden
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Schuur
Haarlem
20:30
Posttheater
Arnhem
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
TheAtriuM
Mechelen
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Spant!
Bussum
20:30
Posttheater
Arnhem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Het Klooster
Woerden
DeLaMar
Amsterdam
20:30
De Speeldoos
Vught
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
De Muze
Noordwijk
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:15
Werftheater
Utrecht
TheAtriuM
Mechelen
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Concordia
Enschede
Theater Cardo
Groesbeek
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Posttheater
Arnhem
Posthuis Theater
Heerenveen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Veur Theater
Leidschendam
HAN Campustheater
Nijmegen
20:15
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cultura
Ede
Zaantheater
Zaandam
20:15
Wilminktheater
Enschede
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theaterpand Weesp
Weesp
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
Theater Landgraaf
Landgraaf
Theater Idea
Soest
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater De Cirkel
Heemskerk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
zaterdag 01 oktober 2016
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Theater de Griffioen, Amstelveen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater Bouwkunde, Deventer
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater Bellevue, Amsterdam
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Ton Kas - JABROER
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Vincent Bijlo & The Rossettis - Op woeste hoogte
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
NUHR
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Enge Buren - Ruk!
Sense, Dokkum
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Mini & Maxi
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
André Manuel - De Onzen
Podium Neede, Neede
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Papenstraattheater, Zwolle
Marc-Marie Huijbregts
Lindenberg Theater, Nijmegen
Alex Agnew - Unfinished Business
Kursaal Oostende, Oostende
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Hoftheater, Raalte
Micha Wertheim - Ergens Anders
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Cabarestafette
De Speeldoos, Vught
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Enge Buren - Ruk!
Colosseum Dokkum, Dokkum
Jochen Otten
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Bon theater, Medemblik
maandag 03 oktober 2016
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
dinsdag 04 oktober 2016
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Witte Theater, IJmuiden
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Speeldoos, Baarn
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schuur, Haarlem
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Posttheater, Arnhem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
woensdag 05 oktober 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
TheAtriuM, Mechelen
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theaterpand Weesp, Weesp
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater De Veste, Delft
20:30
Clifton Braam - De Eerste Keer
Theater De Omval, Diemen
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ton Kas - JABROER
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Daniël Arends - De Afterparty
Spant!, Bussum
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Posttheater, Arnhem
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Minou Bosua - Minoux
Lindenberg Theater, Nijmegen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Marc-Marie Huijbregts
Het Klooster, Woerden
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Sara Kroos - Doorgefokt
De Speeldoos, Vught
20:00
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Nieuwe Kolk, Assen
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
De Muze, Noordwijk
donderdag 06 oktober 2016
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Witte Theater, IJmuiden
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Werftheater, Utrecht
Alex Agnew - Unfinished Business
TheAtriuM, Mechelen
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
Theater De Lievekamp, Oss
Cabarestafette
Theater De Lievekamp, Oss
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater de Griffioen, Amstelveen
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
Theater Concordia, Enschede
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater Cardo, Groesbeek
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Oscar Arnold
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Enge Buren - Ruk!
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ton Kas - JABROER
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Minou Bosua - Minoux
Posttheater, Arnhem
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Posthuis Theater, Heerenveen
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Clifton Braam - De Eerste Keer
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Joep Onderdelinden - Taart!
Het Veur Theater, Leidschendam
Henry van Loon - Sleutelmoment
HAN Campustheater, Nijmegen
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
NUHR
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Cultura, Ede
vrijdag 07 oktober 2016
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Zaantheater, Zaandam
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Wilminktheater, Enschede
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theaterpand Weesp, Weesp
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater Sneek, Sneek
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater Landgraaf, Landgraaf
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater Idea, Soest
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater De Omval, Diemen
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Theater De Cirkel, Heemskerk
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater Aan de Slinger, Houten
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
René van Meurs - Even goede vrienden
Schouwburg de Lawei, Drachten