Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Het Trefpunt
Warmond
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Junushoff Theater
Wageningen
Kulturhus Holten
Holten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Meervaart
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Podium Hoge Woerd
De Meern
Posthuis Theater
Heerenveen
00:00
Posttheater
Arnhem
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Theater de Mythe
Goes
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Tuin
Leusden
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater PePijn
Den Haag
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Wesopa Weesp
Weesp
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Zaantheater
Zaandam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater De Verbeelding
Purmerend
15:00
Theater De Verwachting
Ritthem
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Agnietenhof
Tiel
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Diligentia
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Venray
Venray
Schuur
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
ATLAS Theater
Emmen
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cultura
Ede
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
Flint
Amersfoort
Fransche School Culemborg
Culemborg
15:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Koningshof
Maassluis
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Tuin
Leusden
Theater De Veste
Delft
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
zaterdag 17 november 2018
Maartje & Kine - Vibrato
Goudse Schouwburg, Gouda
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Het Trefpunt, Warmond
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Junushoff Theater, Wageningen
Henry van Loon - Onze Henry
Kulturhus Holten, Holten
Louise Korthals - Alles is er
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Orpheus, Apeldoorn
Martijn Koning - Koning van de dieren
Podium Hoge Woerd, De Meern
Brigitte Kaandorp - Eh...
Posthuis Theater, Heerenveen
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Posttheater, Arnhem
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
S.C.C. De Ruchte, Someren
William Boeva - Reset
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Thomas Acda - Motel
Schouwburg Lochem, Lochem
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater aan de Schie, Schiedam
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater de Kaasfabriek , Wormer
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater de Mythe, Goes
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Theater de Schalm, Veldhoven
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater De Tuin, Leusden
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Martijn Kardol - Bang
Theater Hofpoort, Coevorden
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater PePijn, Den Haag
Patrick Laureij
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Matroesjka - Brainwash
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Wesopa Weesp, Weesp
Arie & Silvester - Wie?!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Zaantheater, Zaandam
zondag 18 november 2018
20:00
Jimmy Carr
De Oosterpoort, Groningen
15:30
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater De Verbeelding, Purmerend
15:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater De Verwachting, Ritthem
Arie & Silvester - Wie?!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
maandag 19 november 2018
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Jimmy Carr
TivoliVredenburg, Utrecht
dinsdag 20 november 2018
20:00
Purper - Purper's Passie
Agnietenhof, Tiel
Freek de Jonge - De Suppoost
De Kattendans, Bergeijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Maagd, Bergen op Zoom
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Diligentia, Den Haag
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ton Kas - Kakmaker
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Richard Groenendijk - Om alles!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
William Boeva - Reset
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Venray, Venray
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Schuur, Haarlem
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
woensdag 21 november 2018
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
ATLAS Theater, Emmen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Jochen Otten - Troosten
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Purper - Purper's Passie
Cpunt Theater, Hoofddorp
Matroesjka - Brainwash
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Cultura, Ede
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Stefano Keizers - Erg Heel
De Oosterpoort, Groningen
Martijn Kardol - Bang
Deventer Schouwburg, Deventer
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Diligentia, Den Haag
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Flint, Amersfoort
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Fransche School Culemborg, Culemborg
15:30
jokkebrokker
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Arie & Silvester - Wie?!
Koningshof, Maassluis
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Markant Uden, Uden
20:00
Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
20:00
Hadewych Minis - Minis Plus
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jan Beuving - Rotatie
Parktheater, Eindhoven
Alex Ploeg Ultimatum
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ali B - Koorts
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2018: Beeldenstorm
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Venray, Venray
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
William Boeva - Reset
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Yentl en de Boer - Magie
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Thomas Acda - Motel
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Bellevue, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Kom, Nieuwegein
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater de Speeldoos, Baarn
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater de Stoep, Spijkenisse
Anne-Marie Jung - Ram
Theater De Tuin, Leusden
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Theater De Veste, Delft
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater PePijn, Den Haag
Johan Goossens - Vlam
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
donderdag 22 november 2018
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam