CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -228
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 13 mrt
20:00
DOK 6
Panningen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
NTGent
Gent
20:00
C.C Warenar
Wassenaar
20:00
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater De Musketon
Utrecht
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater de Spiegel
Zwolle
1
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
C.C. Berchem
Berchem
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Energiehuis
Dordrecht
20:30
Theater De Omval
Diemen
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
za 14 mrt
Zaantheater
Zaandam
Theater de Schalm
Veldhoven
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Posttheater
Arnhem
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Spiegeltheater
Middelburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
De Warande
Turnhout
20:00
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Klein Theater
Dinxperlo
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Perron-3
Rosmalen
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
zo 15 mrt
16:00
Schouwburg Almere
Almere
19:30
PopEi
Eindhoven
20:00
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Agora Theater Druten
Druten
ma 16 mrt
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Hofman Café
Utrecht
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
RASA
Utrecht
di 17 mrt
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Café Rex
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
wo 18 mrt
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Zaal Spectrum
Veenendaal
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Minnepoort
Leuven
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Filmtheater Luxor
Zutphen
20:00
Het Klooster
Nuenen
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen

vrijdag 13 maart 2015

20:00
De Partizanen - De Partizanen DOK 6, Panningen
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood Orpheus, Apeldoorn
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen Posttheater, Arnhem
20:00
Javier Guzman - Absurd verlicht NTGent, Gent
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde C.C Warenar, Wassenaar
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
20:00
Johan Goossens - Daglicht De Vorstin, Hilversum
20:00
Jennifer Evenhuis - Gul Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise) Agnietenhof, Tiel
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Brokstukken - Heavy Balls Theater De Musketon, Utrecht
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Margriet Bolding - Zo zijn we niet getrouwd Agora Theater Druten, Druten
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Najib Amhali - I Am Hali Orpheus, Apeldoorn
20:00
Anuar - Integer C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
20:00
Sander van Opzeeland - Kunst Met Een Grote K Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig Kennemer Theater, Beverwijk
Foto Brigitte Kaandorp - Grande de luxe Extra Plus
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe Extra Plus Theater de Spiegel, Zwolle
1
20:15
Ellen Dikker - Groene Vingers Podium Boxtel, Boxtel
20:15
Berit Companjen - Genoeg is niet genoeg Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen C.C. Berchem, Berchem
20:30
Max van den Burg - Amok BREStheater, Brielle
20:30
Lach het weg Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Ali B beken(d)t Energiehuis, Dordrecht
20:30
Herman in een bakje geitenkwark -2 Theater De Omval, Diemen
21:00
Comedy Café Kroepoekfabriek, Vlaardingen

zaterdag 14 maart 2015

Henry van Loon | Sluimer Zaantheater, Zaandam
Hans Liberg - ATTACCA Theater de Schalm, Veldhoven
Sjaak Bral - Lik Op Stuk (reprise) Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Daniël Arends - Carte Blanche Posttheater, Arnhem
20:00
Schudden - Perrongeluk Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Eric van Sauers - Ontroert Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor Theater Ludens, Voorburg
20:00
Reijn en Goed - The Friendshow Spiegeltheater, Middelburg
20:00
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig Agnietenhof, Tiel
20:00
Piepschuim - Recept Agora Theater Druten, Druten
20:00
De Partizanen - De Partizanen Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
René van Meurs - Voor de Storm Theater De Tuin, Leusden
20:00
Jetty Mathurin - #LOL Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
André Manuel - Het Geval Apart Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent De Warande, Turnhout
20:00
Johan Goossens - Daglicht Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid Klein Theater, Dinxperlo
20:00
Cabaretteketet Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:00
Brokstukken - Heavy Balls Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise) Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow Parktheater, Eindhoven
20:00
Najib Amhali - I Am Hali Orpheus, Apeldoorn
20:00
Anuar - Integer Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Oeloek - Prille Roest Perron-3, Rosmalen
20:00
Sander van Opzeeland - Kunst Met Een Grote K Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Marc de Hond - Scherven brengen geluk Theater Idea, Soest
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen! Schouwburg Almere, Almere
20:15
Harteveld en Fretz - Kleur bekennen Theater Hof 88, Almelo
20:15
Johan Frauenfelder / Marcel Verreck - De weg naar huis Theater Dakota, Den Haag
20:15
Max van den Burg - Amok De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
Ali B beken(d)t Markant Uden, Uden
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Peter Heerschop - Van horen zeggen (try-out) Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Lach het weg De Kunstgreep, Oostzaan
20:30
Herman in een bakje geitenkwark -2 Theater Bouwkunde, Deventer

zondag 15 maart 2015

16:00
Tineke Schouten - Gewoon doen! Schouwburg Almere, Almere
19:30
Groen (Stand-up Comedy Talent Show) PopEi, Eindhoven
20:00
Jennifer Evenhuis - Gul Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise) Agora Theater Druten, Druten

maandag 16 maart 2015

20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door? Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe Extra Plus Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Utrecht English Comedy Night Hofman Café, Utrecht
20:30
Peter Heerschop - Van horen zeggen (try-out) Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Max van den Burg - Amok RASA, Utrecht

dinsdag 17 maart 2015

20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door? Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB! Chassé Theater, Breda
20:00
René van Meurs - Voor de Storm Zaantheater, Zaandam
20:00
Comedy Inc. Café Rex, Utrecht
20:00
Eric Koller - blijft thuis! Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw Wilminktheater, Enschede
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Lach het weg Parktheater, Eindhoven
20:30
Peter Heerschop - Van horen zeggen (try-out) Goudse Schouwburg, Gouda

woensdag 18 maart 2015

Henry van Loon | Sluimer Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Schudden - Perrongeluk Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig Parktheater, Eindhoven
20:00
Piepschuim - Recept Zaal Spectrum, Veenendaal
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB! Chassé Theater, Breda
20:00
Javier Guzman - Absurd verlicht Minnepoort, Leuven
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise) Orpheus, Apeldoorn
20:00
Brokstukken - Heavy Balls Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Max van den Burg - Amok Filmtheater Luxor, Zutphen
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten Het Klooster, Nuenen
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Tineke Schouten Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pagina -228