CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -228
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 13 okt
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Meenthe
Steenwijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Werftheater
Utrecht
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Ogterop
Meppel
De Velinx
Tongeren
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
1
Diligentia
Den Haag
1
20:30
Den heuvel
Alphen
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
vr 14 okt
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theaters Tilburg
Tilburg
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Walhalla
Rotterdam
Comedy Huis
Utrecht
Theater De Tuin
Leusden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Agora Theater Druten
Druten
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
Spant!
Bussum
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Parkgebouw
Rijssen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
C.C. Myllesweerd
Mill
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
1
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
21:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
za 15 okt
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Luctor et Emergo
Rilland
Leidse Schouwburg
Leiden
Meervaart
Amsterdam
Theater Ludens
Voorburg
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater De Storm
Winterswijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater 't Pand
Gorinchem
1
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Parktheater
Eindhoven
2
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
zo 16 okt
Kukeleku
Horst
Toomler Theater
Amsterdam
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
15:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
16:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
ma 17 okt
Spant!
Bussum
1
1
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
di 18 okt
Posttheater
Arnhem
Theater Peeriscoop
Gorinchem

donderdag 13 oktober 2016

Henry van Loon - Sleutelmoment Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Joep Onderdelinden - Taart! De Meenthe, Steenwijk
Youp van 't Hek - Licht Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Daniël Arends - De Afterparty Werftheater, Utrecht
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn Theater De Leest, Waalwijk
Clifton Braam - De Eerste Keer Schouwburg Almere, Almere
Micha Wertheim - Ergens Anders Schouwburg Ogterop, Meppel
Alex Agnew - Unfinished Business De Velinx, Tongeren
20:00
Roué Verveer - Op het laatste moment De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
NUHR Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 Orpheus, Apeldoorn
20:00
Philippe Geubels Parktheater, Eindhoven
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door? Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Munttheater, Weert
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben Theater de Schalm, Veldhoven
1
Foto Theo Maassen
Theo Maassen Diligentia, Den Haag
1
20:30
Enge Buren - Ruk! Den heuvel, Alphen
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Kennemer Theater, Beverwijk

vrijdag 14 oktober 2016

De Partizanen - Welkom in Partizanië Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Lenette van Dongen - Tegenwind Theaters Tilburg, Tilburg
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Schouwburg Het Park, Hoorn
André Manuel - De Onzen Theater Walhalla, Rotterdam
Stefan Pop - Het moest een keer gebeuren Comedy Huis, Utrecht
Joep Onderdelinden - Taart! Theater De Tuin, Leusden
Youp van 't Hek - Licht Oude Luxor Theater, Rotterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0 Posttheater, Arnhem
Ashton Brothers - Enfants Terribles Schouwburg Amphion, Doetinchem
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine Agora Theater Druten, Druten
Ronald Goedemondt - Geen sprake van Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Micha Wertheim - Ergens Anders Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Alex Agnew - Unfinished Business Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars Spant!, Bussum
20:00
NUHR Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 Orpheus, Apeldoorn
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Parkgebouw, Rijssen
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 C.C. Myllesweerd, Mill
20:15
Clifton Braam - De Eerste Keer Theater Dakota, Den Haag
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Enge Buren - Ruk! BREStheater, Brielle
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Eva Crutzen - Spiritus Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop! S.C.C. De Ruchte, Someren
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Martijn Hillenius - De man in bonus Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen Werftheater, Utrecht
20:30
Wilfried de Jong & Bruut! Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
1
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Theaterpand Weesp, Weesp
21:00
Max van den Burg - Op een bedje van rucola SplotsZ, Roelofarendsveen

zaterdag 15 oktober 2016

De Partizanen - Welkom in Partizanië Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Wilfried de Jong & Bruut! Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Ton Kas - JABROER Theater De Lampegiet, Veenendaal
Lenette van Dongen - Tegenwind Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Luctor et Emergo, Rilland
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM Leidse Schouwburg, Leiden
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars Meervaart, Amsterdam
André Manuel - De Onzen Theater Ludens, Voorburg
Marc-Marie Huijbregts Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Henry van Loon - Sleutelmoment Theater Bouwkunde, Deventer
Joep Onderdelinden - Taart! Theater De Storm, Winterswijk
Youp van 't Hek - Licht Oude Luxor Theater, Rotterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0 Lindenberg Theater, Nijmegen
Daniël Arends - De Afterparty Theater 't Pand, Gorinchem
1
Micha Wertheim - Ergens Anders Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Alex Agnew - Unfinished Business Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
20:00
Brassband De Bazuin / Dekoor / Ellen ten Damme De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 Orpheus, Apeldoorn
20:00
NUHR - Draai eens om Flint, Amersfoort
20:00
Another Kind of Blue - Blue Technology Agnietenhof, Tiel
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Philippe Geubels Parktheater, Eindhoven
2
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach De Weijer, Boxmeer
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Enge Buren - Ruk! Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Clifton Braam - De Eerste Keer Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen Werftheater, Utrecht
20:30
Patrick Laureij - Dekking Hoog Schouwburg Amstelveen, Amstelveen

zondag 16 oktober 2016

Katinka Polderman - Polderman tiert welig Kukeleku, Horst
Stefan Pop - Het moest een keer gebeuren Toomler Theater, Amsterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0 Theaterboerderij Boeket, Nederweert
15:00
Clifton Braam - De Eerste Keer Bijlmer Parktheater, Amsterdam
16:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Minou Bosua De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees Ons Mierloos Theater, Mierlo

maandag 17 oktober 2016

Ronald Goedemondt - Geen sprake van Spant!, Bussum
1
1
20:00
Jimmy Carr TivoliVredenburg, Utrecht

dinsdag 18 oktober 2016

Harry Piekema - Man wil trap op met lampje Posttheater, Arnhem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Theater Peeriscoop, Gorinchem
Pagina -228