Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Posttheater
Arnhem
ATLAS Theater
Emmen
Theater Bellevue
Amsterdam
Fulcotheater
IJsselstein
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Zuidplein
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg de Lawei
Drachten
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Agnietenhof
Tiel
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Hofpoort
Coevorden
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Speeldoos
Baarn
Het Evertshuis
Bodegraven
Scheldetheater
Terneuzen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Sneek
Sneek
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Kaleidoscoop
Mortsel
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Theater De Kolk
Assen
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Theater Bellevue
Amsterdam
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Stichting Cultureel NUT Workum
Workum
Schouwburg de Lawei
Drachten
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Flint
Amersfoort
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Markant Uden
Uden
Theater De Kik
Elst
Toestanden op Podium
Bemmel
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Kunstgreep
Oostzaan
De Harmonie
Leeuwarden
Hoftheater
Raalte
Theater Harderwijk
Harderwijk
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater De Veste
Delft
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:15
Spant!
Bussum
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
C.C. 't Gasthoes
Horst
Spant!
Bussum
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Diligentia
Den Haag
Theater de Griffioen
Amstelveen
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
De Reggehof
Goor
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Singer
Rijkevorsel
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
De Meenthe
Steenwijk
Schouwburg Odeon
Zwolle
ATLAS Theater
Emmen
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater 't Speelhuis
Helmond
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater De Omval
Diemen
Diligentia
Den Haag
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Simplon
Groningen
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Cuijk
Cuijk
vrijdag 08 december 2017
Jochen Otten - Troosten
Posttheater, Arnhem
Kirsten van Teijn - Zalf
ATLAS Theater, Emmen
Marco Lopes - Moedt
Theater Bellevue, Amsterdam
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Fulcotheater, IJsselstein
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Stefano Keizers - Erg heel
Theater de Bussel, Oosterhout
Fuad Hassen - Held
Theater Zuidplein, Rotterdam
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Schouwburg de Lawei, Drachten
Emilio Guzman - Kom dan!
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Richard Groenendijk - Om alles
Agnietenhof, Tiel
Pieter Derks - Spot
Theater de Schalm, Veldhoven
Jan Beuving - Raaklijn
Theater Hofpoort, Coevorden
Claudia de Breij - Nu
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ali B - Koorts
Theater de Speeldoos, Baarn
Martijn Koning - Koning te rijk
Het Evertshuis, Bodegraven
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Scheldetheater, Terneuzen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Sneek, Sneek
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater De Lievekamp, Oss
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Kaleidoscoop, Mortsel
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Sjaak Bral
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Koningshof, Maassluis
20:15
Zonder verdoving
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Vincent Bijlo & vrienden - Eindejaarsconference 2017
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
BREStheater, Brielle
20:30
Piepschuim
Theater De Kolk, Assen
zaterdag 09 december 2017
Cameretten - Finalistentournee 2017
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Marco Lopes - Moedt
Theater Bellevue, Amsterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Johan Goossens - Vlam
Stichting Cultureel NUT Workum, Workum
Stefano Keizers - Erg heel
Schouwburg de Lawei, Drachten
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Fuad Hassen - Held
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Flint, Amersfoort
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Pieter Derks - Spot
Markant Uden, Uden
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater De Kik, Elst
Jan Beuving - Raaklijn
Toestanden op Podium, Bemmel
Ali B - Koorts
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Kunstgreep, Oostzaan
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Harmonie, Leeuwarden
André Manuel - De Onzen
Hoftheater, Raalte
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Harderwijk, Harderwijk
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Podium Hoge Woerd, De Meern
Sjaak Bral
Theater De Veste, Delft
Ton Kas - Kakmaker
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
De Poorterij, Zaltbommel
20:15
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Spant!, Bussum
20:15
Zonder verdoving
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Two shows, one gig!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
zondag 10 december 2017
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. 't Gasthoes, Horst
Richard Groenendijk - Om alles
Spant!, Bussum
20:15
Sjaak Bral
Cpunt Theater, Hoofddorp
maandag 11 december 2017
René van Meurs - Ik beloof niks
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Lebbis - De Bovengrens
Diligentia, Den Haag
dinsdag 12 december 2017
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater de Griffioen, Amstelveen
René van Meurs - Ik beloof niks
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Orpheus, Apeldoorn
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Geloof ons nou maar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Sjaak Bral
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Reggehof, Goor
woensdag 13 december 2017
Jochen Otten - Troosten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Johan Goossens - Vlam
Lindenberg Theater, Nijmegen
Jan Jaap van der Wal - Schoon
De Singer, Rijkevorsel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Stefano Keizers - Erg heel
De Meenthe, Steenwijk
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Schouwburg Odeon, Zwolle
Richard Groenendijk - Om alles
ATLAS Theater, Emmen
Jan Beuving - Raaklijn
Theater de Koornbeurs, Franeker
Claudia de Breij - Nu
Theater 't Speelhuis, Helmond
Ali B - Koorts
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater De Omval, Diemen
Lebbis - De Bovengrens
Diligentia, Den Haag
De Partizanen - Kerst in Partizanië
Theater Zuidplein, Rotterdam
Ton Kas - Kakmaker
Theaterhotel Almelo, Almelo
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Zonder verdoving
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Comedy Night: Harry Glotzbach / Kristel Zweers / Marlon Kicken / Vince
Simplon, Groningen
donderdag 14 december 2017
Cameretten - Finalistentournee 2017
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Jochen Otten - Troosten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
René van Meurs - Ik beloof niks
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Fuad Hassen - Held
Schouwburg Cuijk, Cuijk