Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Kom
Nieuwegein
De Meenthe
Steenwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Jan van Besouw
Goirle
Diligentia
Den Haag
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater 't Speelhuis
Helmond
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Fluor
Amersfoort
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Speeldoos
Baarn
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Zaantheater
Zaandam
De Meerpaal
Dronten
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Het Evertshuis
Bodegraven
Theater de Koornbeurs
Franeker
Munttheater
Weert
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
00:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
00:00
Theater Hof 88
Almelo
't Rozenknopje
Eindhoven
00:00
Zaantheater
Zaandam
De Kleine Willem
Enschede
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Venray
Venray
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Kampanje
Den Helder
Het Klooster
Woerden
Dok6
Panningen
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Walhalla
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
Den heuvel
Alphen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Stoep
Spijkenisse
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Molenberg
Delfzijl
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Nieuwe Kolk
Assen
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Posttheater
Arnhem
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Domijnen
Sittard
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Zinin
Nijverdal
van Beresteyn
Veendam
Agnietenhof
Tiel
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Drommedaris
Enkhuizen
00:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
00:00
Agora Theater Druten
Druten
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater aan de Schie
Schiedam
Figi Theater
Zeist
Fransche School Culemborg
Culemborg
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Beun
Heiloo
Luctor et Emergo
Rilland
Theater de Purmaryn
Purmerend
Leidse Schouwburg
Leiden
Posttheater
Arnhem
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Walhalla
Rotterdam
Papenstraattheater
Zwolle
Theater De Leest
Waalwijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Mozaïek
Zuidlaren
Kulturhus
Epe
woensdag 14 november 2018
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Kom, Nieuwegein
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Meenthe, Steenwijk
De Partizanen - Het leven an sich
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Henry van Loon - Onze Henry
Jan van Besouw, Goirle
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Diligentia, Den Haag
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Nieuwe Kolk, Assen
Ton Kas - Kakmaker
Theater 't Speelhuis, Helmond
19:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
20:00
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Ali B
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Comedy Tunes
Fluor, Amersfoort
20:30
Purper - Purper's Passie
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theater PePijn, Den Haag
donderdag 15 november 2018
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater de Speeldoos, Baarn
Martijn Kardol - Bang
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Hadewych Minis - Minis Plus
Zaantheater, Zaandam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
De Meerpaal, Dronten
Nathalie Baartman - Breek
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Het Evertshuis, Bodegraven
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater de Koornbeurs, Franeker
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Munttheater, Weert
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Cpunt Theater, Hoofddorp
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Kantine Walhalla, Rotterdam
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater Hof 88, Almelo
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
't Rozenknopje, Eindhoven
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Zaantheater, Zaandam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Kleine Willem, Enschede
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Jan Beuving - Rotatie
De Kleine Komedie, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Venray, Venray
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Goudse Schouwburg, Gouda
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Theater de Kampanje, Den Helder
Patrick Laureij
Het Klooster, Woerden
Rayen Panday - Fenomeen
Dok6, Panningen
Lebbis - De Bovengrens
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater de Purmaryn, Purmerend
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Walhalla, Rotterdam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Schalm, Veldhoven
Anne-Marie Jung - Ram
Den heuvel, Alphen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Alex Ploeg Ultimatum
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theaterhotel Almelo, Almelo
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater de Kampanje, Den Helder
Kiki Schippers - Waar
Theater de Stoep, Spijkenisse
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Molenberg, Delfzijl
De Partizanen - Het leven an sich
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Orpheus, Apeldoorn
Ali B - Koorts
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Nieuwe Kolk, Assen
19:00
Philippe Geubels
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
20:00
Purper - Purper's Passie
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Leon van der Zanden
De Weijer, Boxmeer
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:15
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Thomas Acda - Motel
Cultura, Ede
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
vrijdag 16 november 2018
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Posttheater, Arnhem
William Boeva - Reset
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
De Domijnen, Sittard
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Kampanje, Den Helder
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Zinin, Nijverdal
Roué Verveer - Heppie de Peppie
van Beresteyn, Veendam
Yentl en de Boer - Magie
Agnietenhof, Tiel
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Stefano Keizers - Erg Heel
Drommedaris, Enkhuizen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Agora Theater Druten, Druten
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater PePijn, Den Haag
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Bussel, Oosterhout
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater aan de Schie, Schiedam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Figi Theater, Zeist
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Fransche School Culemborg, Culemborg
Johan Goossens - Vlam
Deventer Schouwburg, Deventer
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater de Beun, Heiloo
Patrick Laureij
Luctor et Emergo, Rilland
Rayen Panday - Fenomeen
Theater de Purmaryn, Purmerend
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Leidse Schouwburg, Leiden
Louise Korthals - Alles is er
Posttheater, Arnhem
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater de Griffioen, Amstelveen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Walhalla, Rotterdam
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Papenstraattheater, Zwolle
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Leest, Waalwijk
Arie & Silvester - Wie?!
Cpunt Theater, Hoofddorp
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Aan de Slinger, Houten
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Mozaïek, Zuidlaren
Alex Ploeg Ultimatum
Kulturhus, Epe