CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -22
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 24 jul
21:00
Philips Stadion
Eindhoven
za 25 jul
Capitole
Gent
21:00
Philips Stadion
Eindhoven
zo 26 jul
15:00
Philips Stadion
Eindhoven
21:00
Philips Stadion
Eindhoven
di 28 jul
21:00
Philips Stadion
Eindhoven
wo 29 jul
Openluchttheater
Overloon
19:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Philips Stadion
Eindhoven
do 30 jul
21:00
Philips Stadion
Eindhoven
vr 31 jul
20:00
Festivalterrein Dranouter
Dranouter
21:00
Philips Stadion
Eindhoven
za 01 aug
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
17:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
19:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
De Balie
Amsterdam
21:00
Philips Stadion
Eindhoven
21:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
zo 02 aug
21:00
Maassilo
Rotterdam
wo 05 aug
19:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Q-Factory
Amsterdam
do 06 aug
19:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:15
Singer Theater
Laren
21:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
vr 07 aug
20:00
De Hallen Studio's
Amsterdam
22:00
De Hallen Studio's
Amsterdam
za 08 aug
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
17:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
De Balie
Amsterdam
21:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
zo 09 aug
Openluchttheater
Overloon
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
17:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
18:00
Het Sieraad
Amsterdam
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
di 11 aug
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
wo 12 aug
19:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
21:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
do 13 aug
21:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
vr 14 aug
20:00
Schouwburg Venray
Venray
za 15 aug
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
17:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
19:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
De Balie
Amsterdam
21:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
zo 16 aug
20:00
Markant Uden
Uden
di 18 aug
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
wo 19 aug
19:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
21:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
22:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
do 20 aug
Podium Vlieland
Vlieland
19:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
19:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
vr 21 aug
Figi Theater
Zeist
19:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Singer Theater
Laren
Goudse Schouwburg
Gouda
za 22 aug
Figi Theater
Zeist
18:45
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
19:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
19:30
Theater Ludens
Voorburg
Theater Bellevue
Amsterdam
21:30
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
21:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Theater Ludens
Voorburg
zo 23 aug
Figi Theater
Zeist
15:00
Theater Oosterwijtwerd
Oosterwijtwerd
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
19:30
Theater Oosterwijtwerd
Oosterwijtwerd
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:15
Theater Oosterwijtwerd
Oosterwijtwerd
di 25 aug
20:00
DeLaMar
Amsterdam
wo 26 aug
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
do 27 aug
De Kattendans
Bergeijk
Goudse Schouwburg
Gouda
19:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Zuiderparktheater
Den Haag
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
DeLaMar
Amsterdam
21:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
vr 28 aug
De Kattendans
Bergeijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Bellevue
Amsterdam
15:00
Ally's Drive In
Almere
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Zuiderparktheater
Den Haag
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal

vrijdag 24 juli 2020

21:00
Rob Scheepers Philips Stadion, Eindhoven

zaterdag 25 juli 2020

Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Capitole, Gent
21:00
Rob Scheepers Philips Stadion, Eindhoven

zondag 26 juli 2020

15:00
Rob Scheepers Philips Stadion, Eindhoven
21:00
Rob Scheepers Philips Stadion, Eindhoven

dinsdag 28 juli 2020

21:00
Rob Scheepers Philips Stadion, Eindhoven

woensdag 29 juli 2020

pip en pelle Openluchttheater, Overloon
19:00
Kasper van der Laan Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Rob Scheepers Philips Stadion, Eindhoven

donderdag 30 juli 2020

21:00
Rob Scheepers Philips Stadion, Eindhoven

vrijdag 31 juli 2020

20:00
Bas Birker / Lukas Lelie / Ygor & Jan-Bart Demuelenaere Festivalterrein Dranouter, Dranouter
21:00
Rob Scheepers Philips Stadion, Eindhoven

zaterdag 01 augustus 2020

15:00
Kiki Schippers Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
17:00
Kiki Schippers Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
19:30
Rayen Panday Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk De Balie, Amsterdam
21:00
Rob Scheepers Philips Stadion, Eindhoven
21:30
Rayen Panday Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam

zondag 02 augustus 2020

21:00
Najib Amhali - dinner & comedy Maassilo, Rotterdam

woensdag 05 augustus 2020

19:00
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Lo-fi Comedy Proudly Presents: Summer Comedy Nights Q-Factory, Amsterdam

donderdag 06 augustus 2020

19:00
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:15
Madelijne Kool Singer Theater, Laren
21:30
Veldhuis En Kemper: Zonder Meer Openluchttheater Caprera, Bloemendaal

vrijdag 07 augustus 2020

20:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk De Hallen Studio's, Amsterdam
22:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk De Hallen Studio's, Amsterdam

zaterdag 08 augustus 2020

15:00
Henry van Loon / Jan Jaap van der Wal / Kasper van der Laan Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
17:00
Henry van Loon / Jan Jaap van der Wal / Kasper van der Laan Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
Kasper van der Laan Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Heel De Balie, Amsterdam
21:30
Kasper van der Laan Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam

zondag 09 augustus 2020

de vergeten zangeressen Openluchttheater, Overloon
Vet Kindercabaret: Kapot Vet Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
17:00
Roué Verveer Comedy Club Haug, Rotterdam
18:00
Alex Ploeg / Howard Komproe / Rayen Panday / René van Meurs Het Sieraad, Amsterdam
20:00
Roué Verveer Comedy Club Haug, Rotterdam

dinsdag 11 augustus 2020

20:00
Maartje & Kine - Speelbeesten Theater de Schalm, Veldhoven

woensdag 12 augustus 2020

19:00
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Glodi Lugungu Comedy Club Haug, Rotterdam
21:30
Veldhuis & Kemper - Zonder meer Openluchttheater Caprera, Bloemendaal

donderdag 13 augustus 2020

21:30
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer Openluchttheater Caprera, Bloemendaal

vrijdag 14 augustus 2020

20:00
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet Schouwburg Venray, Venray

zaterdag 15 augustus 2020

15:00
Alex Klaasen / Arjen Lubach / Henry van Loon Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
17:00
Alex Klaasen / Arjen Lubach / Henry van Loon Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
19:30
Martijn Koning Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
Sanne Wallis de Vries - Heel De Balie, Amsterdam
21:30
Martijn Koning Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam

zondag 16 augustus 2020

20:00
De Cabaretclub Markant Uden, Uden

dinsdag 18 augustus 2020

Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Koninklijk Theater Carré, Amsterdam

woensdag 19 augustus 2020

19:00
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Kasper van der Laan Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Lo-fi Comedy Proudly Presents: Summer Comedy Nights Q-Factory, Amsterdam
21:30
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
22:00
Kasper van der Laan Comedy Club Haug, Rotterdam

donderdag 20 augustus 2020

Kirsten van Teijn - (S)experiment Podium Vlieland, Vlieland
19:00
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
19:00
Murth Mossel Comedy Club Haug, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Steef de Jong - SISI BOY Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
21:30
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer Openluchttheater Caprera, Bloemendaal

vrijdag 21 augustus 2020

Ashton Brothers - A Medicine Show Figi Theater, Zeist
19:30
Stefano Keizers - Sorry Baby Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Viggo Waas Singer Theater, Laren
Stefano Keizers - Sorry Baby Goudse Schouwburg, Gouda

zaterdag 22 augustus 2020

Ashton Brothers - A Medicine Show Figi Theater, Zeist
18:45
Kirsten van Teijn Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
19:30
Dolf Jansen Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
19:30
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet Theater Ludens, Voorburg
Kirsten van Teijn - (S)experiment Theater Bellevue, Amsterdam
21:30
Kirsten van Teijn Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
21:30
Dolf Jansen Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet Theater Ludens, Voorburg

zondag 23 augustus 2020

Ashton Brothers - A Medicine Show Figi Theater, Zeist
15:00
Arjen Lubach Theater Oosterwijtwerd, Oosterwijtwerd
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
19:30
Arjen Lubach Theater Oosterwijtwerd, Oosterwijtwerd
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Francis Van Broekhuizen: Leve De Kunst, Leve De Liefde Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:15
Arjen Lubach Theater Oosterwijtwerd, Oosterwijtwerd

dinsdag 25 augustus 2020

20:00
Ronald Goedemondt - Numero Uno DeLaMar, Amsterdam

woensdag 26 augustus 2020

Maartje & Kine - Speelbeesten Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Glodi Lugungu Comedy Club Haug, Rotterdam

donderdag 27 augustus 2020

Henry van Loon - Onze Henry De Kattendans, Bergeijk
Maartje & Kine - Speelbeesten Goudse Schouwburg, Gouda
19:00
Veldhuis & Kemper Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Harrie Jekkers - Achter de Duinen Zuiderparktheater, Den Haag
20:00
Arjen Kleton Markant Uden, Uden
20:00
Ronald Goedemondt - Numero Uno DeLaMar, Amsterdam
21:30
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer Openluchttheater Caprera, Bloemendaal

vrijdag 28 augustus 2020

Henry van Loon - Onze Henry De Kattendans, Bergeijk
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer Schouwburg Het Park, Hoorn
Kirsten van Teijn - (S)experiment Theater Bellevue, Amsterdam
15:00
Howard Komproe / Jörgen Raymann / Peter Pannekoek / Sanne Wallis de Vr Ally's Drive In, Almere
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Harrie Jekkers - Achter de Duinen Zuiderparktheater, Den Haag
20:00
Freek de Jonge - Asociale afstand Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Joost Spijkers: Iemand Als Jij Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Pagina -22