CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -22
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 10 feb
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Metropool Enschede
Enschede
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
21:15
Agnietenhof
Tiel
vr 11 feb
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Storm
Winterswijk
De Poorterij
Zaltbommel
De hoogte
Winsum
Lindenberg Theater
Nijmegen
Deventer Schouwburg
Deventer
Meervaart
Amsterdam
Singer Theater
Laren
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
G.C. Tentakel
Zonhoven
19:15
Agnietenhof
Tiel
20:00
MECC
Maastricht
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
De Klif
Nijmegen
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Spant!
Bussum
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
C.C. Parnassos
Utrecht
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Theater De Omval
Diemen
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
21:00
Gryphus
Vierlingsbeek
21:15
Agnietenhof
Tiel
za 12 feb
Podium Reimerswaal
Rilland
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
De Kunstgreep
Oostzaan
Schouwburg Het Park
Hoorn
Posttheater
Arnhem
Jan van Besouw
Goirle
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Spant!
Bussum
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
C.C. De Kroon
Bocholt
20:00
Wilminktheater
Enschede
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
Het Diekhuus
Middelharnis
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
C.C. De Klameare
Workum
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
DeMess
Naarden

donderdag 10 februari 2022

20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Plien en Bianca - En nu dan? De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Nesim el Ahmadi - TaBoe! Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Tineke Schouten - Dubbel De Molenberg, Delfzijl
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Rayen Panday - Focus Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren Theater De Veste, Delft
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Lebbis - De Ziel Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:15
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong De Maaspoort, Venlo
20:30
Andries Tunru - In Theorie Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Zoutmus - Jungleprinter Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Kasper van Kooten - Deeltijd Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid Parktheater, Eindhoven
20:30
Kamagurka & Herr Seele - The return of the comeback Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Comedytunes Comedynight Metropool Enschede, Enschede
21:00
Daphne Gakes - Ik, Daphne Gakes Theater Bellevue, Amsterdam
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Agnietenhof, Tiel

vrijdag 11 februari 2022

Jeroens Clan - Tere Zieltjes Theater de Spiegel, Zwolle
Christel de Laat - Hoe dan?! Theater De Storm, Winterswijk
Karin Bruers - Love is Wonderful! De Poorterij, Zaltbommel
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder De hoogte, Winsum
Martijn Crins - Mesthoop Lindenberg Theater, Nijmegen
Kasper van der Laan - 1 Kilo Deventer Schouwburg, Deventer
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Meervaart, Amsterdam
Youp van 't Hek - De laatste ronde Singer Theater, Laren
Pieter Derks - Uit het niets Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Els de Schepper - Ziet ze vliegen G.C. Tentakel, Zonhoven
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Agnietenhof, Tiel
20:00
TAFKAL - The artists formerly known as Lama's MECC, Maastricht
20:00
LOS - Lusten en Lasten Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen De Klif, Nijmegen
20:00
Rayen Panday - Focus Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:00
Tim Fransen - De Mens en Ik Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar Jan van Besouw, Goirle
20:15
Anuar - Eerlijk Cultura, Ede
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and Theater De Lievekamp, Oss
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Beth & Flo - Niet wat je denkt Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Nesim el Ahmadi - TaBoe! De Meerpaal, Dronten
20:15
Tineke Schouten - Dubbel Spant!, Bussum
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies De Maaspoort, Venlo
20:15
Rosa Da Silva - Daar moet je heen Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren Theater De Veste, Delft
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Lebbis - De Ziel Koningshof, Maassluis
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Cabarestafette 21-22 Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Finalistentour 35ste Groninger Studenten Cabaret Festival Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt! Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Lisa Loeb - Extase Posttheater, Arnhem
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Wesopa Weesp, Weesp
20:30
Oldenhermanns - FCKED Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Zoutmus - Jungleprinter Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes C.C. Parnassos, Utrecht
20:30
René van Meurs - 2636 Theater Ludens, Voorburg
20:30
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
André Manuel - Sneu Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Kamagurka & Herr Seele - The return of the comeback Theater De Omval, Diemen
21:00
Daphne Gakes - Ik, Daphne Gakes Theater Bellevue, Amsterdam
21:00
Remy Evers - Gewoon Remy Gryphus, Vierlingsbeek
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Agnietenhof, Tiel

zaterdag 12 februari 2022

Jeroens Clan - Tere Zieltjes Podium Reimerswaal, Rilland
Christel de Laat - Hoe dan?! C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op De Kunstgreep, Oostzaan
Jan Beuving - Restante Schouwburg Het Park, Hoorn
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder Posttheater, Arnhem
Kirsten van Teijn - (S)experiment Jan van Besouw, Goirle
Nathalie Baartman - SNAK Theater de Kaasfabriek , Wormer
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Spant!, Bussum
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Els de Schepper - Ziet ze vliegen C.C. De Kroon, Bocholt
20:00
Jandino - Opgefokt Wilminktheater, Enschede
Les Cowboys Fringants Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Agnietenhof, Tiel
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
LOS - Lusten en Lasten C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
20:15
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt! C.C Warenar, Wassenaar
Sjaak Bral - De Meesterkraker Het Diekhuus, Middelharnis
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Munttheater, Weert
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Singer Theater, Laren
20:15
Tineke Schouten - Dubbel Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid Figi Theater, Zeist
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed C.C. De Klameare, Workum
20:15
Finalistentour 35ste Groninger Studenten Cabaret Festival Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Anuar - Eerlijk Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank) Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond DeMess, Naarden
Pagina -22