Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
De Toegift
Den Hoorn
20:30
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Diligentia
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Storm
Winterswijk
Beneluxtheater
Berlicum
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Jan van Besouw
Goirle
00:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
00:00
Werftheater
Utrecht
00:00
Theater PePijn
Den Haag
Kulturhus Holten
Holten
De Kunstgreep
Oostzaan
Spant!
Bussum
Theater Bouwkunde
Deventer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Ogterop
Meppel
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Singer Theater
Laren
Kennemer Theater
Beverwijk
Flint
Amersfoort
C.C. Belgica
Dendermonde
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Hofnar
Valkenswaard
De Weijer
Boxmeer
Parktheater
Eindhoven
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:15
Theater Carrousel
Ommen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Noorderkerk
Sneek
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:30
DeMess
Naarden
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
DNK
Assen
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Diligentia
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Singer Theater
Laren
14:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Zuidplein
Rotterdam
Agora Theater Druten
Druten
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Mezz
Breda
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
Papenstraattheater
Zwolle
Posthuis Theater
Heerenveen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Junushoff Theater
Wageningen
Markant Uden
Uden
vrijdag 06 maart 2020
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Cameretten - Finalistentournee
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
20:30
Anuar - EERLIJK
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Rietveld Theater, Delft
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
Posttheater, Arnhem
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Beperkt Houdbaar - De Première
De Toegift, Den Hoorn
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:30
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Jan van Besouw, Goirle
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
zaterdag 07 maart 2020
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Rayen Panday - Trigger
Theater De Storm, Winterswijk
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater De Storm, Winterswijk
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Beneluxtheater, Berlicum
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Jan van Besouw, Goirle
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater De Lampegiet, Veenendaal
00:00
Marco Lopes - Wees blij
Werftheater, Utrecht
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater PePijn, Den Haag
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Kulturhus Holten, Holten
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
De Kunstgreep, Oostzaan
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Spant!, Bussum
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bouwkunde, Deventer
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Ogterop, Meppel
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Singer Theater, Laren
Ali B - Koorts
Kennemer Theater, Beverwijk
Rundfunk - Todesangstschrei
Flint, Amersfoort
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Belgica, Dendermonde
Kommil Foo - Oogst
Theater de Bussel, Oosterhout
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
De Weijer, Boxmeer
Debby Petter - De liefde voorbij
Parktheater, Eindhoven
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Anuar - EERLIJK
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Ledeltheater, Oostburg
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater Carrousel, Ommen
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Enge Buren - BASTA!
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Oldenhermanns - Unsexed
Noorderkerk, Sneek
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Het Kielzog, Hoogezand
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
DeMess, Naarden
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Meerpaal, Dronten
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Meervaart, Amsterdam
20:30
Fresku - Voordat het te laat is
DNK, Assen
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
zondag 08 maart 2020
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Singer Theater, Laren
14:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Man, man, man, de Podcast
Podium Mozaiek, Amsterdam
maandag 09 maart 2020
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Anuar / Najib Amhali / Roué Verveer - De Ramadan Conference
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Parktheater, Eindhoven
dinsdag 10 maart 2020
Henry van Loon - Onze Henry
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Javier Guzman - Guzmán
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Theater Zuidplein, Rotterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Agora Theater Druten, Druten
Debby Petter - De liefde voorbij
Zaantheater, Zaandam
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Parktheater, Eindhoven
20:00
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Lenette van Dongen
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater De Veste, Delft
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Het Wennekerpand, Schiedam
woensdag 11 maart 2020
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Sara Kroos - Verte
Theater de Kom, Nieuwegein
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
René van Meurs - Hunkert
Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Marco Lopes - Wees blij
Papenstraattheater, Zwolle
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Posthuis Theater, Heerenveen
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Junushoff Theater, Wageningen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Markant Uden, Uden