Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Singer Theater
Laren
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Hof 88
Almelo
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:15
Agnietenhof
Tiel
19:15
Agnietenhof
Tiel
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
C.C. Parnassos
Utrecht
20:15
Cultura
Ede
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
De hoogte
Winsum
20:00
De Klif
Nijmegen
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Meerpaal
Dronten
De Poorterij
Zaltbommel
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
G.C. Tentakel
Zonhoven
21:00
Gryphus
Vierlingsbeek
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
MECC
Maastricht
Meervaart
Amsterdam
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Singer Theater
Laren
20:15
Spant!
Bussum
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
C.C. De Klameare
Workum
C.C. De Kroon
Bocholt
20:15
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
De Kunstgreep
Oostzaan
20:30
DeMess
Naarden
20:15
Figi Theater
Zeist
Het Diekhuus
Middelharnis
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Jan van Besouw
Goirle
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Munttheater
Weert
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
Podium Reimerswaal
Rilland
20:30
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Singer Theater
Laren
Spant!
Bussum
donderdag 10 februari 2022
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Parktheater, Eindhoven
20:00
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Scheldetheater, Terneuzen
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Singer Theater, Laren
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Pieter Derks - Uit het niets
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:30
Andries Tunru - In Theorie
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Zoutmus - Jungleprinter
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Christel de Laat - Hoe dan?!
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
21:00
Daphne Gakes - Ik, Daphne Gakes
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater De Veste, Delft
20:15
Nesim el Ahmadi - TaBoe!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Theater Hof 88, Almelo
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Rayen Panday - Focus
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Maarten Westra Hoekzema / Martijn Crins
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 11 februari 2022
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Agnietenhof, Tiel
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Agnietenhof, Tiel
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes
C.C. Parnassos, Utrecht
20:15
Anuar - Eerlijk
Cultura, Ede
20:00
Rayen Panday - Focus
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
De hoogte, Winsum
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
De Klif, Nijmegen
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
De Maaspoort, Venlo
20:15
Nesim el Ahmadi - TaBoe!
De Meerpaal, Dronten
Karin Bruers - Love is Wonderful!
De Poorterij, Zaltbommel
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Fransche School Culemborg, Culemborg
Els de Schepper - Ziet ze vliegen
G.C. Tentakel, Zonhoven
21:00
Remy Evers - Gewoon Remy
Gryphus, Vierlingsbeek
20:00
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
Jan van Besouw, Goirle
20:15
Lebbis - De Ziel
Koningshof, Maassluis
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Martijn Crins - Mesthoop
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
TAFKAL - The artists formerly known as Lama's
MECC, Maastricht
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Meervaart, Amsterdam
20:30
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Lisa Loeb - Extase
Posttheater, Arnhem
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Schouwburg Ogterop, Meppel
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Singer Theater, Laren
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Spant!, Bussum
20:30
Oldenhermanns - FCKED
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Pieter Derks - Uit het niets
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
André Manuel - Sneu
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:00
Daphne Gakes - Ik, Daphne Gakes
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Zoutmus - Jungleprinter
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Kamagurka & Herr Seele - The return of the comeback
Theater De Omval, Diemen
20:00
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater de Spiegel, Zwolle
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Theater de Spiegel, Zwolle
Christel de Laat - Hoe dan?!
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater De Veste, Delft
20:15
Cabarestafette 21-22
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
LOS - Lusten en Lasten
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:30
René van Meurs - 2636
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Finalistentour 35ste Groninger Studenten Cabaret Festival
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Wesopa Weesp, Weesp
20:15
Beth & Flo - Niet wat je denkt
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zaterdag 12 februari 2022
20:00
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Agnietenhof, Tiel
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Anuar - Eerlijk
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
C.C Warenar, Wassenaar
Christel de Laat - Hoe dan?!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
C.C. De Klameare, Workum
Els de Schepper - Ziet ze vliegen
C.C. De Kroon, Bocholt
20:15
LOS - Lusten en Lasten
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
De Kunstgreep, Oostzaan
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond
DeMess, Naarden
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Figi Theater, Zeist
Sjaak Bral - De Meesterkraker
Het Diekhuus, Middelharnis
20:30
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Jan van Besouw, Goirle
20:30
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Kennemer Theater, Beverwijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Munttheater, Weert
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Parktheater, Eindhoven
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Podium Reimerswaal, Rilland
20:30
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong
Posttheater, Arnhem
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Posttheater, Arnhem
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Kamagurka & Herr Seele - The return of the comeback
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Lonneke Dort - Allemaal of Niemand
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jan Beuving - Restante
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Singer Theater, Laren
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Spant!, Bussum