Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
P60
Amstelveen
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Het Parochiehuis
Delden
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:30
Wilminktheater
Enschede
20:15
C.C. De Werft
Geel
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater 't Speelhuis
Helmond
Fulcotheater
IJsselstein
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Flint
Amersfoort
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Meervaart
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
19:15
Schouwburg Amphion
Doetinchem
21:15
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Kleine Willem
Enschede
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Veluvine
Nunspeet
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
Junushoff Theater
Wageningen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater De Storm
Winterswijk
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Flint
Amersfoort
Theater de Griffioen
Amstelveen
Meervaart
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Musis
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
DNK
Assen
20:30
DNK
Assen
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Diligentia
Den Haag
20:30
Mimik
Deventer
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
De Meerpaal
Dronten
De Reggehof
Goor
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Cultuurkoepel Heiloo
Heiloo
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Streams Breede Beek
Nijkerk
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater De Lievekamp
Oss
Hoftheater
Raalte
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
woensdag 15 februari 2023
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie
Flint, Amersfoort
20:30
P60 Comedy Club
P60, Amstelveen
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Meervaart, Amsterdam
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou
De Kleine Komedie, Amsterdam
Marcel Harteveld - Voor de bui binnen
Het Parochiehuis, Delden
20:15
Edson Da Graça - Zoals het hoort
Theater De Veste, Delft
20:00
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Deventer Schouwburg, Deventer
Pieter Derks - Uit Het Niets
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:30
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Wilminktheater, Enschede
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
C.C. De Werft, Geel
Paulien Cornelisse - Aanstalten
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Theater 't Speelhuis, Helmond
Jan Beuving - Restante
Fulcotheater, IJsselstein
Paul de Leeuw - 60? We zien wel…
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Lotte Velvet - Ondergrond
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Cabarestafette
Schouwburg Ogterop, Meppel
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
De Muze, Noordwijk
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Theater de Purmaryn, Purmerend
Ronald Snijders - Een avond met mij
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Merijn Scholten - Solo
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Pieter Verelst - Ten Aarzel
Zaantheater, Zaandam
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er Gaat Nog Iets Heel Moois Gebeuren
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
donderdag 16 februari 2023
20:15
Van Der Laan & Woe - Ng
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
Flint, Amersfoort
20:00
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Meervaart, Amsterdam
20:00
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Posttheater, Arnhem
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Schouwburg Amphion, Doetinchem
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Kim Schuddeboom - Ongeschreven
De Kleine Willem, Enschede
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Jan van Besouw, Goirle
20:30
Lotte Velvet
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Remy Evers - Gewoon Remy
Goudse Schouwburg, Gouda
Peter Pannekoek - Dna
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Patrick Laureij - Live
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Oldenhermanns - FCKED
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Thjum Arts - Tijdloos Genot
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pieter Derks - Uit Het Niets
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Silvester Zwaneveld - Zwijgrecht
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
n00b speelt n00b
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Veluvine, Nunspeet
Paul de Leeuw - 60? We zien wel…
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Rayen Panday - Focus
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Jandino Asporaat - Judeska Airlines
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Scheldetheater, Terneuzen
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Pieter Verelst - Ten Aarzel
Theater de Schalm, Veldhoven
Maarten Westra Hoekzema - Toen eindelijk alles lukte
Junushoff Theater, Wageningen
Jan Beuving - Restante
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Ik Ga Stuk!
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Henry van Loon - Jannie the Showdog
Theater De Storm, Winterswijk
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er Gaat Nog Iets Heel Moois Gebeuren
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 17 februari 2023
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
Flint, Amersfoort
Martijn Kardol - De Situatie
Theater de Griffioen, Amstelveen
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Meervaart, Amsterdam
20:30
Merijn Scholten - Solo
Meervaart, Amsterdam
20:15
Lisa Ostermann - Met Z'n Allen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Crins - Mesthoop
Theater Bellevue, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Musis, Arnhem
20:30
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat
Posttheater, Arnhem
20:00
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
DNK, Assen
20:30
Remy Evers - Gewoon Remy
DNK, Assen
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Thjum Arts - Tijdloos Genot
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Pieter Verelst - Ten Aarzel
Diligentia, Den Haag
20:30
Anne Neuteboom - Effe niet met je mening
Mimik, Deventer
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
De Meerpaal, Dronten
Pieter Derks - Uit Het Niets
De Reggehof, Goor
20:30
Amsterdams Kleinkunst Festival Halve Finalistentournee
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Peter Pannekoek - Dna
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Patrick Laureij - Live
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Mouna Laroussi - Fatima
Theater Concordia, Haastrecht
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Theater Harderwijk, Harderwijk
Ronald Snijders - Een avond met mij
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Cultuurkoepel Heiloo, Heiloo
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er Gaat Nog Iets Heel Moois Gebeuren
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Lotte Velvet - Ondergrond
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Cabarestafette
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Willie Wartaal - Moederdag
Streams Breede Beek, Nijkerk
20:30
n00b speelt n00b
De Kunstgreep, Oostzaan
René Van Meurs - 2636
Theater De Lievekamp, Oss
Nathalie Baartman - SNAK
Hoftheater, Raalte
20:30
Marcel Harteveld - Voor de bui binnen
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Het Wennekerpand, Schiedam