CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -229
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 28 mrt
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Koningshof
Maassluis
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
21:45
Leidse Schouwburg
Leiden
zo 29 mrt
20:00
C.C. 't Gasthoes
Horst
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:30
Agora Theater Druten
Druten
ma 30 mrt
20:00
RASA
Utrecht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
1
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
1
di 31 mrt
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
1
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
1
2
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Martiniplaza
Groningen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
wo 01 apr
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Fulcotheater
IJsselstein
15:00
C.C. Myllesweerd
Mill
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
De Muze
Noordwijk
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
C.C. Hasselt
Hasselt
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Martiniplaza
Groningen
20:00
Crown theater
Aalsmeer
20:00
Rietveld Theater
Delft
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Hofman Café
Utrecht
20:30
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
't Bierhuys
Woerden
do 02 apr
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Leidse Schouwburg
Leiden
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater De Klinker
Winschoten
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
S.C.C. Maldensteijn
Malden
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
C.C. Strombeek
Grimbergen
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Hoftheater
Raalte
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
1
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Martiniplaza
Groningen
1
2
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
vr 03 apr
Theater Sneek
Sneek
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Onder de Molen
Vorden
20:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
C.C. Strombeek
Grimbergen
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
1
20:00
Wilminktheater
Enschede

zaterdag 28 maart 2015

20:30
Ellen Dikker - Groene Vingers Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Droog Brood - Kissy Kissy Meervaart, Amsterdam
20:30
Lach het weg Koningshof, Maassluis
20:30
Herman in een bakje geitenkwark -2 Theater 't Pand, Gorinchem
21:45
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen Leidse Schouwburg, Leiden

zondag 29 maart 2015

20:00
Eric Koller - blijft thuis! C.C. 't Gasthoes, Horst
20:15
Howard Komproe - De LULverhalen 2 Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:30
Lach het weg Agora Theater Druten, Druten

maandag 30 maart 2015

20:00
De Partizanen - De Partizanen RASA, Utrecht
Foto Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
1
20:00
Brigitte Kaandorp AFAS Circustheater, Scheveningen
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door? Schouwburg Het Park, Hoorn
1

dinsdag 31 maart 2015

20:00
Eric van Sauers - Ontroert Theater De Veste, Delft
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door? Schouwburg Het Park, Hoorn
1
Foto Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
1
2
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe Extra Plus Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Foto Najib Amhali - I Am Hali
Najib Amhali - I Am Hali Martiniplaza, Groningen
20:15
Howard Komproe - De LULverhalen 2 Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Eric Koller - blijft thuis! Parktheater, Eindhoven
20:30
Harteveld en Fretz - Kleur bekennen Theater Peeriscoop, Gorinchem

woensdag 01 april 2015

Anne Jan Toonstra - Oi Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Hans Liberg - ATTACCA Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Jasper van Kuijk - Schoon Schip Fulcotheater, IJsselstein
15:00
Voor De Prijzen en De Roem C.C. Myllesweerd, Mill
20:00
Schudden - Perrongeluk Parktheater, Eindhoven
20:00
Eric van Sauers - Ontroert De Muze, Noordwijk
20:00
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
De Partizanen - De Partizanen Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Javier Guzman - Absurd verlicht C.C. Hasselt, Hasselt
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Urbanus Zelf! De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Nathalie Baartman - Louter Schouwburg Amphion, Doetinchem
Foto Najib Amhali - I Am Hali
Najib Amhali - I Am Hali Martiniplaza, Groningen
20:00
Lach het weg Crown theater, Aalsmeer
20:00
Sander van Opzeeland - Kunst Met Een Grote K Rietveld Theater, Delft
20:15
Ellen Dikker - Groene Vingers Theater De Boerderij, Huizen
20:30
Askr Caminada / Hassan el Rahaui / Jasper Posson / MC WestSaid / Nick Posttheater, Arnhem
20:30
Arie Koomen / Roel C. Verburg / Silvester Zwaneveld Hofman Café, Utrecht
20:30
Rayen Panday - Vrijspraak Schouwburg Almere, Almere
20:30
Howard Komproe - De LULverhalen 2 Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Peter Heerschop - Van horen zeggen (try-out) Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Comedy Inc. 't Bierhuys, Woerden

donderdag 02 april 2015

Hans Liberg - ATTACCA Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Jasper van Kuijk - Schoon Schip Leidse Schouwburg, Leiden
Sjaak Bral - Lik Op Stuk (reprise) Goudse Schouwburg, Gouda
Daniël Arends - Carte Blanche Theater 't Speelhuis, Helmond
Buitenstaanders Theater De Klinker, Winschoten
20:00
Schudden - Perrongeluk Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Eric van Sauers - Ontroert De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door? Orpheus, Apeldoorn
20:00
De Partizanen - De Partizanen Het Klooster, Woerden
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen! Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
René van Meurs - Voor de Storm S.C.C. Maldensteijn, Malden
20:00
Howard Komproe - De LULverhalen 2 De Meenthe, Steenwijk
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde Zaantheater, Zaandam
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent C.C. Strombeek, Grimbergen
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise) Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten Markant Uden, Uden
20:00
Margriet Bolding - Zo zijn we niet getrouwd Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was Hoftheater, Raalte
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
1
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook Theater Geert Teis, Stadskanaal
Foto Najib Amhali - I Am Hali
Najib Amhali - I Am Hali Martiniplaza, Groningen
1
2
20:00
Sander van Opzeeland - Kunst Met Een Grote K De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Kusje erop Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Ellen Dikker - Groene Vingers Het Musiater, Zevenaar
20:15
Op Sterk Water - Improvisatietheater Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Marc de Hond - Scherven brengen geluk Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Nico Dijkshoorn - VUIG Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Eric Koller - blijft thuis! De Maaspoort, Venlo
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen | & Paren & Meervaart, Amsterdam
20:30
Lach het weg De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Herman in een bakje geitenkwark -2 Theater de Kom, Nieuwegein

vrijdag 03 april 2015

Buitenstaanders Theater Sneek, Sneek
Jasper van Kuijk - Schoon Schip Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Comedy Kitchen - Fresh Meat Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen! Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Pieter Jouke - Tot nu toe Onder de Molen, Vorden
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Intgeniep - Op en haar Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Howard Komproe - De LULverhalen 2 Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Fuad Hassen - Pareidolia Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent C.C. Strombeek, Grimbergen
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise) Posttheater, Arnhem
20:00
Brokstukken - Cabaretteketet Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Arnout van den Bossche - De Relatiefluisteraar (reprise) Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was Agnietenhof, Tiel
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
1
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook Wilminktheater, Enschede
Pagina -229