CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -229
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 09 jan
20:30
De KultuurKlup
Elst
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Koningshof
Maassluis
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
zo 10 jan
Theater de Kom
Nieuwegein
14:30
Theater De Lampegiet
Veenendaal
ma 11 jan
20:15
Flint
Amersfoort
di 12 jan
Theater de Speeldoos
Baarn
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Toneelschuur
Haarlem
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
wo 13 jan
Markant Uden
Uden
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater de Kampanje
Den Helder
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg Almere
Almere
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Goudse Schouwburg
Gouda
Zaantheater
Zaandam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Cultura
Ede
20:30
Theater De Omval
Diemen
1
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
do 14 jan
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater Bellevue
Amsterdam
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Junushoff Theater
Wageningen
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg Almere
Almere
Theater De Muzeval
Emmen
1
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Heineken Music Hall
Amsterdam
1
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Wilminktheater
Enschede
Podium Vlieland
Vlieland
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:15
Perron-3
Rosmalen
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
vr 15 jan
Schouwburg Ogterop
Meppel
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Junushoff Theater
Wageningen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Schouwburg Almere
Almere
1
De Speeldoos
Vught
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
C.C. Cultura
Nootdorp
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater De Musketon
Utrecht
za 16 jan
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater Bellevue
Amsterdam

zaterdag 09 januari 2016

20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde De KultuurKlup, Elst
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels Koningshof, Maassluis
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Ali B Parkstad Limburg Theaters, Heerlen

zondag 10 januari 2016

Ashton Brothers - Enfants Terribles Theater de Kom, Nieuwegein
14:30
Barrage Theater De Lampegiet, Veenendaal

maandag 11 januari 2016

20:15
Lebbis - De Paardenpoetser Flint, Amersfoort

dinsdag 12 januari 2016

René van Meurs - Even goede vrienden Theater de Speeldoos, Baarn
Kapsalon - Kapsalon de Comedy Goudse Schouwburg, Gouda
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Theater De Lievekamp, Oss
Lebbis - De Paardenpoetser Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Kirsten van Teijn - Heilloos Toneelschuur, Haarlem
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing Flint, Amersfoort
20:15
Barrage Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk Theater Het Heerenlogement, Beusichem

woensdag 13 januari 2016

Ton Kas - JABROER Markant Uden, Uden
Patrick Laureij - Dekking Hoog Theater Bellevue, Amsterdam
Hans Liberg - Jazz & Comedy Schouwburg Hengelo, Hengelo
Kasper van Kooten Parktheater, Eindhoven
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Kapsalon - Kapsalon de Comedy Theater de Kampanje, Den Helder
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Junushoff Theater, Wageningen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Theater De Lievekamp, Oss
Ashton Brothers - Enfants Terribles Theater de Schalm, Veldhoven
Najib Amhali - I Amhali Schouwburg Almere, Almere
Ali B - Je Suis Ali Theater de Hofnar, Valkenswaard
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu Goudse Schouwburg, Gouda
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Zaantheater, Zaandam
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen Cultura, Ede
20:30
Ronald Goedemondt Theater De Omval, Diemen
1
20:30
Barrage De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Johan Goossens - Daglicht Theater De Leest, Waalwijk

donderdag 14 januari 2016

Kirsten van Teijn - Heilloos Lindenberg Theater, Nijmegen
Ton Kas - JABROER De Harmonie, Leeuwarden
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Patrick Laureij - Dekking Hoog Theater Bellevue, Amsterdam
Hans Liberg - Jazz & Comedy Fulcotheater, IJsselstein
Lankmoed - Onvergetelijk Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Kapsalon - Kapsalon de Comedy Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Junushoff Theater, Wageningen
Ashton Brothers - Enfants Terribles Theater de Schalm, Veldhoven
Najib Amhali - I Amhali Schouwburg Almere, Almere
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf Theater De Muzeval, Emmen
1
Lebbis - De Paardenpoetser Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Johan Goossens - Daglicht Orpheus, Apeldoorn
Foto Jim Jeffries
Jim Jeffries Heineken Music Hall, Amsterdam
1
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Wilminktheater, Enschede
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Podium Vlieland, Vlieland
20:15
Jan Beuving - Raaklijn Flint, Amersfoort
20:15
Barrage C.C. Achterolmen, Maaseik
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook Ledeltheater, Oostburg
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten Perron-3, Rosmalen
20:15
Cameretten Finalistentournee Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Huub Stapel - MV² De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop Het Klooster, Woerden
20:15
Cabarestafette - Ontdek nieuw talent! Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden C.C. Den Herd, Bladel
20:30
André Manuel Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Begijn le Bleu Parkstad Limburg Theaters, Heerlen

vrijdag 15 januari 2016

Alex Roeka - Voort! Schouwburg Ogterop, Meppel
Kirsten van Teijn - Heilloos S.C.C. De Ruchte, Someren
Patrick Laureij - Dekking Hoog Theater Bellevue, Amsterdam
Hans Liberg - Jazz & Comedy Theater de Stoep, Spijkenisse
Kasper van Kooten Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Kapsalon - Kapsalon de Comedy TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Junushoff Theater, Wageningen
Ashton Brothers - Enfants Terribles Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Foto Najib Amhali - I Amhali
Najib Amhali - I Amhali Schouwburg Almere, Almere
1
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu De Speeldoos, Vught
Foto Jim Jeffries
Jim Jeffries Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
René van Meurs - Even Goede Vrienden Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op C.C. Cultura, Nootdorp
20:15
Comedie Compagnie - Prettig gestoord! Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Johan Goossens - Daglicht C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Theater Sneek, Sneek
20:30
Cameretten Finalistentournee Posttheater, Arnhem
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
André Manuel Theater De Musketon, Utrecht

zaterdag 16 januari 2016

Alex Roeka - Voort! Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Patrick Laureij - Dekking Hoog Theater Bellevue, Amsterdam
Pagina -229