Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater de Kampanje
Den Helder
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Almere
Almere
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Markant Uden
Uden
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Perron-3
Rosmalen
Podium Vlieland
Vlieland
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Ledeltheater
Oostburg
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Lindenberg Theater
Nijmegen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater De Muzeval
Emmen
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Het Klooster
Woerden
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Theater De Musketon
Utrecht
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Cpunt Theater
Hoofddorp
S.C.C. De Ruchte
Someren
Schouwburg Almere
Almere
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Speeldoos
Vught
Cpunt Theater
Hoofddorp
Diligentia
Den Haag
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Casino Beringen
Beringen
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater De Willem
Papendrecht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater PePijn
Den Haag
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Hoftheater
Raalte
Ziggo Dome
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
De Muze
Noordwijk
Theater De Molen
Beuningen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
woensdag 13 januari 2016
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Boerderij, Huizen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Barrage
De Harmonie, Leeuwarden
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Zaantheater, Zaandam
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater 't Speelhuis, Helmond
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Theater de Kampanje, Den Helder
Kasper van Kooten
Parktheater, Eindhoven
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Almere, Almere
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Cultura, Ede
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Ronald Goedemondt
Theater De Omval, Diemen
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Ton Kas - JABROER
Markant Uden, Uden
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Goudse Schouwburg, Gouda
donderdag 14 januari 2016
20:30
André Manuel
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Barrage
C.C. Achterolmen, Maaseik
20:30
Begijn le Bleu
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Cabarestafette - Ontdek nieuw talent!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Cameretten Finalistentournee
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
Perron-3, Rosmalen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Podium Vlieland, Vlieland
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Huub Stapel - MV²
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Jan Beuving - Raaklijn
Flint, Amersfoort
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Ledeltheater, Oostburg
Jim Jeffries
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Kirsten van Teijn - Heilloos
Lindenberg Theater, Nijmegen
Lankmoed - Onvergetelijk
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater Aan de Slinger, Houten
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater De Muzeval, Emmen
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Het Klooster, Woerden
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
C.C. Den Herd, Bladel
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Ton Kas - JABROER
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Wilminktheater, Enschede
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Leidse Schouwburg, Leiden
vrijdag 15 januari 2016
Alex Roeka - Voort!
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
André Manuel
Theater De Musketon, Utrecht
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Theater Walhalla, Rotterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Cameretten Finalistentournee
Posttheater, Arnhem
20:15
Comedie Compagnie - Prettig gestoord!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Jim Jeffries
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:15
Johan Goossens - Daglicht
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kasper van Kooten
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kirsten van Teijn - Heilloos
S.C.C. De Ruchte, Someren
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Almere, Almere
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
CulturA & Zo, Nootdorp
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater Sneek, Sneek
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
De Speeldoos, Vught
zaterdag 16 januari 2016
Alex Roeka - Voort!
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ali B - Je Suis Ali
Diligentia, Den Haag
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Barrage
Casino Beringen, Beringen
Cabaretteketet
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Cameretten Finalistentournee
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater De Willem, Papendrecht
Fred Delfgaauw - Minder is Meer
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater PePijn, Den Haag
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Jasper van Kuijk - Onder de streep
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
De Harmonie, Leeuwarden
Kasper van Kooten
Hoftheater, Raalte
Kevin Hart
Ziggo Dome, Amsterdam
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater de Kom, Nieuwegein
Lebbis - De Paardenpoetser
De Muze, Noordwijk
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater De Molen, Beuningen
Murth Mossel - Voors en tegens
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg