Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
van Beresteyn
Veendam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater 't Pand
Gorinchem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Meervaart
Amsterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Het Klooster
Woerden
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater PePijn
Den Haag
Werftheater
Utrecht
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater PePijn
Den Haag
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Posttheater
Arnhem
Goudse Schouwburg
Gouda
C.C. De Herbakker
Eeklo
Werftheater
Utrecht
20:00
Vorstin
Hilversum
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Posttheater
Arnhem
Parktheater
Eindhoven
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
C.C. De Herbakker
Eeklo
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Vestzaktheater
Enschede
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Parktheater
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
De Dillewijn
Ankeveen
Chassé Theater
Breda
20:30
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater De Verbeelding
Purmerend
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater Dakota
Den Haag
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Schouwburg Het Park
Hoorn
S.C.C. De Ruchte
Someren
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Flint
Amersfoort
Diligentia
Den Haag
De Schattelijn
Geertruidenberg
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Spant!
Bussum
Parktheater
Eindhoven
Meervaart
Amsterdam
20:15
Het Klooster
Woerden
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
De Meerpaal
Dronten
De Kleine Komedie
Amsterdam
zaterdag 10 september 2016
21:00
Lebbis - De Paardenpoetser
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
van Beresteyn, Veendam
20:30
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Theater PePijn, Den Haag
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater 't Pand, Gorinchem
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Meervaart, Amsterdam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Lindenberg Theater, Nijmegen
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Het Klooster, Woerden
Wilfried de Jong & Bruut!
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Oldenosborn - #Life
De Kleine Komedie, Amsterdam
Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
maandag 12 september 2016
Youp van 't Hek - Licht
Theaterhotel Almelo, Almelo
dinsdag 13 september 2016
Youp van 't Hek - Licht
Theaterhotel Almelo, Almelo
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater PePijn, Den Haag
woensdag 14 september 2016
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Werftheater, Utrecht
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Theater Walhalla, Rotterdam
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater PePijn, Den Haag
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Mini & Maxi
Theater de Spiegel, Zwolle
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Posttheater, Arnhem
Wilfried de Jong & Bruut!
Goudse Schouwburg, Gouda
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Herbakker, Eeklo
donderdag 15 september 2016
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Werftheater, Utrecht
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Minou Bosua - Minoux
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Theater Walhalla, Rotterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater PePijn, Den Haag
Wilfried de Jong & Bruut!
Theater De Veste, Delft
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater de Speeldoos, Baarn
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
José Schuringa / Lotte Vermeulen / Paul Schoolderman
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Posttheater, Arnhem
Theo Maassen - Kwaad tot erger
Parktheater, Eindhoven
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Herbakker, Eeklo
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
vrijdag 16 september 2016
Lenette van Dongen - Tegenwind
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
André Manuel - De Onzen
Vestzaktheater, Enschede
Minou Bosua - Minoux
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater Walhalla, Rotterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater Concordia, Haastrecht
Alex Agnew - Unfinished Business
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Posttheater, Arnhem
20:00
Mini & Maxi
Parktheater, Eindhoven
Cabarestafette
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Het Veur Theater, Leidschendam
Vincent Bijlo & The Rossettis - Op woeste hoogte
De Dillewijn, Ankeveen
Wilfried de Jong & Bruut!
Chassé Theater, Breda
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
zaterdag 17 september 2016
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater Zuidplein, Rotterdam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
André Manuel - De Onzen
Theater De Verbeelding, Purmerend
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater Dakota, Den Haag
Alex Agnew - Unfinished Business
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Ton Kas - JABROER
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lenette van Dongen - Tegenwind
S.C.C. De Ruchte, Someren
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Goudse Schouwburg, Gouda
Mini & Maxi
Flint, Amersfoort
Jochen Otten
Diligentia, Den Haag
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
De Schattelijn, Geertruidenberg
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
zondag 18 september 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
maandag 19 september 2016
Youp van 't Hek - Licht
Goudse Schouwburg, Gouda
Vincent Bijlo & The Rossettis - Op woeste hoogte
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 20 september 2016
20:00
Steve-O
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Theater de Griffioen, Amstelveen
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Youp van 't Hek - Licht
Goudse Schouwburg, Gouda
Katinka Polderman - Prinsjesdag cabaret
Diligentia, Den Haag
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 21 september 2016
20:30
Cabarestafette
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop!
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Bouwkunde, Deventer
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Minou Bosua - Minoux
Spant!, Bussum
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Parktheater, Eindhoven
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Meervaart, Amsterdam
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Het Klooster, Woerden
20:00
NUHR - Draai het eens om
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
De Meerpaal, Dronten
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam