Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater De Veste
Delft
20:30
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Meervaart
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:00
Chassé Theater
Breda
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Kom
Nieuwegein
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schuur
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Odeon
Zwolle
CCXL Theater
Vlissingen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
De Domijnen
Sittard
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. Strombeek
Grimbergen
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Spant!
Bussum
Zuiderpershuis
Antwerpen
Meervaart
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
Munttheater
Weert
CCXL Theater
Vlissingen
Theater de Schalm
Veldhoven
C.C. Mechelen
Mechelen
20:30
C.C. De Herbakker
Eeklo
20:30
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Sneek
Sneek
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Leidse Schouwburg
Leiden
C.C. Casino Koksijde
Koksijde
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Chassé Theater
Breda
Theater de Spiegel
Zwolle
Zaantheater
Zaandam
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
van Beresteyn
Veendam
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Parktheater
Eindhoven
Fransche School Culemborg
Culemborg
Chassé Theater
Breda
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater De Kolk
Assen
Posttheater
Arnhem
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Fransche School Culemborg
Culemborg
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Zaantheater
Zaandam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater Ins Blau
Leiden
Parktheater
Eindhoven
zaterdag 29 april 2017
Marc-Marie Huijbregts
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Tim Fransen - Het Kromme Hout der Mensheid
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Cabarestafette
Deventer Schouwburg, Deventer
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Veste, Delft
20:30
Cameretten - Finalistentournee
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:30
Nathalie Baartman - Voest
De Nieuwe Kolk, Assen
André Manuel - De Onzen
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Meervaart, Amsterdam
20:15
Mike Boddé - De Geurige Man
Flint, Amersfoort
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zondag 30 april 2017
19:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Chassé Theater, Breda
maandag 01 mei 2017
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Kom, Nieuwegein
Youp van 't Hek - Licht
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Theo Maassen - VANKWAADTOTERGER
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 02 mei 2017
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Zaantheater, Zaandam
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Youp van 't Hek - Licht
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Matroesjka - Brainwash
Schuur, Haarlem
Sanne Wallis de Vries - Gut
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Marc-Marie Huijbregts
Goudse Schouwburg, Gouda
Mike Boddé - De Geurige Man
Parktheater, Eindhoven
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
George van Houts - Kom Plot
Theater de Griffioen, Amstelveen
woensdag 03 mei 2017
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Odeon, Zwolle
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
CCXL Theater, Vlissingen
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg Venray, Venray
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Domijnen, Sittard
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Big Ed / Bram van der Velde / Martijn Oosterhuis / Samir Fighil / Tim
Theater Zuidplein, Rotterdam
Roué Verveer - Op Het Laatste Moment
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Kom, Nieuwegein
Mike Boddé - De Geurige Man
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Henry van Loon - Sleutelmoment
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. Strombeek, Grimbergen
Marc-Marie Huijbregts
Goudse Schouwburg, Gouda
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Spant!, Bussum
Pablo Francisco
Zuiderpershuis, Antwerpen
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Meervaart, Amsterdam
20:15
Hans Liberg - Trálálálá voor iederéén!!
Flint, Amersfoort
donderdag 04 mei 2017
Lenette van Dongen - Tegenwind
Munttheater, Weert
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
CCXL Theater, Vlissingen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Schalm, Veldhoven
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. Mechelen, Mechelen
20:30
William Boeva - Reset
C.C. De Herbakker, Eeklo
20:30
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater De Veste, Delft
20:30
Jandino Asporaat - Keihard
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
vrijdag 05 mei 2017
Pieter Derks - Spot
Zaantheater, Zaandam
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater de Schalm, Veldhoven
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Sneek, Sneek
Lenette van Dongen - Tegenwind
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Leidse Schouwburg, Leiden
William Boeva - Reset
C.C. Casino Koksijde, Koksijde
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Parktheater, Eindhoven
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater De Veste, Delft
20:30
Mini & Maxi
Chassé Theater, Breda
zaterdag 06 mei 2017
Marc-Marie Huijbregts
Theater de Spiegel, Zwolle
Roué Verveer - Op Het Laatste Moment
Zaantheater, Zaandam
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop!
Wesopa Weesp, Weesp
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
De Partizanen - Welkom in Partizanië
van Beresteyn, Veendam
20:30
André Manuel - De Onzen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Lenette van Dongen - Tegenwind
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Martijn Koning - Koning van de Lach
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Lochem, Lochem
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
De Harmonie, Leeuwarden
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Parktheater, Eindhoven
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Fransche School Culemborg, Culemborg
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Chassé Theater, Breda
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Pieter Derks - Spot
De Nieuwe Kolk, Assen
Pieter Derks - Spot
Theater De Kolk, Assen
Micha Wertheim - Iemand Anders
Posttheater, Arnhem
zondag 07 mei 2017
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Fransche School Culemborg, Culemborg
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 08 mei 2017
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Pablo Francisco
Oude Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 09 mei 2017
Daniël Arends - De Afterparty
Zaantheater, Zaandam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Micha Wertheim - Iemand Anders
Theater Ins Blau, Leiden
Sanne Wallis de Vries - Gut
Parktheater, Eindhoven