CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -230
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 09 nov
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Wilminktheater
Enschede
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Ledeltheater
Oostburg
Dorpshuis OverEntinghe
Dwingeloo
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Molenberg
Delfzijl
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
C.C. Deurne
Deurne
De Schattelijn
Geertruidenberg
Cultuurcentrum GO
Leerdam
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:15
Cultura
Ede
De Kleine Komedie
Amsterdam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater Ludens
Voorburg
Theater 't Pand
Gorinchem
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Zaantheater
Zaandam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
SplotsZ
Roelofarendsveen
De Kattendans
Bergeijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Schouwburg de Lawei
Drachten
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Maaspoort
Venlo
De Muze
Noordwijk
Diligentia
Den Haag
20:15
Koningshof
Maassluis
00:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
ATLAS Theater
Emmen
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
Dok6
Panningen
Theater De Storm
Winterswijk
00:00
Het Evertshuis
Bodegraven
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
za 10 nov
Theater PePijn
Den Haag
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Flint
Amersfoort
20:15
Podium onder de toren
Grootschermer
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Posttheater
Arnhem
00:00
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg De Kring
Roosendaal
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Het Klooster
Woerden
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Dialoog
Ermelo
Theater Walhalla
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Pook
Oostknollendam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Speeldoos
Vught
Pier K Nieuw-Vennep
Nieuw Vennep
DeMess
Naarden
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater RhederArt
Dieren
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
1
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard

vrijdag 09 november 2018

Ali B - Koorts Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
André Manuel - DREEJKLEZOEW Wilminktheater, Enschede
Anne-Marie Jung - Ram Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Arie & Silvester - Wie?! Ledeltheater, Oostburg
Arno van der Heyden - Heksenjacht Dorpshuis OverEntinghe, Dwingeloo
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise) Theater de Stoep, Spijkenisse
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Betty Asfalt Complex, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich Theater Walhalla, Rotterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018 Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels Schouwburg Het Park, Hoorn
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Theater de Kampanje, Den Helder
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 Theater aan de Schie, Schiedam
Henry van Loon - Onze Henry Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Jan Beuving Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jasper van Kuijk - Janus Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jeroen van Merwijk - Lucky De Molenberg, Delfzijl
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit C.C. Deurne, Deurne
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij De Schattelijn, Geertruidenberg
Kiki Schippers - Waar Cultuurcentrum GO, Leerdam
Lebbis - De Bovengrens Schouwburg Ogterop, Meppel
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Leon van der Zanden - Kameleon Agnietenhof, Tiel
20:15
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:15
Louise Korthals - Alles is er Cultura, Ede
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Theater Ludens, Voorburg
Nathalie Baartman - Breek Theater 't Pand, Gorinchem
Patrick Laureij Het Postkantoor, Bovenkarspel
Paul de Leeuw - Vette Pech! Zaantheater, Zaandam
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen Agora Theater Lelystad, Lelystad
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Piepschuim - Grote Woorden Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat SplotsZ, Roelofarendsveen
Rayen Panday - Fenomeen De Kattendans, Bergeijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Theater de Kom, Nieuwegein
René van Meurs - Ik beloof niks Schouwburg de Lawei, Drachten
Richard Groenendijk - Om Alles! Oude Luxor Theater, Rotterdam
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise) De Maaspoort, Venlo
Roué Verveer - Heppie de Peppie De Muze, Noordwijk
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Diligentia, Den Haag
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018 Koningshof, Maassluis
00:00
Sounds Niets te verliezen Podium Mozaiek, Amsterdam
20:00
The Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard Meervaart, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Tineke Schouten - Highlights Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Ton Kas - Kakmaker Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas ATLAS Theater, Emmen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar S.C.C. De Enck, Oirschot
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Theater de Kappen, Haaksbergen
William Boeva - Reset Dok6, Panningen
Yentl en de Boer - Magie Theater De Storm, Winterswijk
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd Het Evertshuis, Bodegraven
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Schouwburg de Meerse, Hoofddorp

zaterdag 10 november 2018

ANNE & LISA - Weltschmerz Theater PePijn, Den Haag
Anne-Marie Jung - Ram Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Arie & Silvester - Wie?! Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
20:15
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise) Het Kielzog, Hoogezand
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018 Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels Theater Hof 88, Almelo
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Flint, Amersfoort
20:15
Fabian Franciscus - Vlafeest Podium onder de toren, Grootschermer
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus Schouwburg Ogterop, Meppel
Henry van Loon - Onze Henry Posttheater, Arnhem
00:00
Howard Komproe - Live on stage Parktheater, Eindhoven
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Schouwburg De Kring, Roosendaal
00:00
Jasper van Kuijk - Janus Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Joos Ockels KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Het Klooster, Woerden
Kiki Schippers - Waar Theater De Willem, Papendrecht
20:30
KILL ALL KIDS KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Lebbis - De Bovengrens Theater Aan de Slinger, Houten
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon Diligentia, Den Haag
20:15
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn De Dialoog, Ermelo
Louise Korthals - Alles is er Theater Walhalla, Rotterdam
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Kardol - Bang Oude Luxor Theater, Rotterdam
Matroesjka - Brainwash Pook, Oostknollendam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Het Postkantoor, Bovenkarspel
Patrick Laureij Theater de Kom, Nieuwegein
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Paul de Munnik Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme De Speeldoos, Vught
Piepschuim - Grote Woorden Pier K Nieuw-Vennep, Nieuw Vennep
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat DeMess, Naarden
20:00
Purper - Purper's Passie Goudse Schouwburg, Gouda
Rayen Panday - Fenomeen Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Roué Verveer - Heppie de Peppie Theater RhederArt, Dieren
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018 Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Stefano Keizers - Erg Heel Theater De Tuin, Leusden
20:00
The Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard Meervaart, Amsterdam
20:15
Tim Fransen - Het Kromme Hout der Mensheid Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
1
Tineke Schouten - Highlights Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Ton Kas - Kakmaker Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Pagina -230