CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -230
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 09 nov
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
ATLAS Theater
Emmen
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
C.C. Deurne
Deurne
20:15
Cultura
Ede
Cultuurcentrum GO
Leerdam
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
De Molenberg
Delfzijl
De Muze
Noordwijk
De Schattelijn
Geertruidenberg
Diligentia
Den Haag
Dok6
Panningen
Dorpshuis OverEntinghe
Dwingeloo
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
Het Evertshuis
Bodegraven
Het Postkantoor
Bovenkarspel
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Koningshof
Maassluis
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Ledeltheater
Oostburg
20:00
Meervaart
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
00:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
S.C.C. De Enck
Oirschot
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Ogterop
Meppel
SplotsZ
Roelofarendsveen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater Ludens
Voorburg
Theater Walhalla
Rotterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wilminktheater
Enschede
Zaantheater
Zaandam
za 10 nov
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
20:15
De Dialoog
Ermelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Speeldoos
Vught
DeMess
Naarden
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
Flint
Amersfoort
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
Het Klooster
Woerden
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Meervaart
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Parktheater
Eindhoven
Pier K Nieuw-Vennep
Nieuw Vennep
20:15
Podium onder de toren
Grootschermer
Pook
Oostknollendam
Posttheater
Arnhem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
1
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Kom
Nieuwegein
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Tuin
Leusden
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Theater PePijn
Den Haag
Theater RhederArt
Dieren

vrijdag 09 november 2018

Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas ATLAS Theater, Emmen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit C.C. Deurne, Deurne
20:15
Louise Korthals - Alles is er Cultura, Ede
Kiki Schippers - Waar Cultuurcentrum GO, Leerdam
20:15
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Rayen Panday - Fenomeen De Kattendans, Bergeijk
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen De Kleine Komedie, Amsterdam
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise) De Maaspoort, Venlo
Jeroen van Merwijk - Lucky De Molenberg, Delfzijl
Roué Verveer - Heppie de Peppie De Muze, Noordwijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij De Schattelijn, Geertruidenberg
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Diligentia, Den Haag
William Boeva - Reset Dok6, Panningen
Arno van der Heyden - Heksenjacht Dorpshuis OverEntinghe, Dwingeloo
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd Het Evertshuis, Bodegraven
Patrick Laureij Het Postkantoor, Bovenkarspel
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018 Koningshof, Maassluis
Jasper van Kuijk - Janus Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Arie & Silvester - Wie?! Ledeltheater, Oostburg
20:00
The Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard Meervaart, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om Alles! Oude Luxor Theater, Rotterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
00:00
Sounds Niets te verliezen Podium Mozaiek, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar S.C.C. De Enck, Oirschot
Ton Kas - Kakmaker Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Jan Beuving Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
René van Meurs - Ik beloof niks Schouwburg de Lawei, Drachten
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels Schouwburg Het Park, Hoorn
Lebbis - De Bovengrens Schouwburg Ogterop, Meppel
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat SplotsZ, Roelofarendsveen
Anne-Marie Jung - Ram Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Nathalie Baartman - Breek Theater 't Pand, Gorinchem
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018 Theater 't Speelhuis, Helmond
Alex Ploeg Ultimatum Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Ali B - Koorts Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 Theater aan de Schie, Schiedam
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater Bouwkunde, Deventer
Henry van Loon - Onze Henry Theater de Bussel, Oosterhout
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Theater de Kappen, Haaksbergen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise) Theater de Stoep, Spijkenisse
Yentl en de Boer - Magie Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Piepschuim - Grote Woorden Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Theater Ludens, Voorburg
De Partizanen - Het leven an sich Theater Walhalla, Rotterdam
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW Wilminktheater, Enschede
Paul de Leeuw - Vette Pech! Zaantheater, Zaandam

zaterdag 10 november 2018

Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018 Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Ton Kas - Kakmaker Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Cultureel Centrum Heerde, Heerde
20:15
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn De Dialoog, Ermelo
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen De Kleine Komedie, Amsterdam
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme De Speeldoos, Vught
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat DeMess, Naarden
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon Diligentia, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Flint, Amersfoort
20:00
Purper - Purper's Passie Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise) Het Kielzog, Hoogezand
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Het Klooster, Woerden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Het Postkantoor, Bovenkarspel
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Junushoff Theater, Wageningen
20:30
KILL ALL KIDS KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Joos Ockels KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
The Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard Meervaart, Amsterdam
Martijn Kardol - Bang Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Howard Komproe - Live on stage Parktheater, Eindhoven
Piepschuim - Grote Woorden Pier K Nieuw-Vennep, Nieuw Vennep
20:15
Fabian Franciscus - Vlafeest Podium onder de toren, Grootschermer
Matroesjka - Brainwash Pook, Oostknollendam
Henry van Loon - Onze Henry Posttheater, Arnhem
Rayen Panday - Fenomeen Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Paul de Munnik Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Tim Fransen - Het Kromme Hout der Mensheid Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
1
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Schouwburg De Kring, Roosendaal
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus Schouwburg Ogterop, Meppel
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Theater 't Pand, Gorinchem
Lebbis - De Bovengrens Theater Aan de Slinger, Houten
Arie & Silvester - Wie?! Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater Bouwkunde, Deventer
Patrick Laureij Theater de Kom, Nieuwegein
00:00
Jasper van Kuijk - Janus Theater de Stoep, Spijkenisse
Stefano Keizers - Erg Heel Theater De Tuin, Leusden
Kiki Schippers - Waar Theater De Willem, Papendrecht
Tineke Schouten - Highlights Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels Theater Hof 88, Almelo
ANNE & LISA - Weltschmerz Theater PePijn, Den Haag
Roué Verveer - Heppie de Peppie Theater RhederArt, Dieren
Pagina -230