Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Zaantheater
Zaandam
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Theater Ludens
Voorburg
De Maaspoort
Venlo
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater aan de Schie
Schiedam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
SplotsZ
Roelofarendsveen
Dok6
Panningen
Theater de Bussel
Oosterhout
Ledeltheater
Oostburg
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
S.C.C. De Enck
Oirschot
De Muze
Noordwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Koningshof
Maassluis
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Cultuurcentrum GO
Leerdam
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Cpunt Theater
Hoofddorp
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater 't Speelhuis
Helmond
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater 't Pand
Gorinchem
De Schattelijn
Geertruidenberg
Wilminktheater
Enschede
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Cultura
Ede
Dorpshuis OverEntinghe
Dwingeloo
Schouwburg de Lawei
Drachten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Bouwkunde
Deventer
00:00
C.C. Deurne
Deurne
Theater de Kampanje
Den Helder
Diligentia
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
Het Postkantoor
Bovenkarspel
00:00
Het Evertshuis
Bodegraven
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Meervaart
Amsterdam
00:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Het Klooster
Woerden
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Junushoff Theater
Wageningen
De Speeldoos
Vught
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
Theater De Willem
Papendrecht
Pook
Oostknollendam
Theater de Kom
Nieuwegein
Pier K Nieuw-Vennep
Nieuw Vennep
DeMess
Naarden
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater De Tuin
Leusden
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
20:15
Podium onder de toren
Grootschermer
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
De Dialoog
Ermelo
00:00
Parktheater
Eindhoven
Theater RhederArt
Dieren
Theater Bouwkunde
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Posttheater
Arnhem
20:00
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
vrijdag 09 november 2018
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Zaantheater, Zaandam
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Ludens, Voorburg
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
De Maaspoort, Venlo
Tineke Schouten - Highlights
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Jan Beuving
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Leon van der Zanden - Kameleon
Agnietenhof, Tiel
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Theater de Stoep, Spijkenisse
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater aan de Schie, Schiedam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Walhalla, Rotterdam
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
SplotsZ, Roelofarendsveen
William Boeva - Reset
Dok6, Panningen
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Bussel, Oosterhout
Arie & Silvester - Wie?!
Ledeltheater, Oostburg
Anne-Marie Jung - Ram
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
S.C.C. De Enck, Oirschot
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Muze, Noordwijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Lebbis - De Bovengrens
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Koningshof, Maassluis
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Kiki Schippers - Waar
Cultuurcentrum GO, Leerdam
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Schouwburg Het Park, Hoorn
Alex Ploeg Ultimatum
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Cpunt Theater, Hoofddorp
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater 't Speelhuis, Helmond
Martijn Koning - Koning van de dieren
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater de Kappen, Haaksbergen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Goudse Schouwburg, Gouda
Nathalie Baartman - Breek
Theater 't Pand, Gorinchem
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Schattelijn, Geertruidenberg
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Wilminktheater, Enschede
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Louise Korthals - Alles is er
Cultura, Ede
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Dorpshuis OverEntinghe, Dwingeloo
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jasper van Kuijk - Janus
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Bouwkunde, Deventer
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
C.C. Deurne, Deurne
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Kampanje, Den Helder
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Diligentia, Den Haag
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Molenberg, Delfzijl
Patrick Laureij
Het Postkantoor, Bovenkarspel
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Het Evertshuis, Bodegraven
Rayen Panday - Fenomeen
De Kattendans, Bergeijk
20:00
The Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
00:00
Sounds Niets te verliezen
Podium Mozaiek, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Ali B - Koorts
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zaterdag 10 november 2018
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Het Klooster, Woerden
Anne-Marie Jung - Ram
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Junushoff Theater, Wageningen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Speeldoos, Vught
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Tim Fransen - Het Kromme Hout der Mensheid
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Martijn Kardol - Bang
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Louise Korthals - Alles is er
Theater Walhalla, Rotterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Rayen Panday - Fenomeen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Arie & Silvester - Wie?!
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
Kiki Schippers - Waar
Theater De Willem, Papendrecht
Matroesjka - Brainwash
Pook, Oostknollendam
Patrick Laureij
Theater de Kom, Nieuwegein
Piepschuim - Grote Woorden
Pier K Nieuw-Vennep, Nieuw Vennep
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
DeMess, Naarden
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
Schouwburg Ogterop, Meppel
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater De Tuin, Leusden
Lebbis - De Bovengrens
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Het Kielzog, Hoogezand
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ton Kas - Kakmaker
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Cultureel Centrum Heerde, Heerde
20:15
Fabian Franciscus - Vlafeest
Podium onder de toren, Grootschermer
20:00
Purper - Purper's Passie
Goudse Schouwburg, Gouda
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
De Dialoog, Ermelo
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Parktheater, Eindhoven
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater RhederArt, Dieren
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Bouwkunde, Deventer
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
Diligentia, Den Haag
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater PePijn, Den Haag
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Tineke Schouten - Highlights
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Henry van Loon - Onze Henry
Posttheater, Arnhem
20:00
The Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Paul de Munnik
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Flint, Amersfoort
20:30
KILL ALL KIDS
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere