CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -231
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 12 mei
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Spant!
Bussum
20:30
Schouwburg Venray
Venray
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
za 13 mei
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Chassé Theater
Breda
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Purmaryn
Purmerend
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Veste
Delft
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
1
C.C De Muze
Heusden-Zolder
1
Podium Mozaiek
Amsterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
AFAS Live
Amsterdam
2
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
De Flux
Zaandam
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
21:00
De alkeburcht
Roelofarendsveen
zo 14 mei
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
ma 15 mei
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:15
Flint
Amersfoort
di 16 mei
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Harmonie
Leeuwarden
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
Zaantheater
Zaandam
1
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
1
wo 17 mei
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Lievekamp
Oss
DeLaMar
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
1
De Harmonie
Leeuwarden
Parktheater
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
De Oosterpoort
Groningen
do 18 mei
Theater Sneek
Sneek
Theater Hof 88
Almelo
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
C.C. De steiger Boom
Boom
Theater de Schalm
Veldhoven
DeLaMar
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
1
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
Theater de Speeldoos
Baarn
Munttheater
Weert
Zaantheater
Zaandam
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
ATLAS Theater
Emmen
1
1
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Munttheater
Weert
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Schouwburg Venray
Venray
vr 19 mei
Meervaart
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel

vrijdag 12 mei 2017

20:00
De Ploeg - Pilp Fuction Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Mini & Maxi Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Jandino Asporaat - Keihard De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt Flint, Amersfoort
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Spant!, Bussum
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek Schouwburg Venray, Venray
20:30
Pieter Verelst - Mijn broer en ik De Nieuwe Kolk, Assen

zaterdag 13 mei 2017

Roué Verveer - Op Het Laatste Moment Schouwburg De Kring, Roosendaal
De Partizanen - Welkom in Partizanië Chassé Theater, Breda
Martijn Koning - Koning van de Lach Deventer Schouwburg, Deventer
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater de Purmaryn, Purmerend
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Isala Theater, Capelle aan den IJssel
André Manuel - De Onzen Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Marc-Marie Huijbregts De Kleine Komedie, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei Theater de Stoep, Spijkenisse
Ashton Brothers - Enfants Terribles Theater De Veste, Delft
Daniël Arends - De Afterparty TAQA Theater De Vest, Alkmaar
1
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer C.C De Muze, Heusden-Zolder
1
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine Podium Mozaiek, Amsterdam
Pieter Derks - Spot Theater aan de Schie, Schiedam
Foto Michael McIntyre
Michael McIntyre AFAS Live, Amsterdam
2
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction Orpheus, Apeldoorn
20:00
Mini & Maxi Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort De Oosterpoort, Groningen
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt Markant Uden, Uden
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Tim Fransen - Het Kromme Hout der Mensheid Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Harry Glotzbach / Kristel Zweers De Flux, Zaandam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
21:00
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen De alkeburcht, Roelofarendsveen

zondag 14 mei 2017

20:15
De Ploeg - Pilp Fuction Stadstheater Arnhem, Arnhem

maandag 15 mei 2017

Henry van Loon - Sleutelmoment Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Theo Maassen AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
De Grote Improvisatieshow Beatrix Theater, Utrecht
20:15
Ali B - Je Suis Ali Flint, Amersfoort

dinsdag 16 mei 2017

Sanne Wallis de Vries - Gut Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Martijn Koning - Koning van de Lach De Kleine Komedie, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles Schouwburg Amphion, Doetinchem
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer De Harmonie, Leeuwarden
Micha Wertheim - Iemand Anders Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Pieter Derks - Spot Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing Theaters Tilburg, Tilburg
Foto Ali B - Je Suis Ali
Ali B - Je Suis Ali Zaantheater, Zaandam
1
Foto Henry van Loon - Sleutelmoment
Henry van Loon - Sleutelmoment Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
1

woensdag 17 mei 2017

Roué Verveer - Op Het Laatste Moment Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Martijn Koning - Koning van de Lach De Kleine Komedie, Amsterdam
De Ploeg - Pilp Fuction Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Marc-Marie Huijbregts Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Henry van Loon - Sleutelmoment Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Karin Bloemen - Volle Bloei Theater De Lievekamp, Oss
Ashton Brothers - Enfants Terribles DeLaMar, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty Stadsschouwburg Groningen, Groningen
1
Guido Weijers - Masterclass Geluk De Harmonie, Leeuwarden
Micha Wertheim - Iemand Anders Parktheater, Eindhoven
Pieter Derks - Spot Goudse Schouwburg, Gouda
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Ali B - Je Suis Ali Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Javier Guzman - G-BIE-JER De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Cabarestafette Schouwburg Venray, Venray
20:00
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Schouwburg Venray, Venray
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen De Oosterpoort, Groningen

donderdag 18 mei 2017

Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater Sneek, Sneek
De Partizanen - Welkom in Partizanië Theater Hof 88, Almelo
Sanne Wallis de Vries - Gut Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Mike Boddé - De Geurige Man Theater de Griffioen, Amstelveen
Martijn Koning - Koning van de Lach De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Schouwburg de Lawei, Drachten
André Manuel - De Onzen Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
De Ploeg - Pilp Fuction Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Najib Amhali - (N)ergens goed voor Leidse Schouwburg, Leiden
Marc-Marie Huijbregts Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
William Boeva - Reset C.C. De steiger Boom, Boom
Karin Bloemen - Volle Bloei Theater de Schalm, Veldhoven
Ashton Brothers - Enfants Terribles DeLaMar, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty Theater de Kom, Nieuwegein
1
Marjolijn van Kooten - Paniek de Nieuwe Kerk, Zierikzee
Max van den Burg - Op een bedje van rucola Theater de Speeldoos, Baarn
Cabarestafette Munttheater, Weert
Micha Wertheim - Iemand Anders Zaantheater, Zaandam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Jandino Asporaat - Keihard ATLAS Theater, Emmen
1
1
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Munttheater, Weert
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn Schouwburg Venray, Venray

vrijdag 19 mei 2017

Roué Verveer - Op Het Laatste Moment Meervaart, Amsterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië Theater de Griffioen, Amstelveen
Sanne Wallis de Vries - Gut Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Pagina -231