Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Purmaryn
Purmerend
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Veste
Delft
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
C.C De Muze
Heusden-Zolder
Podium Mozaiek
Amsterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
De Flux
Zaandam
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
21:00
De alkeburcht
Roelofarendsveen
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:15
Flint
Amersfoort
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Harmonie
Leeuwarden
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Zaantheater
Zaandam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Lievekamp
Oss
DeLaMar
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Harmonie
Leeuwarden
Parktheater
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Theater Sneek
Sneek
Theater Hof 88
Almelo
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
C.C. De steiger Boom
Boom
Theater de Schalm
Veldhoven
DeLaMar
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
Theater de Speeldoos
Baarn
Munttheater
Weert
Zaantheater
Zaandam
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Munttheater
Weert
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Schouwburg Venray
Venray
Meervaart
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Philharmonie Haarlem
Haarlem
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
De Oosterpoort
Groningen
Leidse Schouwburg
Leiden
Orpheus
Apeldoorn
DeLaMar
Amsterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Meervaart
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Meerpaal
Dronten
Scheldetheater
Terneuzen
zaterdag 13 mei 2017
Martijn Koning - Koning van de Lach
Deventer Schouwburg, Deventer
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Purmaryn, Purmerend
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
André Manuel - De Onzen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Marc-Marie Huijbregts
De Kleine Komedie, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater de Stoep, Spijkenisse
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Veste, Delft
Daniël Arends - De Afterparty
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Podium Mozaiek, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
Theater aan de Schie, Schiedam
Michael McIntyre
AFAS Live, Amsterdam
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Mini & Maxi
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Markant Uden, Uden
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Tim Fransen - Het Kromme Hout der Mensheid
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Harry Glotzbach / Kristel Zweers
De Flux, Zaandam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
21:00
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
De alkeburcht, Roelofarendsveen
zondag 14 mei 2017
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Stadstheater Arnhem, Arnhem
maandag 15 mei 2017
Henry van Loon - Sleutelmoment
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Theo Maassen
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
De Grote Improvisatieshow
Beatrix Theater, Utrecht
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Flint, Amersfoort
dinsdag 16 mei 2017
Sanne Wallis de Vries - Gut
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
De Harmonie, Leeuwarden
Micha Wertheim - Iemand Anders
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ali B - Je Suis Ali
Zaantheater, Zaandam
Henry van Loon - Sleutelmoment
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
woensdag 17 mei 2017
Roué Verveer - Op Het Laatste Moment
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Marc-Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Henry van Loon - Sleutelmoment
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater De Lievekamp, Oss
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Harmonie, Leeuwarden
Micha Wertheim - Iemand Anders
Parktheater, Eindhoven
Pieter Derks - Spot
Goudse Schouwburg, Gouda
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Javier Guzman - G-BIE-JER
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Cabarestafette
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
De Oosterpoort, Groningen
donderdag 18 mei 2017
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Sneek, Sneek
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Hof 88, Almelo
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Mike Boddé - De Geurige Man
Theater de Griffioen, Amstelveen
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg de Lawei, Drachten
André Manuel - De Onzen
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Leidse Schouwburg, Leiden
Marc-Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
William Boeva - Reset
C.C. De steiger Boom, Boom
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater de Schalm, Veldhoven
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Kom, Nieuwegein
Marjolijn van Kooten - Paniek
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater de Speeldoos, Baarn
Cabarestafette
Munttheater, Weert
Micha Wertheim - Iemand Anders
Zaantheater, Zaandam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Munttheater, Weert
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Schouwburg Venray, Venray
vrijdag 19 mei 2017
Roué Verveer - Op Het Laatste Moment
Meervaart, Amsterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater de Griffioen, Amstelveen
Sanne Wallis de Vries - Gut
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Mike Boddé - De Geurige Man
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Maagd, Bergen op Zoom
André Manuel - De Onzen
De Oosterpoort, Groningen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Leidse Schouwburg, Leiden
Karin Bloemen - Volle Bloei
Orpheus, Apeldoorn
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Theater de Stoep, Spijkenisse
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Meervaart, Amsterdam
Micha Wertheim - Iemand Anders
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Pieter Derks - Spot
De Meerpaal, Dronten
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Scheldetheater, Terneuzen