CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -231
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
ma 05 nov
Parktheater
Eindhoven
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
di 06 nov
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Parktheater
Eindhoven
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
1
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
wo 07 nov
Grenswerk
Venlo
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Goudse Schouwburg
Gouda
Dok6
Panningen
00:00
Dok6
Panningen
00:00
Theater De Boerderij
Huizen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Veste
Delft
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
Podium Boxtel
Boxtel
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Dakota
Den Haag
Schouwburg Odeon
Zwolle
Het Klooster
Woerden
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
1
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
1
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Studio de Bakkerij
Rotterdam
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
do 08 nov
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Koornbeurs
Franeker
De Kattendans
Bergeijk
Theater De Kolk
Assen
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Kom
Nieuwegein
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Jan van Besouw
Goirle
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Lochem
Lochem
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
1
Diligentia
Den Haag
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Idea
Soest
Wilminktheater
Enschede
Theater de Schalm
Veldhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Fransche School Culemborg
Culemborg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Walhalla
Rotterdam
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Markant Uden
Uden
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
vr 09 nov
Dok6
Panningen

maandag 05 november 2018

Ali B - Koorts Parktheater, Eindhoven
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus De Kleine Komedie, Amsterdam

dinsdag 06 november 2018

Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Schouwburg Amphion, Doetinchem
André Manuel - DREEJKLEZOEW Schouwburg Odeon, Zwolle
Paul de Leeuw - Vette Pech! Schouwburg De Kring, Roosendaal
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Ali B - Koorts Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theater de Voorveghter, Hardenberg
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
1
20:00
Leonard Bernstein / Toine Sporken - Luistervinken Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Dood The Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard Meervaart, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen

woensdag 07 november 2018

Jeroen Leenders Grenswerk, Venlo
Maartje & Kine - Vibrato Agora Theater Lelystad, Lelystad
Yentl en de Boer - Magie Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen Goudse Schouwburg, Gouda
Marco Lopes - Moedt Dok6, Panningen
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Dok6, Panningen
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel Theater De Boerderij, Huizen
Richard Groenendijk - Om Alles! Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jan Beuving - Rotatie Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Matroesjka - Brainwash Theater aan de Schie, Schiedam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018 Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Louise Korthals - Alles is er Theater De Leest, Waalwijk
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise) Theater De Veste, Delft
Sara Kroos - Zonder Verdoving Deventer Schouwburg, Deventer
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Diligentia, Den Haag
Arie & Silvester - Wie?! Podium Boxtel, Boxtel
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Anne-Marie Jung - Ram Theater Dakota, Den Haag
André Manuel - DREEJKLEZOEW Schouwburg Odeon, Zwolle
Alex Ploeg Ultimatum Het Klooster, Woerden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Stadstheater Arnhem, Arnhem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 Leidse Schouwburg, Leiden
1
Stefano Keizers - Erg Heel Theater Zuidplein, Rotterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theater de Voorveghter, Hardenberg
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
1
20:00
The Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard Meervaart, Amsterdam
20:00
Edson Da Graça - Wakker Studio de Bakkerij, Rotterdam
20:15
Esther Scheldwacht / Kees Hulst De Weijer, Boxmeer
20:15
Purper - Purper's Passie Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Jeroen van Merwijk - Lucky De Maaspoort, Venlo
20:15
Jandino Asporaat - Judeska in de TBS-kliniek Markant Uden, Uden
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Max van den Burg - Paasbest Rietveld Theater, Delft
20:30
Comedy Night Podium Victorie, Alkmaar

donderdag 08 november 2018

Thijs Kemperink - Bonje Schouwburg De Kring, Roosendaal
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Theater De Willem, Papendrecht
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Theater de Koornbeurs, Franeker
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 De Kattendans, Bergeijk
Yentl en de Boer - Magie Theater De Kolk, Assen
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen Theater de Kampanje, Den Helder
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Schouwburg Cuijk, Cuijk
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise) Schouwburg Amphion, Doetinchem
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Theater de Kom, Nieuwegein
Richard Groenendijk - Om Alles! Oude Luxor Theater, Rotterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Parktheater, Eindhoven
Johan Goossens - Vlam Theater De Winsinghhof, Roden
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Theater de Kom, Nieuwegein
Matroesjka - Brainwash Stadsschouwburg Groningen, Groningen
René van Meurs - Ik beloof niks Jan van Besouw, Goirle
Lebbis - De Bovengrens Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018 Schouwburg Lochem, Lochem
Tineke Schouten - Highlights Agora Theater Lelystad, Lelystad
Sara Kroos - Zonder Verdoving Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
1
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Diligentia, Den Haag
Arie & Silvester - Wie?! TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Anne-Marie Jung - Ram Theater Idea, Soest
André Manuel - DREEJKLEZOEW Wilminktheater, Enschede
Alex Ploeg Ultimatum Theater de Schalm, Veldhoven
Paul de Leeuw - Vette Pech! Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Martijn Koning - Koning van de dieren Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Kiki Schippers - Waar Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Fransche School Culemborg, Culemborg
Kasper van der Laan - Gewapend karton Schouwburg Cuijk, Cuijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
De Partizanen - Het leven an sich Theater Walhalla, Rotterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 Schouwburg Het Park, Hoorn
Ali B - Koorts Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ton Kas - Kakmaker Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
The Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard Meervaart, Amsterdam
20:00
Enge Buren - Vreemde Vogels Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Rayen Panday - Fenomeen Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Joke de Kruijff / Mariska van Kolck / Marleen van der Loo - Liften Markant Uden, Uden
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Maartje & Kine - Vibrato Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg

vrijdag 09 november 2018

William Boeva - Reset Dok6, Panningen
Pagina -231