CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -232
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
di 11 apr
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Parktheater
Eindhoven
wo 12 apr
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Goudse Schouwburg
Gouda
De Maaspoort
Venlo
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
ATLAS Theater
Emmen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Scheldetheater
Terneuzen
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theaters Tilburg
Tilburg
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater De Omval
Diemen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
do 13 apr
Schaffelaartheater
Barneveld
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Munttheater
Weert
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Cardo
Groesbeek
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
De Skâns
Gorredijk
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater De Kolk
Assen
Theater de Spiegel
Zwolle
De Domijnen
Sittard
Schouwburg Almere
Almere
De Oosterpoort
Groningen
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
vr 14 apr
Posttheater
Arnhem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater De Leest
Waalwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater aan de Schie
Schiedam
De Kattendans
Bergeijk
Theater De Kolk
Assen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Venray
Venray
3
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
C.C. Belgica
Dendermonde
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Martiniplaza
Groningen
1
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg Hengelo
Hengelo
1
za 15 apr
Agnietenhof
Tiel
C.C. Den Herd
Bladel
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Purmaryn
Purmerend

dinsdag 11 april 2017

20:00
Ali B - Je Suis Ali AFAS Circustheater, Scheveningen
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Getekend Flint, Amersfoort
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
George van Houts - Kom Plot Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop! Parktheater, Eindhoven

woensdag 12 april 2017

De Partizanen - Welkom in Partizanië Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Jochen Otten KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
René van Meurs - Even goede vrienden Goudse Schouwburg, Gouda
Martijn Koning - Koning van de Lach De Maaspoort, Venlo
Lenette van Dongen - Tegenwind Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Katinka Polderman - Polderman tiert welig De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar ATLAS Theater, Emmen
Karin Bloemen - Volle Bloei Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Daniël Arends - De Afterparty Scheldetheater, Terneuzen
Micha Wertheim - Iemand Anders Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Pieter Derks - Spot Theaters Tilburg, Tilburg
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Schouwburg Venray, Venray
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
George van Houts - Kom Plot Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Matroesjka - Brainwash Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Ali B - Je Suis Ali Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Theater De Omval, Diemen
De Jong & Van Santen Schouwburg Amstelveen, Amstelveen

donderdag 13 april 2017

De Partizanen - Welkom in Partizanië Schaffelaartheater, Barneveld
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kirsten van Teijn - Zalf Schouwburg de Lawei, Drachten
Sanne Wallis de Vries - Gut Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
René van Meurs - Even goede vrienden Munttheater, Weert
Martijn Koning - Koning van de Lach TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lenette van Dongen - Tegenwind Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Katinka Polderman - Polderman tiert welig De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Theater Cardo, Groesbeek
André Manuel - De Onzen Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Matroesjka - Brainwash De Skâns, Gorredijk
Najib Amhali - (N)ergens goed voor Theater aan de Schie, Schiedam
Henry van Loon - Sleutelmoment Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Youp van 't Hek - Licht Theater De Kolk, Assen
Karin Bloemen - Volle Bloei Theater de Spiegel, Zwolle
Cabarestafette De Domijnen, Sittard
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Schouwburg Almere, Almere
Micha Wertheim - Iemand Anders De Oosterpoort, Groningen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Schouwburg Venray, Venray
20:00
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Ali B - Je Suis Ali Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Parktheater, Eindhoven
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt De Maaspoort, Venlo
20:15
Loes en die kleine / Micha Ghorghy Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit Het Klooster, Woerden
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek Posttheater, Arnhem
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen Theaters Tilburg, Tilburg

vrijdag 14 april 2017

De Partizanen - Welkom in Partizanië Posttheater, Arnhem
Kirsten van Teijn - Zalf Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Marco Lopes - Saudade Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Sanne Wallis de Vries - Gut Theater De Leest, Waalwijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Theater de Koornbeurs, Franeker
Najib Amhali - (N)ergens goed voor Theater aan de Schie, Schiedam
Henry van Loon - Sleutelmoment De Kattendans, Bergeijk
Youp van 't Hek - Licht Theater De Kolk, Assen
Daniël Arends - De Afterparty Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pieter Derks - Spot Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Schouwburg Venray, Venray
3
Micha Wertheim - Iemand Anders Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
William Boeva - Reset C.C. Belgica, Dendermonde
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Ali B - Je Suis Ali Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Jandino Asporaat - Keihard Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Watskeburt?! - de musical Martiniplaza, Groningen
1
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Karin Bloemen - Volle Bloei Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum De Poorterij, Zaltbommel
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort De Speeldoos, Vught
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola Chassé Theater, Breda
20:30
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op Theater de Spiegel, Zwolle
Foto Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Schouwburg Hengelo, Hengelo
1

zaterdag 15 april 2017

De Partizanen - Welkom in Partizanië Agnietenhof, Tiel
Kirsten van Teijn - Zalf C.C. Den Herd, Bladel
Marco Lopes - Saudade Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Mike Boddé - De Geurige Man TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Martijn Koning - Koning van de Lach Theater de Purmaryn, Purmerend
Pagina -232