CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -232
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 21 feb
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Spant!
Bussum
20:00
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:30
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
1
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Almere
Almere
1
20:00
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
zo 22 feb
20:00
Theater De Verbeelding
Purmerend
15:00
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
ma 23 feb
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
1
di 24 feb
20:15
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
1
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
wo 25 feb
20:30
Zaantheater
Zaandam
Markant Uden
Uden
20:00
Pitboel Theater
Sittard
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Koningshof
Maassluis
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
21:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Theater De Veste
Delft
20:15
Musis
Arnhem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Café Jong Belegen
Alkmaar
1
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
do 26 feb
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Diligentia
Den Haag
1
20:00
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Taverne
Bergen
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater Hof 88
Almelo
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
vr 27 feb
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Gryphus
Vierlingsbeek
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Hoftheater
Raalte
20:00
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:00
C.C. De Woeker
Oudenaarde
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Harmonie
Leeuwarden
1
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater 't Speelhuis
Helmond
1
20:00
C.C. De Pas
Heesch
20:30
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:30
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede

zaterdag 21 februari 2015

20:00
De Getergde Mannen - Dat Hakt Erin Zeg! Theater De Omval, Diemen
20:30
Harteveld en Fretz - Kleur bekennen Theater PePijn, Den Haag
20:00
Johan Goossens - Daglicht Spant!, Bussum
20:00
André Manuel - Het Geval Apart C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:30
Eva Crutzen - Bankzitten Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
International Comedy Roulette Posttheater, Arnhem
20:00
De Partizanen - De Partizanen Orpheus, Apeldoorn
20:00
Jetty Mathurin - #LOL Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:30
Speelman en Speelman | Lach het weg Meervaart, Amsterdam
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise) Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Max van den Burg - Amok Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen De Kleine Komedie, Amsterdam
Foto Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook Flint, Amersfoort
1
20:00
Najib Amhali - I Am Hali Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Foto Javier Guzman- Absurd Verlicht
Javier Guzman- Absurd Verlicht Schouwburg Almere, Almere
1
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten Theater Hof 88, Almelo
20:00
Brokstukken - Heavy Balls Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch

zondag 22 februari 2015

20:00
Johan Goossens - Daglicht Theater De Verbeelding, Purmerend
15:00
Voor De Prijzen en De Roem Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:00
De Getergde Mannen - Dat Hakt Erin Zeg! Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Harteveld en Fretz - Kleur bekennen Theater PePijn, Den Haag

maandag 23 februari 2015

Foto Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
1

dinsdag 24 februari 2015

20:15
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel Theater Geert Teis, Stadskanaal
Foto Daniël Arends - Carte Blanche
Daniël Arends - Carte Blanche Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
1
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise) Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw Theater De Veste, Delft
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch

woensdag 25 februari 2015

20:30
Eva Crutzen - Bankzitten Zaantheater, Zaandam
Henry van Loon | Sluimer Markant Uden, Uden
20:00
Raymon Rodenburg Pitboel Theater, Sittard
20:00
Fuad Hassen - Pareidolia Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Lenette van Dongen - Roedel Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
20:00
André Manuel - Het Geval Apart Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor Koningshof, Maassluis
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Najib Amhali - I Am Hali De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Ali B beken(d)t Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen! Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
21:00
Rayen Panday - Vrijspraak Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw Theater De Veste, Delft
20:15
Brainpower / Jörgen Raymann - Twee-eiig Musis, Arnhem
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Comedy Inc. Café Jong Belegen, Alkmaar
1
Daniël Arends - Carte Blanche Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch

donderdag 26 februari 2015

20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
De Partizanen - De Partizanen Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was Markant Uden, Uden
20:00
Jetty Mathurin - #LOL Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise) Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Onno Innemee - Ojee, papadag! Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Najib Amhali - I Am Hali De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Anuar - Integer Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Piepschuim - Recept Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Ellen Dikker - Groene Vingers Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Ali B beken(d)t De Vorstin, Hilversum
20:30
Eric van Sauers Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
René van Meurs - Voor de Storm Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Nathalie Baartman - Louter Wilminktheater, Enschede
20:30
Rayen Panday - Vrijspraak Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Reijn en Goed - The Friendshow Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Raf Walschaerts Diligentia, Den Haag
1
20:00
Max van den Burg - Amok C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Comedyclub Bergen Taverne, Bergen
20:30
Harteveld en Fretz - Kleur bekennen Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Anne Jan Toonstra - Oi Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Begijn le Bleu | Speciaal voor u! Meervaart, Amsterdam
20:00
De Getergde Mannen - Dat Hakt Erin Zeg! Theater Hof 88, Almelo
Daniël Arends - Carte Blanche Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch

vrijdag 27 februari 2015

20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise) Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Marco Roelofs - Ramkoers Gryphus, Vierlingsbeek
20:00
Urbanus Zelf! De Maaspoort, Venlo
20:00
Johan Goossens - Daglicht Werftheater, Utrecht
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Jetty Mathurin - #LOL Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
René van Meurs - Voor de Storm Hoftheater, Raalte
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde Fidei et Arti, Oudenbosch
20:00
Katinka Polderman - Polderman baart zorgen C.C. De Woeker, Oudenaarde
20:30
Eva Crutzen - Bankzitten Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Foto Najib Amhali - I Am Hali
Najib Amhali - I Am Hali De Harmonie, Leeuwarden
1
20:00
De Getergde Mannen - Dat Hakt Erin Zeg! Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde Schouwburg Hengelo, Hengelo
Foto Droog Brood - Kissy Kissy
Droog Brood - Kissy Kissy Theater 't Speelhuis, Helmond
1
20:00
Max van den Burg - Amok C.C. De Pas, Heesch
20:30
Ali B beken(d)t Theater de Kappen, Haaksbergen
20:00
De Partizanen - De Partizanen Theater de Mythe, Goes
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor De Schattelijn, Geertruidenberg
20:30
Thijs Kemperink - Gas d'r op De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Pagina -232