Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Oude Luxor Theater
Rotterdam
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater aan de Schie
Schiedam
De Boodschap
Rijen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Hof 88
Almelo
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater De Veste
Delft
Diligentia
Den Haag
DeLaMar
Amsterdam
Het Evertshuis
Bodegraven
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Meervaart
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Veluvine
Nunspeet
Leidse Schouwburg
Leiden
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater de Kampanje
Den Helder
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C. De Pas
Heesch
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Leest
Waalwijk
DeMess
Naarden
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Spant!
Bussum
Theater De Willem
Papendrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Wilminktheater
Enschede
Diligentia
Den Haag
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Hof 88
Almelo
Junushoff Theater
Wageningen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Kom
Nieuwegein
Figi Theater
Zeist
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
DeLaMar
Amsterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
Schouwburg Het Park
Hoorn
van Beresteyn
Veendam
Koningshof
Maassluis
Het Musiater
Zevenaar
Theater De Lampegiet
Veenendaal
00:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
00:00
Theater De Musketon
Utrecht
De Klif
Nijmegen
00:00
Diligentia
Den Haag
Posttheater
Arnhem
Kennemer Theater
Beverwijk
Zaal Onder De Toren
Wissenkerke
Theater De Omval
Diemen
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater De Winsinghhof
Roden
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Goudse Schouwburg
Gouda
Scheldetheater
Terneuzen
Het Klooster
Woerden
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater Zuidplein
Rotterdam
Studio de Bakkerij
Rotterdam
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theaterpand Weesp
Weesp
Gryphus
Vierlingsbeek
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Muse
Malden
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Fransche School Culemborg
Culemborg
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Amphion
Doetinchem
woensdag 31 oktober 2018
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater aan de Schie, Schiedam
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Boodschap, Rijen
Kiki Schippers - Waar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Hof 88, Almelo
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Ali B - Koorts
Theater De Veste, Delft
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Diligentia, Den Haag
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Het Evertshuis, Bodegraven
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Koornbeurs, Franeker
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Posttheater, Arnhem
20:30
Martijn Kardol Bang
Meervaart, Amsterdam
donderdag 01 november 2018
Hadewych Minis - Minis Plus
Goudse Schouwburg, Gouda
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Veluvine, Nunspeet
Yentl en de Boer - Magie
Leidse Schouwburg, Leiden
Brigitte Kaandorp - Eh...
De Maagd, Bergen op Zoom
Purper - Purper's Passie
Theater de Kampanje, Den Helder
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Oldenhermanns - UNSEXED
C.C. De Pas, Heesch
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater De Leest, Waalwijk
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
DeMess, Naarden
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theaterhotel Almelo, Almelo
Matroesjka - Brainwash
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Patrick Laureij
Spant!, Bussum
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Willem, Papendrecht
Rayen Panday - Fenomeen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Lebbis - De Bovengrens
Wilminktheater, Enschede
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Diligentia, Den Haag
Claudia de Breij - Nu
Goudse Schouwburg, Gouda
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Louise Korthals - Alles is er
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Deventer Schouwburg, Deventer
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater Zuidplein, Rotterdam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater De Lievekamp, Oss
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Lochem, Lochem
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Hof 88, Almelo
Alex Ploeg Ultimatum
Junushoff Theater, Wageningen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Lindenberg Theater, Nijmegen
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Kom, Nieuwegein
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Figi Theater, Zeist
Ali B - Koorts
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Kampanje, Den Helder
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Bert Visscher
Agnietenhof, Tiel
20:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Weijer, Boxmeer
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Jeroen Leenders
Nieuwe Nor, Heerlen
vrijdag 02 november 2018
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Schouwburg Het Park, Hoorn
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
van Beresteyn, Veendam
Nathalie Baartman - Breek
Koningshof, Maassluis
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Het Musiater, Zevenaar
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Lampegiet, Veenendaal
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater De Musketon, Utrecht
Kirsten van Teijn - Nobel
De Klif, Nijmegen
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Diligentia, Den Haag
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Posttheater, Arnhem
Richard Groenendijk - Om Alles!
Kennemer Theater, Beverwijk
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Zaal Onder De Toren, Wissenkerke
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater De Omval, Diemen
Jan Beuving - Rotatie
Kennemer Theater, Beverwijk
Johan Goossens - Vlam
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Matroesjka - Brainwash
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Patrick Laureij
Podium Hoge Woerd, De Meern
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Winsinghhof, Roden
Rayen Panday - Fenomeen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Cpunt Theater, Hoofddorp
Claudia de Breij - Nu
Goudse Schouwburg, Gouda
Tineke Schouten - Highlights
Scheldetheater, Terneuzen
Louise Korthals - Alles is er
Het Klooster, Woerden
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater Zuidplein, Rotterdam
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Studio de Bakkerij, Rotterdam
Arie & Silvester - Wie?!
S.C.C. De Ruchte, Someren
Anne-Marie Jung - Ram
Theaterpand Weesp, Weesp
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Gryphus, Vierlingsbeek
Alex Ploeg Ultimatum
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Arno van der Heyden - Heksenjacht
De Muse, Malden
Martijn Koning - Koning van de dieren
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Fransche School Culemborg, Culemborg
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Agnietenhof, Tiel
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Amphion, Doetinchem