CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -233
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 12 mei
20:30
Wilminktheater
Enschede
vr 13 mei
Goudse Schouwburg
Gouda
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Bellevue
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Maaspoort
Venlo
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Zuidplein
Rotterdam
Posttheater
Arnhem
Theater De Veste
Delft
Theater de Spiegel
Zwolle
De Kattendans
Bergeijk
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Theater het Pakhuis
Hoorn
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
za 14 mei
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Almere
Almere
1
C.C. Cultura
Nootdorp
Theater Hof 88
Almelo
Flint
Amersfoort
Theater De Veste
Delft
C.C. Cultura
Nootdorp
Zaantheater
Zaandam
Goudse Schouwburg
Gouda
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Zinin
Nijverdal
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
1
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
zo 15 mei
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
1
16:00
Q-Factory
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
1
ma 16 mei
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
3
di 17 mei
Theater De Storm
Winterswijk
Orpheus
Apeldoorn
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theaters Tilburg
Tilburg
1
wo 18 mei
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater De Storm
Winterswijk
1
Markant Uden
Uden
Theater de Purmaryn
Purmerend
1
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Studio de Bakkerij
Rotterdam
do 19 mei
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Sneek
Sneek
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Amphion
Doetinchem
1
1
De Maaspoort
Venlo
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater 't Speelhuis
Helmond
Musis
Arnhem
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
1
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
1
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
BG-22-24
Almere
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
vr 20 mei
Nova Kiel
Antwerpen

donderdag 12 mei 2016

20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen Wilminktheater, Enschede

vrijdag 13 mei 2016

Youp van 't Hek - Licht Goudse Schouwburg, Gouda
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Leids Cabaret Festival - finalistentour Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
De Partizanen - De Partizanen Theater Bellevue, Amsterdam
Cabarestafette Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Kasper van Kooten De Maaspoort, Venlo
Kommil Foo - Schoft TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Roué Verveer - Op het laatste moment Theater Zuidplein, Rotterdam
Murth Mossel - Voors en tegens Posttheater, Arnhem
Ashton Brothers - Enfants Terribles Theater De Veste, Delft
Nathalie Baartman - Louter Theater de Spiegel, Zwolle
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf De Kattendans, Bergeijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Theater De Lievekamp, Oss
Dolf Jansen - Hardverwarmend Schouwburg Het Park, Hoorn
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Intouchables Orpheus, Apeldoorn
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
De Grote Improvisatieshow Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen Zaantheater, Zaandam
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk Dok6, Panningen
20:15
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Lenette van Dongen - Tegenwind Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Arin Manuelyan / Eric van der Woude / John Kleppe / Oscar Arnold / Pau Theater het Pakhuis, Hoorn
20:30
Johan Goossens - Daglicht De Speeldoos, Vught
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:30
André Manuel Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Bert Gabriels Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer

zaterdag 14 mei 2016

Leids Cabaret Festival - finalistentour Deventer Schouwburg, Deventer
De Partizanen - De Partizanen Theater Bellevue, Amsterdam
Roué Verveer - Op het laatste moment Schouwburg Almere, Almere
1
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk C.C. Cultura, Nootdorp
Lankmoed - Onvergetelijk Theater Hof 88, Almelo
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen Flint, Amersfoort
Ashton Brothers - Enfants Terribles Theater De Veste, Delft
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden C.C. Cultura, Nootdorp
Lenette van Dongen - Tegenwind Zaantheater, Zaandam
Lebbis - De Paardenpoetser Goudse Schouwburg, Gouda
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Dolf Jansen - Hardverwarmend Theater Zinin, Nijverdal
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Foto Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
1
20:00
Intouchables Orpheus, Apeldoorn
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Johan Goossens - Daglicht Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Roel C. Verburg Comedy Cafe, Amsterdam
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde Theater Peeriscoop, Gorinchem

zondag 15 mei 2016

15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag Koninklijke Schouwburg, Den Haag
1
16:00
De Zondagmiddag Empathieshow Q-Factory, Amsterdam
Foto Hans Teeuwen
Hans Teeuwen Koninklijke Schouwburg, Den Haag
1

maandag 16 mei 2016

20:00
De zondagmiddag empathieshow Q-Factory, Amsterdam
Foto Ali B - Je Suis Ali
Ali B - Je Suis Ali Zaantheater, Zaandam
3

dinsdag 17 mei 2016

Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Theater De Storm, Winterswijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles Orpheus, Apeldoorn
Lebbis - De Paardenpoetser Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Ali B - Je Suis Ali Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Roué Verveer - Op het laatste moment Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Foto Youp van 't Hek - Licht
Youp van 't Hek - Licht Theaters Tilburg, Tilburg
1

woensdag 18 mei 2016

Hans Liberg - Jazz & Comedy TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kasper van Kooten Schouwburg Het Park, Hoorn
Roué Verveer - Op het laatste moment Schouwburg de Lawei, Drachten
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Theater De Storm, Winterswijk
1
Ashton Brothers - Enfants Terribles Markant Uden, Uden
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater de Purmaryn, Purmerend
1
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Oude Luxor Theater, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Hans Teeuwen Wilminktheater, Enschede
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Intouchables Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Youp van 't Hek - Licht Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Arjan Kleton / Dario di Mango / Hans Dekker / Jeroen Bloemhoff / Jorn Studio de Bakkerij, Rotterdam

donderdag 19 mei 2016

Patrick Laureij - Dekking Hoog De Kleine Komedie, Amsterdam
Leids Cabaret Festival - finalistentour Orpheus, Apeldoorn
Hans Liberg - Jazz & Comedy Theater De Lievekamp, Oss
Kasper van Kooten Theater Sneek, Sneek
Roué Verveer - Op het laatste moment Theater de Kampanje, Den Helder
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Schouwburg Amphion, Doetinchem
1
1
Ashton Brothers - Enfants Terribles De Maaspoort, Venlo
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater de Purmaryn, Purmerend
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Theater 't Speelhuis, Helmond
Dolf Jansen - Hardverwarmend Musis, Arnhem
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Peter Heerschop - Van horen zeggen De Meenthe, Steenwijk
20:00
Ali B - Je Suis Ali Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Foto Hans Teeuwen
Hans Teeuwen Wilminktheater, Enschede
1
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Emilio Guzman Leidse Schouwburg, Leiden
1
20:15
Intouchables Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Youp van 't Hek - Licht Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Bader el Khalfi / Cristian Pielich / Dani Urka / Dario di Mango / Dave BG-22-24, Almere
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Oldenosborn Parkstad Limburg Theaters, Heerlen

vrijdag 20 mei 2016

Alex Agnew - Unfinished Business Nova Kiel, Antwerpen
Pagina -233