Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Zaantheater
Zaandam
Theater Hof 88
Almelo
Theater De Kik
Elst
15:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
14:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Meervaart
Amsterdam
Podium Hoge Woerd
De Meern
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
013
Tilburg
Zaantheater
Zaandam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Hoftheater
Raalte
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
De Oosterpoort
Groningen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Orpheus
Apeldoorn
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater De Veste
Delft
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Veste
Delft
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater De Kolk
Assen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
zaterdag 17 december 2016
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
De Partizanen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Het Veur Theater, Leidschendam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Zaantheater, Zaandam
André Manuel - De Onzen
Theater Hof 88, Almelo
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Theater De Kik, Elst
zondag 18 december 2016
15:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
De Kleine Komedie, Amsterdam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
14:00
The Sunshine Boys
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
maandag 19 december 2016
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Watskeburt?! - de musical
Meervaart, Amsterdam
20:30
Steve-O
De Oosterpoort, Groningen
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
DeLaMar, Amsterdam
dinsdag 20 december 2016
20:15
Watskeburt?! - de musical
Meervaart, Amsterdam
Tineke Schouten - T-splitsing
Cpunt Theater, Hoofddorp
19:45
Steve-O
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Cpunt Theater, Hoofddorp
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
NUHR
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Lebbis - Good News Show
Diligentia, Den Haag
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Gina Yashere
Comedy Cafe, Amsterdam
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Dolf Jansen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
woensdag 21 december 2016
Youp van 't Hek - Licht
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Watskeburt?! - de musical
Meervaart, Amsterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Podium Hoge Woerd, De Meern
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Cpunt Theater, Hoofddorp
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
The Sunshine Boys
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Steve-O
013, Tilburg
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Zaantheater, Zaandam
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Pieter Derks - Spot
Hoftheater, Raalte
20:00
NUHR
Schaffelaartheater, Barneveld
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Fulcotheater, IJsselstein
Johan Goossens - Daglicht
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
DeLaMar, Amsterdam
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater De Veste, Delft
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Eva Crutzen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Junushoff Theater, Wageningen
donderdag 22 december 2016
Youp van 't Hek - Licht
Orpheus, Apeldoorn
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
The Sunshine Boys
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Purper - Purper's vier jaargetijden
De Nieuwe Kolk, Assen
Pieter Derks - Spot
Theater de Griffioen, Amstelveen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Cpunt Theater, Hoofddorp
Lebbis - Good News Show
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Flint, Amersfoort
20:30
Jochen Otten
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Heineken Music Hall, Amsterdam
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater de Koornbeurs, Franeker
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater De Veste, Delft
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
André Manuel - De Onzen
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater De Leest, Waalwijk
vrijdag 23 december 2016
Youp van 't Hek - Licht
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Schouwburg Het Park, Hoorn
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Theater De Veste, Delft
20:00
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
De Nieuwe Kolk, Assen
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Theater De Kolk, Assen
20:00
The Sunshine Boys
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Theater aan de Schie, Schiedam
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater de Kom, Nieuwegein
Pieter Derks - Spot
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
De Meenthe, Steenwijk
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Kerst met Karst
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen