Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Beun
Heiloo
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Kolk
Assen
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Grenedeer
Gronsveld
Theater PePijn
Den Haag
Theater Sneek
Sneek
Theater Walhalla
Rotterdam
00:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
00:00
Theaterpand Weesp
Weesp
Veluvine
Nunspeet
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Werftheater
Utrecht
Agora Theater Druten
Druten
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Anna theater
Helmond
BREStheater
Brielle
20:30
C.C. De Kei
Reusel
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
Chassé Theater
Breda
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
De Kattendans
Bergeijk
20:00
De Reggehof
Goor
De Smeltkroes
Maarheeze
00:00
De Zwaan
Uitgeest
DeMess
Naarden
Diligentia
Den Haag
Dorpshuis De Drijscheer
Alteveer
Fidei et Arti
Oudenbosch
Fransche School Culemborg
Culemborg
Het Trefpunt
Warmond
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kennemer Theater
Beverwijk
Leidse Schouwburg
Leiden
Markant Uden
Uden
20:00
Parkgebouw
Rijssen
Parktheater
Eindhoven
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Boerderij
Huizen
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Veste
Delft
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Ludens
Voorburg
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
00:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Werftheater
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Paard
Den Haag
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
16:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
15:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater PePijn
Den Haag
Agnietenhof
Tiel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Jan van Besouw
Goirle
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Mythe
Goes
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
00:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
De Boodschap
Rijen
00:00
De Domijnen
Sittard
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Meervaart
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Papenstraattheater
Zwolle
20:30
Posttheater
Arnhem
vrijdag 26 oktober 2018
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Bouwkunde, Deventer
Maartje & Kine - Vibrato
Theater de Beun, Heiloo
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater de Griffioen, Amstelveen
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Kolk, Assen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Schalm, Veldhoven
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater Grenedeer, Gronsveld
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater PePijn, Den Haag
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater Sneek, Sneek
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Walhalla, Rotterdam
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Theater Zuidplein, Rotterdam
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theaterpand Weesp, Weesp
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Veluvine, Nunspeet
Nathalie Baartman - Breek
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Werftheater, Utrecht
zaterdag 27 oktober 2018
Martijn Koning - Koning van de dieren
Agora Theater Druten, Druten
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
Anna theater, Helmond
Patrick Laureij
BREStheater, Brielle
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
C.C. De Kei, Reusel
Matroesjka - Brainwash
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Maartje & Kine - Vibrato
Chassé Theater, Breda
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
René van Meurs - Ik beloof niks
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Piepschuim - Grote Woorden
De Reggehof, Goor
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
De Smeltkroes, Maarheeze
00:00
Marco Lopes - Moedt
De Zwaan, Uitgeest
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
DeMess, Naarden
Arie & Silvester - Wie?!
Diligentia, Den Haag
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Dorpshuis De Drijscheer, Alteveer
Johan Goossens - Vlam
Fidei et Arti, Oudenbosch
Kiki Schippers - Waar
Fransche School Culemborg, Culemborg
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Het Trefpunt, Warmond
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
Howard Komproe - Live on stage
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Kennemer Theater, Beverwijk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Leidse Schouwburg, Leiden
Ton Kas - Kakmaker
Markant Uden, Uden
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Parkgebouw, Rijssen
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Parktheater, Eindhoven
Lebbis - De Bovengrens
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Jimmy Carr
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Anne-Marie Jung - Ram
Theater 't Pand, Gorinchem
Rayen Panday - Fenomeen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Tineke Schouten - Highlights
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Bellevue, Amsterdam
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Theater De Boerderij, Huizen
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater de Griffioen, Amstelveen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Kampanje, Den Helder
Nathalie Baartman - Breek
Theater de Kom, Nieuwegein
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater De Veste, Delft
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Willem, Papendrecht
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Ludens, Voorburg
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater Sneek, Sneek
Henry van Loon - Onze Henry
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Werftheater, Utrecht
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Zaantheater, Zaandam
zondag 28 oktober 2018
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Jimmy Carr
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
PUURGELUL 27 met o.a. Sjaak Bral, Martijn Koning, Jeroen Leenders en B
Paard, Den Haag
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
16:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
15:00
Purper - Purper's Passie
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Anne-Marie Jung - Ram
Theater PePijn, Den Haag
dinsdag 30 oktober 2018
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Agnietenhof, Tiel
Kiki Schippers - Waar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Jan van Besouw, Goirle
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ton Kas - Kakmaker
Parktheater, Eindhoven
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Ogterop, Meppel
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater Bellevue, Amsterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater de Mythe, Goes
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
woensdag 31 oktober 2018
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Boodschap, Rijen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Domijnen, Sittard
Kiki Schippers - Waar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Diligentia, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Richard Groenendijk - Om Alles!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Martijn Kardol Bang
Meervaart, Amsterdam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jan Beuving - Rotatie
Papenstraattheater, Zwolle
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Posttheater, Arnhem