CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -234
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 10 apr
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
1
20:00
Theater Achterom
Hilversum
20:00
Posttheater
Arnhem
Schouwburg de Lawei
Drachten
1
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:30
De hoogte
Winsum
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
za 11 apr
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Lichtfabriek
Haarlem
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Gashouder
Dedemsvaart
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater Carrousel
Ommen
20:00
C.C. Hasselt
Hasselt
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
20:00
Capellenborg Theater
Wijhe
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Spiegeltheater
Middelburg
Theater De Willem
Papendrecht
1
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
C.C. De Kei
Reusel
20:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
1
20:15
Veluvine
Nunspeet
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Dorpshuis De Juffrouw
Hazerswoude Dorp
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
DOK 6
Panningen
20:15
De Dialoog
Ermelo
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
1
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
zo 12 apr
16:00
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
ma 13 apr
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
1
di 14 apr
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Café de Griffioen
IJmuiden
20:00
30CC/Schouwburg
Leuven
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Toneelschuur
Haarlem
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
2
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
wo 15 apr
Flint
Amersfoort
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Theater De Willem
Papendrecht
1
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam

vrijdag 10 april 2015

20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Nathalie Baartman - Louter TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook Goudse Schouwburg, Gouda
Foto Najib Amhali - I Am Hali
Najib Amhali - I Am Hali Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
1
20:00
Anuar - Integer Theater Achterom, Hilversum
20:00
Oeloek - Prille Roest Posttheater, Arnhem
Foto Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen Schouwburg de Lawei, Drachten
1
20:15
Martin Simek - Enkelspel Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe Extra Plus C.C. Achterolmen, Maaseik
20:15
Eric Koller - blijft thuis! Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Harteveld en Fretz - Kleur bekennen Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel Ledeltheater, Oostburg
20:15
Jetty Mathurin | #LOL Meervaart, Amsterdam
20:15
Lach het weg Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Kusje erop Theater Hofpoort, Coevorden
20:30
Jan Rot, Marjolein Meijers & Jan ver de Meij - Kampvuur De hoogte, Winsum
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
VARA Leids Cabaretfestival | Finalistentour 2015 Meervaart, Amsterdam
20:30
Max van den Burg - Amok Theater PePijn, Den Haag
21:00
Herman in een bakje geitenkwark -2 Theater Walhalla, Rotterdam

zaterdag 11 april 2015

Martin Simek - Enkelspel Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Buitenstaanders Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Hans Liberg - ATTACCA Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Daniël Arends - Carte Blanche De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Arie Koomen / Bas Birker / Harry Glotzbach / Jurg van Ginkel Lichtfabriek, Haarlem
20:00
Schudden - Perrongeluk Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen! Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Eric van Sauers - Ontroert Agnietenhof, Tiel
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor Gashouder, Dedemsvaart
20:00
Pieter Jouke - Tot nu toe Werftheater, Utrecht
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood Fidei et Arti, Oudenbosch
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
René van Meurs - Voor de Storm Theater Carrousel, Ommen
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe Extra Plus C.C. Hasselt, Hasselt
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Fuad Hassen - Pareidolia Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Johan Goossens - Daglicht Het Barghse Huus, s-Heerenberg
20:00
Thijs Kemperink - Gas d'r op Capellenborg Theater, Wijhe
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy De Kattendans, Bergeijk
20:00
Berit Companjen - Genoeg is niet genoeg Spiegeltheater, Middelburg
Foto Urbanus Zelf!
Urbanus Zelf! Theater De Willem, Papendrecht
1
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise) Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Arnout van den Bossche - De Relatiefluisteraar (reprise) C.C. De Kei, Reusel
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Margriet Bolding - Zo zijn we niet getrouwd Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was De Maaspoort, Venlo
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow Martiniplaza, Groningen
20:00
Nathalie Baartman - Louter Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Najib Amhali - I Am Hali Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Foto Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen De Oosterpoort, Groningen
1
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud Veluvine, Nunspeet
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:15
Enge Buren - De Ware Naaktheid Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Niet Schieten! - Kusje Erop Dorpshuis De Juffrouw, Hazerswoude Dorp
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Op Sterk Water - Improvisatietheater DOK 6, Panningen
20:15
Voor De Prijzen en De Roem De Dialoog, Ermelo
Foto Lach het weg
Lach het weg Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
1
20:30
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig Chassé Theater, Breda
20:30
Eric Koller - blijft thuis! Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Harteveld en Fretz - Kleur bekennen Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd (try-out) C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
20:30
Rayen Panday | Vrijspraak Meervaart, Amsterdam
20:30
Herman in een bakje geitenkwark -2 Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:30
Parkstad Cabaret Festival Parkstad Limburg Theaters, Heerlen

zondag 12 april 2015

16:00
Schudden - Perrongeluk Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen! Wilminktheater, Enschede
20:00
Najib Amhali - I Am Hali Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Howard Komproe - De LULverhalen 2 De Muze, Noordwijk
20:15
Op Sterk Water - Improvisatietheater De Kleine Komedie, Amsterdam

maandag 13 april 2015

Daniël Arends - Carte Blanche De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB! Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door? TAQA Theater De Vest, Alkmaar
1

dinsdag 14 april 2015

Hans Liberg - ATTACCA Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Daniël Arends - Carte Blanche De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Eric van Sauers - Ontroert Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Pieter Jouke - Tot nu toe Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB! Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde Café de Griffioen, IJmuiden
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe Extra Plus 30CC/Schouwburg, Leuven
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Javier Guzman - Absurd verlicht Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise) De Vorstin, Hilversum
20:00
Arnout van den Bossche - De Relatiefluisteraar (reprise) Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Nathalie Baartman - Louter Toneelschuur, Haarlem
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door? TAQA Theater De Vest, Alkmaar
2
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud Theater De Muzeval, Emmen
20:30
Peter Heerschop - Van horen zeggen (try-out) Parktheater, Eindhoven
20:30
Herman in een bakje geitenkwark -2 De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede

woensdag 15 april 2015

Hans Liberg - ATTACCA Flint, Amersfoort
Daniël Arends - Carte Blanche De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Schudden - Perrongeluk De Meenthe, Steenwijk
Foto Eric van Sauers - Ontroert
Eric van Sauers - Ontroert Theater De Willem, Papendrecht
1
20:00
De Partizanen - De Partizanen Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB! Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Pagina -234