Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
Wilminktheater
Enschede
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
De Harmonie
Leeuwarden
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
De Muze
Noordwijk
Theater de Bussel
Oosterhout
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Markant Uden
Uden
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Zaantheater
Zaandam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Flint
Amersfoort
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
Spant!
Bussum
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Wilminktheater
Enschede
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
CulturA & Zo
Nootdorp
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Warande
Turnhout
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Maaspoort
Venlo
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Almere
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bellevue
Amsterdam
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
20:30
De Kattendans
Bergeijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Wilminktheater
Enschede
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Ins Blau
Leiden
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Zuidplein
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:00
Agnietenhof
Tiel
Markant Uden
Uden
20:00
De Kargadoor
Utrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
De Speeldoos
Vught
Figi Theater
Zeist
Theater Bellevue
Amsterdam
Agora Theater Druten
Druten
14:30
Wilminktheater
Enschede
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
donderdag 28 april 2016
Hans Teeuwen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Cameretten Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Meervaart, Amsterdam
John Cleese
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Schaffelaartheater, Barneveld
Sara Kroos - Doorgefokt
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater De Veste, Delft
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Parktheater, Eindhoven
20:00
Intouchables
Wilminktheater, Enschede
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Daniël Arends
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Harmonie, Leeuwarden
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater de Kom, Nieuwegein
Johan Goossens - Daglicht
De Muze, Noordwijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater de Bussel, Oosterhout
Cabarestafette
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles Eromheen (reprise)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Markant Uden, Uden
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Schalm, Veldhoven
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 29 april 2016
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Flint, Amersfoort
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Griffioen, Amstelveen
Cameretten Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Posttheater, Arnhem
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
John Cleese
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
Daniël Arends
Spant!, Bussum
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater PePijn, Den Haag
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Kampanje, Den Helder
Roué Verveer - Op het laatste moment
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Agora Theater Druten, Druten
Leon van der Zanden - Supergewoon
Parktheater, Eindhoven
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Parktheater, Eindhoven
20:00
Intouchables
Wilminktheater, Enschede
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Jamie Grant - Leef!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Theater 't Speelhuis, Helmond
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Cabaretteketet
CulturA & Zo, Nootdorp
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater Zuidplein, Rotterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Viggo Waas - Cruijff en Pipo
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Youp van 't Hek - Licht
De Warande, Turnhout
Rob en Emiel - Da's sterk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
De Maaspoort, Venlo
zaterdag 30 april 2016
20:30
Daniël Arends
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Murth Mossel - Voors en tegens
Schouwburg Almere, Almere
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Cameretten Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Nathalie Baartman - Louter
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
De Kattendans, Bergeijk
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater PePijn, Den Haag
Soundos - Geboren met ervaring
Diligentia, Den Haag
Dorine Wiersma
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Parktheater, Eindhoven
20:00
Intouchables
Wilminktheater, Enschede
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Ins Blau, Leiden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Rob en Emiel - Da's sterk
CulturA & Zo, Nootdorp
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater Zuidplein, Rotterdam
Lebbis - De Paardenpoetser
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Sneek, Sneek
20:00
André Manuel
Agnietenhof, Tiel
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Markant Uden, Uden
20:00
De Blonde Jongens en Tim
De Kargadoor, Utrecht
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
De Speeldoos, Vught
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Figi Theater, Zeist
zondag 01 mei 2016
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Bellevue, Amsterdam
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Agora Theater Druten, Druten
14:30
Intouchables
Wilminktheater, Enschede
20:00
John Cleese
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
maandag 02 mei 2016
John Cleese
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 03 mei 2016
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
John Cleese
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam