Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
ATLAS Theater
Emmen
C.C. Het LOO
Tessenderlo
Cpunt Theater
Hoofddorp
De hoogte
Winsum
De Kleine Komedie
Amsterdam
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Nijdrop
Opwijk
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater PePijn
Den Haag
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Veluvine
Nunspeet
Werftheater
Utrecht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Witte Theater
IJmuiden
ATLAS Theater
Emmen
C.C. De Schakel
Waregem
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
De Maaspoort
Venlo
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
Het Klooster
Woerden
Kennemer Theater
Beverwijk
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Posttheater
Arnhem
RAI Theater
Amsterdam
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Beun
Heiloo
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater PePijn
Den Haag
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theaterpand Weesp
Weesp
Wesopa Weesp
Weesp
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. De Schakel
Waregem
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Kunstgreep
Oostzaan
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Kulturhus Holten
Holten
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Pook
Oostknollendam
Posttheater
Arnhem
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Idea
Soest
Theater Ludens
Voorburg
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theaterpand Weesp
Weesp
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Het Trefpunt
Warmond
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Maitland
Driebergen-Rijsenburg
De Molenberg
Delfzijl
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Bouwkunde
Deventer
C.C. De Werf
Aalst
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
De Molenberg
Delfzijl
Flint
Amersfoort
Junushoff Theater
Wageningen
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. De Werf
Aalst
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Hof in Salland
Raalte
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
woensdag 21 september 2016
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop!
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
20:30
Cabarestafette
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
donderdag 22 september 2016
Youp van 't Hek - Licht
ATLAS Theater, Emmen
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Het LOO, Tessenderlo
Minou Bosua - Minoux
Cpunt Theater, Hoofddorp
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
De hoogte, Winsum
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Freddy De Vadder
Nijdrop, Opwijk
20:30
Oldenosborn - #Life
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Wilfried de Jong & Bruut!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
THNX! 2016: De Lach van de Vrijwilliger
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop!
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater De Omval, Diemen
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Purmaryn, Purmerend
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater de Speeldoos, Baarn
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater PePijn, Den Haag
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater Walhalla, Rotterdam
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater Walhalla, Rotterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Veluvine, Nunspeet
André Manuel - De Onzen
Werftheater, Utrecht
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Witte Theater, IJmuiden
vrijdag 23 september 2016
Youp van 't Hek - Licht
ATLAS Theater, Emmen
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Schakel, Waregem
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
De Maaspoort, Venlo
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Het Diekhuus, Middelharnis
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Het Klooster, Woerden
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Kennemer Theater, Beverwijk
Wilfried de Jong & Bruut!
Parktheater, Eindhoven
Lenette van Dongen - Tegenwind
Parktheater, Eindhoven
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Posttheater, Arnhem
Bill Bailey
RAI Theater, Amsterdam
20:15
Mini & Maxi
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Minou Bosua - Minoux
Theater Bouwkunde, Deventer
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Beun, Heiloo
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater PePijn, Den Haag
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater Walhalla, Rotterdam
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theaterpand Weesp, Weesp
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Wesopa Weesp, Weesp
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zaterdag 24 september 2016
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
C.C Warenar, Wassenaar
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Schakel, Waregem
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kunstgreep, Oostzaan
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Oldenosborn - #Life
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Kulturhus Holten, Holten
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
André Manuel - De Onzen
Pook, Oostknollendam
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Posttheater, Arnhem
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Kasper van Kooten - Bonte avond
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:15
Cabarestafette
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Lenette van Dongen - Tegenwind
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater de Spiegel, Zwolle
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater Idea, Soest
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater Ludens, Voorburg
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Mini & Maxi
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theaterpand Weesp, Weesp
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zondag 25 september 2016
De Partizanen - De Partizanen
Het Trefpunt, Warmond
Wilfried de Jong & Bruut!
Theater aan de Schie, Schiedam
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater Maitland, Driebergen-Rijsenburg
maandag 26 september 2016
Youp van 't Hek - Licht
De Molenberg, Delfzijl
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Lindenberg Theater, Nijmegen
Marc-Marie Huijbregts
Theater Bouwkunde, Deventer
dinsdag 27 september 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Werf, Aalst
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
De Harmonie, Leeuwarden
Youp van 't Hek - Licht
De Molenberg, Delfzijl
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Flint, Amersfoort
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Junushoff Theater, Wageningen
Marc-Marie Huijbregts
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater PePijn, Den Haag
woensdag 28 september 2016
20:00
NUHR
Agnietenhof, Tiel
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Werf, Aalst
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Mini & Maxi
Goudse Schouwburg, Gouda
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Hof in Salland, Raalte
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Posttheater, Arnhem
Wilfried de Jong & Bruut!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Cuijk, Cuijk