Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Velinx
Tongeren
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Het Trefpunt
Warmond
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
C.C. De Werf
Aalst
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Meervaart
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Veste
Delft
20:15
De Molenberg
Delfzijl
Theater PePijn
Den Haag
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Cinema Walburg
Hamont-Achel
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Markant Uden
Uden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Wesopa Weesp
Weesp
Zaantheater
Zaandam
Figi Theater
Zeist
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:30
Parktheater
Eindhoven
21:30
Parktheater
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Posttheater
Arnhem
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Theater de Koornbeurs
Franeker
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
30CC/Schouwburg
Leuven
15:00
De Maaspoort
Venlo
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
C.C. `t Schaliken
Herentals
C.C. De Mol
Lier
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Volta
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
C-Mine
Genk
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Bussel
Oosterhout
De Djoelen
Oud-Turnhout
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
De Maaspoort
Venlo
Theater Ludens
Voorburg
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Flint
Amersfoort
Meervaart
Amsterdam
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Orpheus
Apeldoorn
vrijdag 21 april 2017
Sanne Wallis de Vries - Gut
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Het Park, Hoorn
Kommil Foo - Schoft
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Kirsten van Teijn - Zalf
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
20:30
George van Houts - Kom Plot
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Karin Bloemen - Volle Bloei
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Oude Luxor Theater, Rotterdam
William Boeva - Reset
De Velinx, Tongeren
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pieter Derks - Spot
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Het Trefpunt, Warmond
20:30
Rogier Kahlmann - Pose
Theaterpand Weesp, Weesp
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zaterdag 22 april 2017
20:00
William Boeva - Reset
C.C. De Werf, Aalst
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Hof 88, Almelo
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Meervaart, Amsterdam
20:30
Enge Buren - Ruk!
Posttheater, Arnhem
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg Cuijk, Cuijk
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater De Veste, Delft
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Molenberg, Delfzijl
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater PePijn, Den Haag
Henry van Loon - Sleutelmoment
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
De Ploeg - Pilp Fuction
Parktheater, Eindhoven
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Parktheater, Eindhoven
20:15
George van Houts - Kom Plot
De Oosterpoort, Groningen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Cinema Walburg, Hamont-Achel
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Kommil Foo - Schoft
De Harmonie, Leeuwarden
Micha Wertheim - Iemand Anders
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Matroesjka - Brainwash
Theater Zuidplein, Rotterdam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Spot
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Markant Uden, Uden
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater Ludens, Voorburg
Marjolijn van Kooten - Paniek
Wesopa Weesp, Weesp
Marc-Marie Huijbregts
Zaantheater, Zaandam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Figi Theater, Zeist
zondag 23 april 2017
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
maandag 24 april 2017
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Daniël Arends - De Afterparty
Parktheater, Eindhoven
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Marc-Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 25 april 2017
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Matroesjka - Brainwash
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:30
George van Houts - Kom Plot
Parktheater, Eindhoven
21:30
Daniël Arends - De Afterparty
Parktheater, Eindhoven
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Ledeltheater, Oostburg
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Marc-Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
woensdag 26 april 2017
20:30
Matroesjka - Brainwash
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
William Boeva - Reset
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Posttheater, Arnhem
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater de Koornbeurs, Franeker
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Leidse Schouwburg, Leiden
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
30CC/Schouwburg, Leuven
15:00
Bird & Sheep - Yakanuko
De Maaspoort, Venlo
20:30
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie
Junushoff Theater, Wageningen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater de Spiegel, Zwolle
donderdag 27 april 2017
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. `t Schaliken, Herentals
William Boeva - Reset
C.C. De Mol, Lier
vrijdag 28 april 2017
Mike Boddé - De Geurige Man
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
De Vrije Vrijdag #DEVV
Volta, Amsterdam
20:00
Kiki Schippers - Wie Kijkt?
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Veste, Delft
20:30
Tim Fransen - Het Kromme Hout der Mensheid
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Deventer Schouwburg, Deventer
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C-Mine, Genk
20:30
George van Houts - Kom Plot
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg Het Park, Hoorn
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Schouwburg Lochem, Lochem
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater de Bussel, Oosterhout
William Boeva - Reset
De Djoelen, Oud-Turnhout
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Cabarestafette
De Maaspoort, Venlo
Marco Lopes - Saudade
Theater Ludens, Voorburg
zaterdag 29 april 2017
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Mike Boddé - De Geurige Man
Flint, Amersfoort
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Meervaart, Amsterdam
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
André Manuel - De Onzen
Orpheus, Apeldoorn