CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -235
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 18 sep
22:00
Podium Victorie
Alkmaar
za 19 sep
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg Het Park
Hoorn
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
DeMess
Naarden
Theater de Purmaryn
Purmerend
Luctor et Emergo
Rilland
S.C.C. De Muzenval
Eersel
De Smeltkroes
Maarheeze
Wilminktheater
Enschede
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
Ethias Arena
Hasselt
De Warande
Turnhout
11:00
Theater Concordia
Enschede
15:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
17:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
19:30
Theater de Schuur
Zevenbergen
19:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Theater Idea
Soest
De Smeltkroes
Maarheeze
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
C.C. Hillegom
Hillegom
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
21:00
Wilminktheater
Enschede
21:30
Theater de Schuur
Zevenbergen
21:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
21:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
23:00
DeLaMar
Amsterdam
zo 20 sep
Cafe The Joker
Antwerpen
S.C.C. De Muzenval
Eersel
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
11:00
Theater Concordia
Enschede
13:00
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
14:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
15:00
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
17:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
19:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
De Oosterpoort
Groningen
ma 21 sep
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
di 22 sep
Apollofirst Theater
Amsterdam
18:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:30
DeLaMar
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
21:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:30
DeLaMar
Amsterdam
wo 23 sep
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Figi Theater
Zeist
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
18:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Martiniplaza
Groningen
19:00
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
19:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Chassé Theater
Breda
20:30
Chassé Theater
Breda
DeLaMar
Amsterdam
20:45
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
21:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Martiniplaza
Groningen
22:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
do 24 sep
Schouwburg Het Park
Hoorn
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Ludens
Voorburg
De Eendracht
Gemert
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Mainstage
's-Hertogenbosch
14:30
Theater De Veste
Delft
18:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Martiniplaza
Groningen
19:00
Theater Dakota
Den Haag
19:00
Schouwburg Venray
Venray
19:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
19:30
Werftheater
Utrecht
19:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Chassé Theater
Breda
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater De Veste
Delft

vrijdag 18 september 2020

22:00
Cameretten Finalistentour - Show 2 Podium Victorie, Alkmaar

zaterdag 19 september 2020

Martijn Kardol - Welkom Theater 't Speelhuis, Helmond
Fuad Hassen - Remmende voorsprong Schouwburg Het Park, Hoorn
Hans Aarsman - Dokter Aarsman Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
George & Eran - George & Eran worden racisten Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Kirsten van Teijn - (S)experiment DeMess, Naarden
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars Theater de Purmaryn, Purmerend
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op Luctor et Emergo, Rilland
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? S.C.C. De Muzenval, Eersel
Maartje & Kine - Speelbeesten De Smeltkroes, Maarheeze
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Wilminktheater, Enschede
Guido Weijers - De Oudejaarsconference TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Pieter Derks - Voor wat het waard is Spant!, Bussum
Pieter Derks - Voor wat het waard is Spant!, Bussum
Jacques Vermeire - Van 7 tot 77 Ethias Arena, Hasselt
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième De Warande, Turnhout
11:00
Beperkt Houdbaar - De Première Theater Concordia, Enschede
15:00
Najib Amhali - Waar was ik? Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
17:00
Freek de Jonge - Asociale afstand Stadsschouwburg Groningen, Groningen
19:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld Theater de Schuur, Zevenbergen
19:30
Stefano Keizers - Sorry Baby Cpunt Theater, Hoofddorp
19:30
Sanne Wallis de Vries Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Nathalie Baartman - Niet Normaal Theater Idea, Soest
Bert Gabriels - Is er nog iets gebeurd? De Smeltkroes, Maarheeze
20:00
Cabarestafette Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Najib Amhali - Waar was ik? Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:00
Waardenberg & De Jong Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Mo Gilligan Melkweg, Amsterdam
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars2020 Meervaart, Amsterdam
20:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes C.C. Hillegom, Hillegom
20:30
Freek de Jonge - Asociale afstand Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Theater de Kampanje, Den Helder
21:00
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Wilminktheater, Enschede
21:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld Theater de Schuur, Zevenbergen
21:30
Stefano Keizers - Sorry Baby Cpunt Theater, Hoofddorp
21:30
Sanne Wallis de Vries Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
23:00
Howard Komproe / Nabil Aoulad Ayad / Rayen Panday - Fatu DeLaMar, Amsterdam

zondag 20 september 2020

Jochen Otten - Opgekropt staat netjes Cafe The Joker, Antwerpen
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? S.C.C. De Muzenval, Eersel
Man, man, man, de Podcast Stadsschouwburg Groningen, Groningen
11:00
Beperkt Houdbaar - De Première Theater Concordia, Enschede
13:00
Rayen Panday - Trigger Theaterkerk Bemmel, Bemmel
14:00
Najib Amhali - Waar was ik? Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
15:00
Rayen Panday - Trigger Theaterkerk Bemmel, Bemmel
17:00
Éric Dupond-Moretti Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
19:00
Najib Amhali - Waar was ik? Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Cameretten - Finalistentournee De Oosterpoort, Groningen

maandag 21 september 2020

20:00
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA Het Depot, Leuven
20:00
Legacy: Lalah Hathaway sings Donny Hathaway Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Man, man, man, de Podcast DeLaMar, Amsterdam
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020 Westlandtheater De Naald, Naaldwijk

dinsdag 22 september 2020

Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op Apollofirst Theater, Amsterdam
18:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:30
Jawad El Soufi - Tour de Sloegie DeLaMar, Amsterdam
Man, man, man, de Podcast DeLaMar, Amsterdam
My Dad Wrote A Porno Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020 Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
21:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:30
Jawad El Soufi - Tour de Sloegie DeLaMar, Amsterdam

woensdag 23 september 2020

Steef de Jong - SISI BOY TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars Figi Theater, Zeist
Pieter Derks - Voor wat het waard is Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pieter Derks - Voor wat het waard is Schouwburg Amphion, Doetinchem
18:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Foto Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Martiniplaza, Groningen
19:00
Fabian Franciscus - Kleine wereld Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Plien en Bianca - En nu dan? Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby Schouwburg De Kring, Roosendaal
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Chassé Theater, Breda
20:30
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P Chassé Theater, Breda
Drew Lynch DeLaMar, Amsterdam
20:45
Fabian Franciscus - Kleine wereld Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
21:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Foto Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Martiniplaza, Groningen
22:00
Sanne Wallis de Vries - Heel De Kleine Komedie, Amsterdam

donderdag 24 september 2020

Martijn Kardol - Welkom Schouwburg Het Park, Hoorn
Maartje & Kine - Speelbeesten Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op Theater Ludens, Voorburg
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? De Eendracht, Gemert
Guido Weijers - De Oudejaarsconference Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Pieter Derks - Voor wat het waard is Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pieter Derks - Voor wat het waard is Schouwburg Amphion, Doetinchem
Henry van Loon - Onze Henry Mainstage, 's-Hertogenbosch
14:30
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P Theater De Veste, Delft
18:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Foto Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Martiniplaza, Groningen
19:00
Anuar - Eerlijk Theater Dakota, Den Haag
19:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Schouwburg Venray, Venray
19:00
Stefano Keizers - Sorry Baby Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
19:30
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt! Werftheater, Utrecht
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Plien en Bianca - En nu dan? Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Chassé Theater, Breda
20:15
Cabarestafette De Maaspoort, Venlo
20:15
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P Theater De Veste, Delft
Pagina -235