Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
S.C.C. De Ruchte
Someren
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
30CC/Schouwburg
Leuven
't Centrum Ooltgensplaat
Ooltgensplaat
Witte Theater
IJmuiden
van Beresteyn
Veendam
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
21:00
Taverne
Bergen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Het Klooster
Nuenen
Den heuvel
Alphen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Cultuurcentrum Mechelen
Mechelen
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Piet Hein Eek
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Ledeltheater
Oostburg
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
De Muze
Noordwijk
De Molenberg
Delfzijl
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Myllesweerd
Mill
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Veluvine
Nunspeet
Theater `t Spieker
Eibergen
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Carrousel
Ommen
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Posthuis Theater
Heerenveen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Orpheus
Apeldoorn
Klein Theater
Dinxperlo
Het Diekhuus
Middelharnis
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Gasthuiskerk
Doesburg
Gashouder
Dedemsvaart
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
De Speeldoos
Vught
20:30
De Speeldoos
Vught
woensdag 25 november 2015
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
S.C.C. De Ruchte, Someren
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Posttheater, Arnhem
Ali B - Je Suis Ali
Posttheater, Arnhem
20:00
Najib Amhali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:00
Comedy Central presents Dylan Moran - Off The Hook
Meervaart, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Maagd, Bergen op Zoom
Kasper van Kooten
De Kleine Komedie, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
30CC/Schouwburg, Leuven
Mark van de Veerdonk - TOF
't Centrum Ooltgensplaat, Ooltgensplaat
donderdag 26 november 2015
Lebbis - De Paardenpoetser
Witte Theater, IJmuiden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
van Beresteyn, Veendam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Zinin, Nijverdal
Alex Roeka - Voort!
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater De Willem, Papendrecht
Nathalie Baartman - Louter
Theater de Stoep, Spijkenisse
Soundos - Geboren met ervaring
Theater de Speeldoos, Baarn
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Theater de Speeldoos, Baarn
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater De Leest, Waalwijk
21:00
Badaboom Comedy Club
Taverne, Bergen
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Kommil Foo - Schoft
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Daniël Arends
Schouwburg Ogterop, Meppel
Ton Kas - JABROER
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Kamagurka - Vliegangst op de pechstrook
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Najib Amhali - I Amhali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Tim Fransen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Huub Stapel - MV²
Markant Uden, Uden
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Junushoff Theater, Wageningen
Mark van de Veerdonk - TOF
Het Klooster, Nuenen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Den heuvel, Alphen
Kasper van Kooten
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Cultuurcentrum Mechelen, Mechelen
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
vrijdag 27 november 2015
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Theater De Tuin, Leusden
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater de Schalm, Veldhoven
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater De Lievekamp, Oss
Kommil Foo - Schoft
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Ton Kas - JABROER
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Mark van de Veerdonk - TOF
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Lenette van Dongen - Tegenwind
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Piet Hein Eek, Eindhoven
Najib Amhali - I Amhali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Ledeltheater, Oostburg
De Partizanen - De Partizanen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Het Veur Theater, Leidschendam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Muze, Noordwijk
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Molenberg, Delfzijl
Kasper van Kooten
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Cpunt Theater, Hoofddorp
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
C.C. Myllesweerd, Mill
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Huub Stapel - MV²
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
zaterdag 28 november 2015
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Ali B - Je Suis Ali
Veluvine, Nunspeet
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater `t Spieker, Eibergen
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater De Storm, Winterswijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Bussel, Oosterhout
De Partizanen - De Partizanen
Theater Carrousel, Ommen
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Huub Stapel - MV²
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
De gebroeders Fretz zijn terug - Als Gebroeders Harteveld & Fretz
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Cabarestafette
Posthuis Theater, Heerenveen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Najib Amhali - I Amhali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Orpheus, Apeldoorn
Nathalie Baartman - Louter
Klein Theater, Dinxperlo
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Het Diekhuus, Middelharnis
20:00
Daniël Arends
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Gasthuiskerk, Doesburg
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Gashouder, Dedemsvaart
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Deventer Schouwburg, Deventer
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
De Speeldoos, Vught
20:30
Appels met Peren
De Speeldoos, Vught