Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Rex
Mol
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
MIDI Tilburg
Tilburg
Theater PePijn
Den Haag
Het Klooster
Woerden
Fransche School Culemborg
Culemborg
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater de Schalm
Veldhoven
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Posttheater
Arnhem
van Beresteyn
Veendam
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater 't Pand
Gorinchem
Het Klooster
Woerden
Lindenberg Theater
Nijmegen
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
21:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater PePijn
Den Haag
Theaterhotel Almelo
Almelo
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater PePijn
Den Haag
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater Walhalla
Rotterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
C.C. De Herbakker
Eeklo
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Werftheater
Utrecht
20:30
Posttheater
Arnhem
Theater De Veste
Delft
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Werftheater
Utrecht
Theater Walhalla
Rotterdam
C.C. De Herbakker
Eeklo
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Vorstin
Hilversum
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
Vestzaktheater
Enschede
Theater PePijn
Den Haag
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Scheldetheater
Terneuzen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parktheater
Eindhoven
De Dillewijn
Ankeveen
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Schouwburg Het Park
Hoorn
S.C.C. De Ruchte
Someren
De Schattelijn
Geertruidenberg
Flint
Amersfoort
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Schuur
Zevenbergen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Diligentia
Den Haag
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:30
Theater De Verbeelding
Purmerend
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
donderdag 08 september 2016
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Alex Agnew - Unfinished Business
Schouwburg Rex, Mol
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
MIDI Tilburg, Tilburg
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Theater PePijn, Den Haag
vrijdag 09 september 2016
Wilfried de Jong & Bruut!
Het Klooster, Woerden
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Fransche School Culemborg, Culemborg
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Lindenberg Theater, Nijmegen
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater de Schalm, Veldhoven
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
André Manuel - De Onzen
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Diligentia, Den Haag
20:15
Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Posttheater, Arnhem
zaterdag 10 september 2016
De Partizanen - Welkom in Partizanië
van Beresteyn, Veendam
Wilfried de Jong & Bruut!
Fransche School Culemborg, Culemborg
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater 't Pand, Gorinchem
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Het Klooster, Woerden
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Lindenberg Theater, Nijmegen
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Meervaart, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:15
Oldenosborn - #Life
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Theater PePijn, Den Haag
21:00
Lebbis - De Paardenpoetser
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
maandag 12 september 2016
Youp van 't Hek - Licht
Theaterhotel Almelo, Almelo
dinsdag 13 september 2016
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater PePijn, Den Haag
Youp van 't Hek - Licht
Theaterhotel Almelo, Almelo
woensdag 14 september 2016
Wilfried de Jong & Bruut!
Goudse Schouwburg, Gouda
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater PePijn, Den Haag
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Theater Walhalla, Rotterdam
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Herbakker, Eeklo
20:00
Mini & Maxi
Theater de Spiegel, Zwolle
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Werftheater, Utrecht
20:30
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Posttheater, Arnhem
donderdag 15 september 2016
Wilfried de Jong & Bruut!
Theater De Veste, Delft
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Griffioen, Amstelveen
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater PePijn, Den Haag
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Werftheater, Utrecht
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Theater Walhalla, Rotterdam
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Herbakker, Eeklo
Theo Maassen - Kwaad tot erger
Parktheater, Eindhoven
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Minou Bosua - Minoux
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
José Schuringa / Lotte Vermeulen / Paul Schoolderman
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Posttheater, Arnhem
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
vrijdag 16 september 2016
Wilfried de Jong & Bruut!
Chassé Theater, Breda
Minou Bosua - Minoux
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - Tegenwind
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Lindenberg Theater, Nijmegen
André Manuel - De Onzen
Vestzaktheater, Enschede
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater PePijn, Den Haag
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater Walhalla, Rotterdam
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Scheldetheater, Terneuzen
Cabarestafette
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Mini & Maxi
Parktheater, Eindhoven
Vincent Bijlo & The Rossettis - Op woeste hoogte
De Dillewijn, Ankeveen
Alex Agnew - Unfinished Business
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater Concordia, Haastrecht
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Posttheater, Arnhem
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Het Veur Theater, Leidschendam
zaterdag 17 september 2016
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Ton Kas - JABROER
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lenette van Dongen - Tegenwind
S.C.C. De Ruchte, Someren
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
De Schattelijn, Geertruidenberg
Mini & Maxi
Flint, Amersfoort
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater Walhalla, Rotterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater de Schuur, Zevenbergen
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Jochen Otten
Diligentia, Den Haag
Alex Agnew - Unfinished Business
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater Dakota, Den Haag
20:30
André Manuel - De Onzen
Theater De Verbeelding, Purmerend
zondag 18 september 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
maandag 19 september 2016
Youp van 't Hek - Licht
Goudse Schouwburg, Gouda
Vincent Bijlo & The Rossettis - Op woeste hoogte
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 20 september 2016
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Goudse Schouwburg, Gouda